KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako lijepo netko skuplja, nema liparenja jer su mali u strahu, a svaku tisućicu svaki dan mu lijepo poklope bez neke velike muke. idealna prilika za jačeg investitora, pa do prije mjesec dana ako je čovjek stavio 1000, 2000 na bid ko roj muha su ga ispreskakali.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ukoliko probaju delistati.

Prosjecna cijena KORF u zadnjih 3 mjeseca je 47,75 KN
Ne nasjedajte…

Valamar i Epima imaju manje od 40%

nemogu se provesti odluke bez 75% tako da mozemo i blokirati…

Valamar je to mogao napraviti jer Eltz ima preko 75%

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ukoliko probaju delistati.

Prosjecna cijena KORF u zadnjih 3 mjeseca je 47,75 KN
Ne nasjedajte…

Valamar i Epima imaju manje od 40%

nemogu se provesti odluke bez 75% tako da mozemo i blokirati…

Valamar je to mogao napraviti jer Eltz ima preko 75%


Ovo si siguran za ovaj prosijek?
Premda mi ta opcija u opće nije izgledna… ja sam mislio čak da je i manji ponderirani onako od oka.

who dares, wins

Kolega, Eltz nema 75% nego je u dogovoru sa još njih troje odlučio da se dionica delistira, a oni svi skupa imaju više od 75%… To vam je recept, tako da iako Valamar i Epima imaju ukupno manje od 40% ukoliko se uspiju dogovoriti sa ostatkom klape i uspiju skupit 75% ne postoji mogućnost da se to ospori…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

gdje će naći 75%, sa Savom imaju tek 50%, a FF je ogroman

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28345

who dares, wins

^^
Ma ja to samo od iskustva sa Valamarom, nisam aludirao da ce se to dogoditi nego samo da znate kako se to radi [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

90% ih je tamo glasalo za. Ako i tu skupe toliko onda ni ja nisam protiv.
Oni kaj su kupovali preko stotke i čekaju oporavak nebi bili baš oduševljeni.

who dares, wins

kolega u top 10 ima 65,54% dionica. da su sve njihove treba im još cca 10% odnosno više od 700.000 dionica.


90% ih je tamo glasalo za. Ako i tu skupe toliko onda ni ja nisam protiv.
Oni kaj su kupovali preko stotke i čekaju oporavak nebi bili baš oduševljeni.

Ah, kad skupite vise od 75% onda vam je svejedno jel se radi od 75,1% ili 90%, ja sam isto misljenja da je to dobar potez, taman da se vrati natrag za koje 2-3 godine kad vec budemo u EU ili da se kojim slucajem izlista u Beču, kamo sreće…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

di je bid? [shocked]

da li se zna što Sava misli uraditi sa svojim dijelom?
jesu li imali neke ponude za otkup?
hvala

Muamer

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

znam gdje nije [lol]
salu na stranu, nije nista novo na ovoj dionici da oscilira izmedu 15k i 3k no uvijek se ubrzo netko naslaze s par somova cisto da malo uljepsa situaciju i to obicno po najvisoj cijeni.

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Prodaje:
Količina Cijena
266 42,00
90 43,00
250 43,50
200 43,94
307 43,97
2054 44,40
2470 44,44
50 44,49
500 44,99
1267 45,45
Gle ove majstore… pa gdje ste bili kad je cijena bila na tom nivou.
Ovo je već podravska naiva [lol]

who dares, wins

Bože,dokle će nas na KORF-u i VLHO masakrirati ovi Austrijanci.Jedan put preko dionica,drugi put preko HYpo banke itd.A da bi zaradili neku proviziju naši su im moćnici dali i banke i hotele i zemljišta i što sve ne.?

New Report

Close