Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

governor:

plavi: ” Zato je opcija crno crveno garantiran dobitak , barem kod mene. Samo treba imati zalihu love u džepu, dugo igrati i zadovoljiti se sa prinosom ca. 10 % ulaz / izlaz. ” Neznam da li misliš na burzu ili na stol. Ako na burzu, onda ovih dana da. Ako stol nisam te baš shvatio, ne misliš valjda na Martingale na crveno-crno, pa to je čista provalija da imaš sve pare svijeta. Ja doživio 17 crnih za redom[sealed]

Zato ja uvijek igram – crno, na elektronskom.
[wink]


Zadnji put kad sam igrao na crveno crno spiku izašla nula dvaput zaredom, stoga samo slušajte mene i sigurno će te pogrješiti, a ja ne prognoziram zeleno razdoblje.

Surround all arround when it hits the ground

bilo je lijepo kada je sve ludo raslo prošle godine sad vidite da može isto tako i padati.Za dobre dionice nema brige,divim se onima koji su u cashu 100% čini mi se da neće imati vremena ukrcati se … Za jedno mjesec dana neće nitko o ovome pričati. Ulagači su puni casha, nije kapital ispario.Oni koji pušu u hladno su svoje oročili na 5 % godišnje no povijest je pokazala da ni to nije sigurno. Zato dobra kompanija koja ima glavu i rep,donosi dobit dioničarima i ima perspektivu. Cijene su još uvijek par puta veće od onih prije godinu dana zato ne vidim razlog za brigu…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

[color=blue]Dow ends wild day with gain of almost 300 [/color]

[color=black]Investors are still debating whether the surprise three-quarter point interest rate cut from the Federal Reserve on Tuesday was a sign that the economy is in worst shape than people thought — or whether the shock treatment to boost the economy will continue to provide stability in global financial markets.[/color]

http://www.usatoday.com/money/markets/2008-01-23-stocks-wed_N.htm

[color=black]Oil prices end below $87 a barrel, a 3-month low [/color]

[color=black]Crude oil futures fell more than $2 a barrel Wednesday to their lowest closing price in three months on concerns that oil supplies are growing even as the economy and demand for oil are cooling.
Global stock markets have fallen sharply in recent days on fears that the U.S. economy is close to entering a recession, if it hasn’t already. Energy investors fear a slowdown would curtail demand for oil and petroleum products such as gasoline and heating oil.[/color]

http://www.usatoday.com/money/industries/energy/2008-01-23-oil-wed_N.htm


Ovo nije pošteno amerika uzrokuje krizu i u zadnjih 5 dana padne 1.4%, a njemački dax 14%. Samo 10x više. Nema logike…

Kako nema logike, pa Buffet je kupio 3% business-a Swiss Re-a i 20% njegovih nekretnina, a i suradnik mu Soros je pomogao potpiriti vatricu svojom jezičinom sve to dok je financijska elitica na skijanju u Davosu a u SAD-u produženi vikend. Pa neće valjda svoje buze-dionice rušiti, zadnji udarac su zadali na neradni dan u SAD što im daje daje dobru prednost od 5% koliko su burze u Europi pale, još je i zidar Bush pomahao sa 150 mld $ koje nema i ne zna dal bi ih mogao imati al je u toj poziciji …

x


Ovo nije pošteno amerika uzrokuje krizu i u zadnjih 5 dana padne 1.4%, a njemački dax 14%. Samo 10x više. Nema logike…

ima logike, samo nije u vezi s recesijom. američki investitori prodavali u europi da bi kupovali jeftine dionice u americi. američke su bile pale do prošlog tjedna a europske bile još relativno visoko, a i dolar je jeftin što američke čini još jeftinijima, neke prognoze su da bi do kraja godine mogao doći do 1.3 za euro pa igraju na to.

Na nyse nekoliko financijaša odletilo preko 50% u plus na volumenima čitave ZSE…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ne mogu se oteti dojmu da je ova mini kriza uređivana u scenariju velikih igrača kao što je slučaj sa naftom.
Netko je skupo prodavao i sad jeftino kupuje…[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ne mogu se oteti dojmu da je ova mini kriza uređivana u scenariju velikih igrača kao što je slučaj sa naftom. Netko je skupo prodavao i sad jeftino kupuje…[proud]

Errare humanum est.


Ne mogu se oteti dojmu da je ova mini kriza uređivana u scenariju velikih igrača kao što je slučaj sa naftom. Netko je skupo prodavao i sad jeftino kupuje…[proud]

Potpuno isto kao i kod nas! I tako već danima, mjesecima, godinama, desetljećima…
I love this game… Samo treba naučit igrat!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

davids:

Ne mogu se oteti dojmu da je ova mini kriza uređivana u scenariju velikih igrača kao što je slučaj sa naftom. Netko je skupo prodavao i sad jeftino kupuje…[proud]

Potpuno isto kao i kod nas! I tako već danima, mjesecima, godinama, desetljećima…
I love this game… Samo treba naučit igrat!

misko jelsmo prosli Y na jajetu[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


davids: ” Ne mogu se oteti dojmu da je ova mini kriza uređivana u scenariju velikih igrača kao što je slučaj sa naftom. Netko je skupo prodavao i sad jeftino kupuje…[proud] ” Potpuno isto kao i kod nas! I tako već danima, mjesecima, godinama, desetljećima… I love this game… Samo treba naučit igrat!

To je život, jahanje na valovima.

‘…tko bi gori, sad je doli…’

New Report

Close