KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kak se budu delistirali kad nemaju dovoljno glasova za to. Trezor već ima šta ima pa nek krene skupljati još toliko pa da vidimo gdje će cijena završiti. 5 godina su si dali rok.
4.
DOM HOLDING D.D. (1/1)
360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Naravno da to ne mogu napraviti trenutno!
Ja govorim o krajnjem cilju.
Ne smijete zaboraviti da najviše dionica izuzev Valamara i dr. povezanih društava imaju
stradalnici domovinskog rata i njihove dionice će se pokušati "usisati" po bagatelnim cijenama.
Veliki imaju motiv da dionica kotira nisko.
Pozdrav

Svašta se da pročitati. Istiskivanje dioničara sa 50% glasova?!? Dakle fali im još samo 25% ,koje će skupiti kako? Nikako.Dobro, za 5 godina možda i mogu skupiti tako da skidaju sa aska kao i na ADPL.

“A man's got to do what a man's got to do”

stvar je u tome da je ovde nisko sve šta je ispod 100kn, jer ako krene oporavak tržišta općenito ovu dionicu će zadržati ispod 80kn jedino uz teške gubitke

Kakve to veze ima je li nisko ili nije, ako ekipa mažnjava lovu kroz razne kanale? Ako imate rupu u posudi, sva voda će s vremenom iscuriti iz nje, bez obzira koliko je puno bilo unutra. To je problem mnogih firmi na ZSE, poput Francka, a bogami ni Kraš sa svojim nagradama menadžmentu ne zaostaje puno.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=30812

who dares, wins

To su one 3×2000?

who dares, wins

malo se pokazuju mišići na bidu [thumbsup]

steroidi

who dares, wins

dobrano se naguravaju na bidu, gdje su dosad svi bili ovih dana kad je bilo jeftinije [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

da se i na steroidima napraviti dobar rezultat. kratkoročno i bolji nego bez njih [lol]


da se i na steroidima napraviti dobar rezultat. kratkoročno i bolji nego bez njih [lol]

dođe mi da i ja stavim 2000 na bid [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

možeš slobodno jer danas nema ništa po bidu [lol]

New Report

Close