KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uff sad mi je odmah lakše kad si ti iznio ovako detaljnu analizu [lol]

Kolega lakše Vama bilo ili ne," pogodio" sam kratkoročno kretanje cijene dionice i prodajom
paketa od preko 10.000 dionica na 40 kuna "uštedio sam" lijep novac.
Što se tiče analize ove dionice ,dovoljno je pogledati objavljena izvješća.
Pozdrav

GRAF KORF-A…. moguć je maleni odbijanac do 32-33kn i onda potop koji će mnoge zaboljeti…

26.11.2010 - Dan D

U izvješćima za ovu godinu vidim da su prihodi povećani, a da je gubitak povećan za 8 mln kn zbog puno veće amortizacije nego prethodne godine (amortizacija povećana za 12 mln kn)
Meni je izvješće za prvi kvartal bolje nego prethodne godine jer ima bolji CF. A bilanca im je za turiste vrlo dobra.
CF u 2009 je iznosio gotovo 100 mln kn, a što na ovu cijenu daje omjer P/CF 2 i gotovo da nema dionice s ovakvim omjerom na tržištu. No doći će sve na svoje, samo treba biti strpljiv.


GRAF KORF-A…. moguć je maleni odbijanac do 32-33kn i onda potop koji će mnoge zaboljeti…

Splićo brale opasan ti je ovaj graf. Više mi liči na neki nadrealizam. Linija dole, jedna gore, treća gdje bilo i eto slike [lol]
Još da je neki gap naći i bila bi za izložbu.

who dares, wins



Uff sad mi je odmah lakše kad si ti iznio ovako detaljnu analizu [lol]

Kolega lakše Vama bilo ili ne," pogodio" sam kratkoročno kretanje cijene dionice i prodajom
paketa od preko 10.000 dionica na 40 kuna "uštedio sam" lijep novac.
Što se tiče analize ove dionice ,dovoljno je pogledati objavljena izvješća.
Pozdrav
[/quote]

Pa ako je tome tako, kako to da si imao 10.000 komada, a dionica ne vrijedi pišljive bobe po tvom pisanju? Malo si mi kontradiktoran.

Kolega lakše Vama bilo ili ne," pogodio" sam kratkoročno kretanje cijene dionice i prodajom
paketa od preko 10.000 dionica na 40 kuna "uštedio sam" lijep novac.
Što se tiče analize ove dionice ,dovoljno je pogledati objavljena izvješća.
Pozdrav
[/quote]
Zbog ovakvih i sličnih "bezveznjaka" KORF ima slobodan pad,a da nema nekog pravog razloga.

Kolega lakše Vama bilo ili ne," pogodio" sam kratkoročno kretanje cijene dionice i prodajom
paketa od preko 10.000 dionica na 40 kuna "uštedio sam" lijep novac.
Što se tiče analize ove dionice ,dovoljno je pogledati objavljena izvješća.
Pozdrav


Zbog ovakvih i sličnih "bezveznjaka" KORF ima slobodan pad,a da nema nekog pravog razloga.
[/quote]
Kolega učite se.
Nemojte biti zavidni i prozivati ljude samo zato što za razliku od Vas pravilno procjenili kretanje
cijene dionice.
To Vam neće donijeti dobit niti bilo kakvu korist.
Pozdrav




Uff sad mi je odmah lakše kad si ti iznio ovako detaljnu analizu [lol]

Kolega lakše Vama bilo ili ne," pogodio" sam kratkoročno kretanje cijene dionice i prodajom
paketa od preko 10.000 dionica na 40 kuna "uštedio sam" lijep novac.
Što se tiče analize ove dionice ,dovoljno je pogledati objavljena izvješća.
Pozdrav
[/quote]

Pa ako je tome tako, kako to da si imao 10.000 komada, a dionica ne vrijedi pišljive bobe po tvom pisanju? Malo si mi kontradiktoran.
[/quote]
Nikad nisam napisao da dionica ne vrijedi"pišljivog boba" ili nešto slično.
Dionica vrijedi više od trenutne tržišne cijene,ali sentiment tržišta je takav.
Ja jednostavno želim zaraditi na dionici i procijenio sam(ispravno) da će cijena pasti ispod 40
kuna.
Ako još padne ne znači da je neću ponovno kupovati.
Pozdrav

Baš mi je "žao" što KORF ne pade na 20 kuna da naš gore spomenuti "pripametni" ulagač ne može još malo "ponovno kupovati".


Baš mi je "žao" što KORF ne pade na 20 kuna da naš gore spomenuti "pripametni" ulagač ne može još malo "ponovno kupovati".

Evo kupio i ja malo u ovih nekoliko dana po 30,10 kuna prosjek.
Ako padne na 25 ili manje kupiti ću znatno više.
Ne mora Vam biti žao mene ,jer ja izgleda(barem do sada) dosta dobro pratim "valove"
na KORF-u.
Pozdrav i želim i Vama uspjeh.

Kada bi gospodin Bisakovi negdje pronašao još cca 50.000 komada KORF-a i da ih proda u tjedan dana , ja sam siguran da bi on poslije toga mogao dokupljivati i po toliko željenih "25 ili manje" kuna.

a ljudi ako korf dođe na 25, onda all in i mirni smo

očito da neki kolege imaju kuglu u koju gledaju kada uvijek pogode valove…
a zanimljivo je da neki kolege kada imaju neku dionicu pišu hvalospjeve, a čim je prodaju ta dionica postane bezvrijedna…došao sam do zaključka da dionice vrijede samo kada su određene osobe u njima i to mi je od sada jedini kriterij za kupovinu i prodaju…. [lol]

istina kolega milion. No to je i sa psihološkog stajališta razumljivo. Prvo se koprcamo hoće li bar malo gore narasti, dali je to isplativa investicija i kad se već odlučimo na prodaju, onda sami sebe ubjeđujemo da smo napravili dobar potez. Ja sam kupovao na 40, 36, 31 i za sljedeči šoping čekam jači pad na 25-26. No uopće ne mislim da će se to desiti, već mislim da ćemo se vrtiti 30-34. Nitko ne može kupiti znatniju količinu na razini ispod 31

Na ovoj dionici imama odličan averaging down. Od 40 na niže. Pušing oko 20 posto. Nisam vjerovao da će tako nisko, sad mi žao prodavati. [embarass]

New Report

Close