KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema velikih igrača već se postojeći igraju skrivača.
Fond manager A proda dionice Doma tektki fond manager B.
Fond manager B proda neke druge dionice iz svog fonda – na rasprodaji – tetki fond managera A.
I jedan i drugi fond gube, a nakon skoka od 200 – 300 % tetke fond managera postaju bogatašice.
tetka može biti i pravna osoba npr. banka.

Takve stvari bi možda bilo bolje raditi na likvidnijim dionicama sa većom kapitalizacijom pa ne bi bilo toliko očito, i ne bi bilo potrebe za ulazak u top 10.

@kozmo

Mislim dasi u pravu
Ali i ja i mnogi od nas smo postali tetke. Cijena od 23-24 kune je za ovu dionicu mi je jedna od smješnijih pa nisam odolio da i ja malo ne čvaknem.Radi se to i s drugim likvidnijim dionicama…



Mislim da novi 10 daje opravdani razlog za optimizam, izašli su igrači koji su i spustili ovu dionicu na niske grane, a ušli neki novi koji vjerojatno ne misle izlaziti za mjesec, dva.

ovi koji su kupili veće količine vjerojatno će ostati godinama u njoj, mene više brinu mali ulagači koji su se navukli čitanjem foruma i ukrcali pa kad vide da nema naglog rasta počet će iskrcavati..tu su i trejderi koji samo čekaju da KORF skoči 2-3 kune pa da se iskipaju [rolleyes]
[/quote]
Pa dobro, ti mali ne mogu imati puno, jučer je promet bio 340 tisuća kuna, tim tempom će se mali brzo ispucati.

od tih 340.000 jučerašnjih nije bilo puno ovih nutra-van transakcija .. danas također, ali bi se začudili da znate koliko ima pretakanja iz šupljeg u prazno .. i sam to radim sa jednim dijelom korfa

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ponovo pištem post koji mi je obrisna.

Nizozemski fond koji je kupio zemljište na Pelješcu i oko Vodnjana potrošio je oko 60 mil. eura na kamenjar i poljopirvredno zemljište. To je nekih 450 miliona kuna. Namjera im je bila na navedenom zemljištu sagraditi turističke sadržaje, dakle par hotela i apartmanskih naselja.
Da su pola te love sačuvali danas bi za 200 miliona kuna mogli kupiti cijeli Dom fond, tj. Riviejru, Babin kuk, Rabac itd. itd. Iz ovoga se vidi koliko je Korf podcijenjen i kolika je nejgova stvarna vrijednost. Također vidi se i glupost hrvatskih fond managera koji ne znaju cijeniti prave vrijednosti koje im se nalaze ispred nosa i dozvoljavaju kojekakvim stranim fondovima sa sumnijvim kapitalom da kupuju obiteljsko srebro za smiješno male novce.
Svaki iole normalan investitiro mora shvatiti da je sve ispod 100 kuna po dionici korfa pravi poklon i da je vrijeme da krenu u kupovinu kako bi što više Hrvatske zemlje ostalo u Hrvatskom vlasništvu.
Kupujmo Hrvatsko

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Koliko bi Doma mogao danas kupiti onaj nizozemski fond koji je pokupovao zemljište na Pelješću i kod Vodnjanja. Čini mi se nekih 70 mil eura ili 500 miliona kuna. To nam daje nekih 20 milinona dionica Korfa ili ukupnu vrijednost 2,5 Dom holdinga. Dakle za novac koji su dali za kamenjar i draču koja je uz to i nije građevisko zemljište dečki su danas mogli dobiti 2,5 Doma. Kada znamo što Dom posjeduje shvatiti ćemo koliko je ta dionica potcijenjena i koliko je kontrolirano srušena na smiješnu vrijednost. Nizozemci gdje ste sada. Ako imate i malo pameti pokupovati ćete brdo jeftinih i vrijednih dionica kada već domaći Hrvatski magarci dozvoljavaju da ponovo po neznam koji put u povijesti poklanjanju zemlju stranom vladaru na upravljanje.
***obrisano***

Ni su to Nizozemci, već neki naši maskirani u njih i Slovence.
Bilo bi pre jednostavno.

who dares, wins


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Koliko bi Doma mogao danas kupiti onaj nizozemski fond koji je pokupovao zemljište na Pelješću i kod Vodnjanja. Čini mi se nekih 70 mil eura ili 500 miliona kuna. To nam daje nekih 20 milinona dionica Korfa ili ukupnu vrijednost 2,5 Dom holdinga. Dakle za novac koji su dali za kamenjar i draču koja je uz to i nije građevisko zemljište dečki su danas mogli dobiti 2,5 Doma. Kada znamo što Dom posjeduje shvatiti ćemo koliko je ta dionica potcijenjena i koliko je kontrolirano srušena na smiješnu vrijednost. Nizozemci gdje ste sada. Ako imate i malo pameti pokupovati ćete brdo jeftinih i vrijednih dionica kada već domaći Hrvatski magarci dozvoljavaju da ponovo po neznam koji put u povijesti poklanjanju zemlju stranom vladaru na upravljanje.
***obrisano***


To što su oni kupili i koliko uistinu vrijedi to ćemo tek vidjeti. Oni sigurno znaju nešto što mi ne znamo. Razmislite kako i zašto.


