KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još nitko nije napisao da on možda sada i prodaje polako, pa evo ja ću,
zato drži raspoređeno po 5mil. kn na dobrom odstojanju
prosjek mu je sigurno dobar da može i Pivcima ponuditi po 900, a oni možda i plate toliko,
a možda i on radi neki porezni manevar kao što rade neki naši forumaši,
nego, kakvo je stanje s novim autićima ovdje, nitko još ništa ne prijavljuje, mislim da su glavni milijuni zarade ipak izvan ovoga foruma, ja bih prijavio jedan, ali ide zima, pa ću sačekati proljeće, možda do tada iskrsne još kakav Kraš

a baš ti je razlika velika



znamo za 1050, ne znamo zsa 1100

prije maoštanja o 1500 ajmo prvo zasjesti na 1100


čisto sumnjam da mu ovaj paketić od 6000 dorina na asku ne izgleda primamljivo.
[/quote]

uvijek je dosad tako radio

ali i on mora negdje stati zar ne

ako neće da čisrti po 1100 nitko normalan ne bi na svoju ruku trebao ići takovisokko jer ako ostane gore sam – triput pogadaj

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

vidljivo je da su mali ulagači izgubili interes za kupnjom dionice kraša iznad 1000 kn, a sve manje ih je voljno držati dionice po ovim cijenama pa prodaju po bidu

nema kupca iznad 1000 – samo on. vrlo škakljivo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


nema kupca iznad 1000 – samo on. vrlo škakljivo

ako odluči sutra ne staviti niti jedan kupovni nalog iznad 1000 kn
što će onda biti s cijenom dionice?

Danas je skupio možda 10ak tis u onom prvom valu, dakle ništa za njegov apetit. U petak je ista situacija bila, znači 20 tis ukupno. Jučer je uzeo dosta sigurno 50 tis komada. Kad to sve zbrojite sa postojećim fali mu još 100k komada minimalno, ako ne i i više. Što se tiče cijene, koja je, i načina kupnje jasno je da mu se žuri zato mislim da nisu nemoguce I razine od 1200 kn i više, ovdje su sve dosadašnje teorije pale u vodu pa zašto nebi i 1500 kn bilo nemoguće?


vidljivo je da su mali ulagači izgubili interes za kupnjom dionice kraša iznad 1000 kn, a sve manje ih je voljno držati dionice po ovim cijenama pa prodaju po bidu

nema kupca iznad 1000 – samo on. vrlo škakljivo

Ja znam dvojicu koji su danas upucali mila milje kn…

Čovjek iznad 1000 kupuje 20tis komada, dakle pomete sve što ima uprava krasa u cugu, I vi još sumljate jeli mu problem dati 100 kn gore dole…. Najgore što sam ovdje napravio je što nisam vjerovao u nemoguce

pa to če ovim tempom 25% imati sutra, sada već ima sigurno 20% u četvrtak je iamo 12,6% , pa računaj 3-4% svaki dan , ako ide samo na 25%

sa ovim danas bi mogao biti na oko 20% ali do 25% tj. za još 75.000 dionica, ako ostane dosljedan dosadašnjem naćinu trgovanja, uopće ne bih želio špekulirati koliko, ali će se morati hebeno isprsiti

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

svi vi koji računate da će on tih par % kojih mu fali kupiti na burzi, zaboravili ste da on to može riješiti ugovorom van burze i gotova priča-on je svoj cilj ostvario

zato sumnjam u bilo kakav rast iznad ovih cijena, dapače ne bi me čudilo da se od sutra potpuno makne s kupnje i tako potakne prodavače da krenu s rasprodajom na 1000 kn

FF je sva manji ali ima tko prodati, 1. ili 2. ali su blokirani zakonom za vrijeme trajanja postupka a i kolka bi onda bila vrijednost 2-2,5 milijardi…ima li taj lik tolike pare

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Moguće da se isprsi do 1100 i to je to. Očekivati više od toga je nerealno. Do prije neki dan većina je bila zadovoljna i sa 800. Jedinstven i teško ponovljiv slučaj gdje ni sama uprava nije ni približno vrednovala kompaniju kojom upravljaju. Do sada su uvijek uprave precjenjivale vrijednost kompanija kojima upravljaju a ovaj puta su je debelo potcijenile. Da li namjerno ili slučajno, tim neka se institucije bave.

i 1050 je puna šaka brade

kako god da završi, ovo je buio vatromet za pamćenje

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Moram priznat da sam iznenadjen koliko je puno novaca morao potrosit ( cca 200 mil kuna ) da dodje do cca 20 %..ali i koliko je dionica uspio skupit..cca 250 000 ..stvarno veliki broj prodanih ali i ne mali novac ulozen za to.
ESOP-ov udio po ovoj cijeni sad vrijedi 276 mil kuna..neda mi se trazit po registru koliko je radnika/penzionera unutra i koji je prosjecan broj dionica/vrijednost ali rekao bi da se sad poprilicno “kolju” dali prodat ili ne

Pozdrav

svi smo mi Crobex

banana, ma na 100eura bi bila cifra koju bi svi potpisali…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close