KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo će i pivci prodat na 1000 kn, +150% čista zarada, nisu ludi propustiti
a male koji KUPUJU na 1000 kn,to nikako ne razumijem,to je teeeška kocka,za možda malu zaradu

…čestitke svim dioničarima Kraša….drago mi je zbog svih vas….


…čestitke svim dioničarima Kraša….drago mi je zbog svih vas….

hvala. a čestitao bih i jutrošnjem prodavatelju po 830… zapravo kupcu bih stisnuo ruku.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


ovo će i pivci prodat na 1000 kn, +150% čista zarada, nisu ludi propustiti
a male koji KUPUJU na 1000 kn,to nikako ne razumijem,to je teeeška kocka,za možda malu zaradu

da , samo neće ovo vječno trajati , jednog dana če iznenada pasti , a onda se podvlači crta ako imate dionice

Čestitam svima koji su odlično zaradili.
Po ovoj cijeni jedini tko je popušio u cijeloj priči će biti budući većinski vlasnik Kraša. Bacio je u bunar više stotina milijuna kuna. Očito ima milijarde pa ga to ne žulja previše.

Glavno da nasi “analiticari i modni macci” u raznim rtl/hrt i inim dnevnicima jos od kad je kras bio 750 kn govore kako je to spekulativno ulaganje i dionica je precjenjena…
Tko ulaze na zse 200 mil kuna iz spekulativnih razloga !?!?..Tu je na sceni preuzimanje kompanije ..
Ni ovi iz Krasa jos ne znaju sta ih je snaslo..kod njih ni sad ne postoji razlog za porast cijene…a netko im u 10 dana kupi 20 % tvrtke !!?!?
https://zse.hr/userdocsimages/novosti/9XdZACbsM4jHTjJZbKzMug==.pdf
O mirovinskim fondovima / spic menadjerima necemo trosit energiju…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Smiješni su ovi iz Kraša koji daju ove obavijesti na očitovanje cijene.. Njih “jadne” ko da je ovo sve jako iznenadilo.. pa u biti i jest.. jer sad su u problemu, više nisu sigurni šta mogu očekivati.. vjerojatno su svi jako dobro uhljebljeni sa sigurnim velikim nagradama i ovo im sad muti planove. Kratkoročno će se vjerojatno netko od njih odlučiti da strpaju ovu premiju u džep.. izbacio ih ovaj strani Fond iz zone komfora.. a tek ovi Pivci ispadaju poprilični amateri.. ali ko da ih krivi jer tko bi očekivao ovakav vatromet.. Pitanje, ako tko od kolega to razumije, kada Fond može predati ponudu za otkup (i dali može s obzirom da su je Pivci već podnijeli) – sada je već vjerojatno blizu 15% udjela u kompaniji ?

Mene samo zanima da li je danas možda prodavao Esop ili Pivci.
Preveliki blokovi su to bili, pa čak i za neke jače iz top10.

samo prvih 5 ima 20 i iznas

može bit je zaba br 5 prodala

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


samo prvih 5 ima 20 i iznas

može bit je zaba br 5 prodala

ako im prodaju veći igrači iz top10 vjerojatno će i dobar dio ili čitav esop i onda je bitka gotova

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ako su veći krenuli to je onda to.
Cijena će se tu negdje dogovoriti u hodu.


samo prvih 5 ima 20 i iznas

može bit je zaba br 5 prodala

ako su postigli dogovor s njima, onda je to skoro pa gameover i to je onda to—1000 kn će biti vrh vrhova u javnoj ponudi za 2 mjeseca (ako je bude)

Ako pak Pivci prodaju na nekoj cijeni od 1000 i nešto uskoro onda je sve bespredmetno.
JP postaje formalnost.
Ne znam jedino da li zakon dozvoljava da prodaš za vrijeme dok imaš najavljenu ponudu.

A šta imaju pobogu ići s Pivcima u smiješnu JP po 400-500 kad za više od toga para nemaju, a trostruko im je nadohvat ruke?!?!

Marica ne smije prodati sve da i hoće. Ne pisite gluposti.

Marica nije smjela kupiti (ako je znala za pripremu ponude). Da li je prodala ili ne nije relevantno.
Demantirala je da je znala za novog kupca. Interesantno, nije demantirala da je znala za ponudu MIBP.

New Report

Close