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Koliko bi Doma mogao danas kupiti onaj nizozemski fond koji je pokupovao zemljište na Pelješću i kod Vodnjanja. Čini mi se nekih 70 mil eura ili 500 miliona kuna. To nam daje nekih 20 milinona dionica Korfa ili ukupnu vrijednost 2,5 Dom holdinga. Dakle za novac koji su dali za kamenjar i draču koja je uz to i nije građevisko zemljište dečki su danas mogli dobiti 2,5 Doma. Kada znamo što Dom posjeduje shvatiti ćemo koliko je ta dionica potcijenjena i koliko je kontrolirano srušena na smiješnu vrijednost. Nizozemci gdje ste sada. Ako imate i malo pameti pokupovati ćete brdo jeftinih i vrijednih dionica kada već domaći Hrvatski magarci dozvoljavaju da ponovo po neznam koji put u povijesti poklanjanju zemlju stranom vladaru na upravljanje.
***obrisano***


Zar misliš da bi im netko prodao cijeli korf po ovoj cijeni? Da se sad cijeli korf prodaje (100%) otišlo bi sve po 100 kn u sekundi. No to naravno nije opcija na koju bi itko pametan pristao.
Treba sad marljivo skupljati, kad je jeftino, jeftino je. Bilo je na 38, sad je još jeftinije. Daj Bože da će biti još jeftinije. E sad treba skupljati do nekih boljih vremena. Sad je prilika i tko zna dal će u budućnosti biti ovakvih prilika. Možda još ovu godinu, al čim se svijet vrati na tračnice, hu hu…….


Zar misliš da bi im netko prodao cijeli korf po ovoj cijeni? Da se sad cijeli korf prodaje (100%) otišlo bi sve po 100 kn u sekundi. No to naravno nije opcija na koju bi itko pametan pristao.
Treba sad marljivo skupljati, kad je jeftino, jeftino je. Bilo je na 38, sad je još jeftinije. Daj Bože da će biti još jeftinije. E sad treba skupljati do nekih boljih vremena. Sad je prilika i tko zna dal će u budućnosti biti ovakvih prilika. Možda još ovu godinu, al čim se svijet vrati na tračnice, hu hu…….

Kolega, ako mislite da bi po 100,00 kn otisli, onda ocekujete cijene na ovoj dionici u velikim visinama, iznad 100,00 kn znaci. Po tome ne bi vam trebalo igrati ulogu ocete li kupiti po 25,02kn ili 28,06kn. Ask vam je tamo pa ju odvedite u blokadu, i to imate sto raditi…Sretno.
A te price da bi otislo odmah da sutra ide gore i sl. to su price ya malu djecu.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Zar misliš da bi im netko prodao cijeli korf po ovoj cijeni? Da se sad cijeli korf prodaje (100%) otišlo bi sve po 100 kn u sekundi. No to naravno nije opcija na koju bi itko pametan pristao.
Treba sad marljivo skupljati, kad je jeftino, jeftino je. Bilo je na 38, sad je još jeftinije. Daj Bože da će biti još jeftinije. E sad treba skupljati do nekih boljih vremena. Sad je prilika i tko zna dal će u budućnosti biti ovakvih prilika. Možda još ovu godinu, al čim se svijet vrati na tračnice, hu hu…….

Kolega, ako mislite da bi po 100,00 kn otisli, onda ocekujete cijene na ovoj dionici u velikim visinama, iznad 100,00 kn znaci. Po tome ne bi vam trebalo igrati ulogu ocete li kupiti po 25,02kn ili 28,06kn. Ask vam je tamo pa ju odvedite u blokadu, i to imate sto raditi…Sretno.
A te price da bi otislo odmah da sutra ide gore i sl. to su price ya malu djecu.

[/quote]
Gdje gore piše da će dionica odmah otići gore? Pišel lijepo da će prilika biti još možda cijelu ovu godinu. Zašto da kupujem po sku kad ima onih koji žele prodati? Sad razlika nije neka između recimo 28 i 20 kn, al probajte to uvrstiti u jednažbu i kolko komada se više može kupiti, pa na to onda puta x (cijena koju očekujete) i eto ga.

Čini mi se da je ovo jedina dionica na ZSE kod koje je BV 10X veći od tržišne kapitalizacije.


Čini mi se da je ovo jedina dionica na ZSE kod koje je BV 10X veći od tržišne kapitalizacije.

PTKM?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Čini mi se da je ovo jedina dionica na ZSE kod koje je BV 10X veći od tržišne kapitalizacije.

PTKM?
[/quote]

ne

Only God, Muammar and Libya!

http://zse.hr/

Godišnje izvješće 1Y., nerevidirano, nekonsolidirano, za ZLTO…….u većinskom vlasništvu KORF-a…..

New Report

Close