Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zašto se ovakva situacija uopce zove korekcija,pa ovo je kriza na kvadrat u zadnjih 6 mjeseci,bolje bi prosao da sam orocio na banci lovu,dobio bi sigurno 3 % i nebi se nervira,a sad su fondovi skoro pa na nivou kad sam usao,jos kad uzmu naknadu za upravljanje bit cu u minusu

QUISQUE SUAS SUSTINET CRUCES. Svatko ima svoj križ.

zašto se ovakva situacija uopce zove korekcija,pa ovo je kriza na kvadrat u zadnjih 6 mjeseci,bolje bi prosao da sam orocio na banci lovu,dobio bi sigurno 3 % i nebi se nervira,a sad su fondovi skoro pa na nivou kad sam usao,jos kad uzmu naknadu za upravljanje bit cu u minusu

To ti je kad kupuješ dionice na ATH.Sve u svemu situacija i nije tako crna pad uz velike promete,što je dobar znak,mislim još malo ovako i onda treba početi kupovati.

To ti je kad kupuješ dionice na ATH.Sve u svemu situacija i nije tako crna pad uz velike promete,što je dobar znak,mislim još malo ovako i onda treba početi kupovati.
[/quote]

teorija kaze ovo
;MEDVJEĐE TRŽIŠTE

cijene ce nastaviti padati. ratuci volumen oznacava da sve vise investitora prodaje, to vodi opadajucem trendu

QUISQUE SUAS SUSTINET CRUCES. Svatko ima svoj križ.

Ovo je pošast a i neznam kako bih ovaj virus nazvao!![smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]


Ovo je pošast a i neznam kako bih ovaj virus nazvao!![smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Vrlo jednostavno: Ljubo & Zoki & Co ili SDP + HNS + HSU + HSS + HSLS

Ako pogledate na istoj temi koji mjesec unazad vidjeti cete da su nek takav scenarij i predvidjali.

skype - ivek1234

struja:

Ovo je pošast a i neznam kako bih ovaj virus nazvao!![smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Vrlo jednostavno: Ljubo & Zoki & Co ili SDP + HNS + HSU + HSS + HSLS

Nije baš tako jednostavno. Kretenizam pojedinih HDZovih činovnika + arogancija Jure Radića + nestabilnost okruženja + najava PKD-a + Jurčićeva neartikuliranost i loš imidž (nažalost, tu nema spasa) + previše novopečenih investitora bez mrve poznavanja elementarne fund. analize = burzovna kladionica

Hell is Empty and all the Devils are Here


pregledavsi malo crobex pa mi smo ponistili pola ove godine[smiley7],sad smo na razini 8. mjeseca 2007 ili sto je u 5. mj. liznulo 4900[smiley7].Hocemo li ponistiti cijelu 2007. god ?[smiley16]

E volio bi da TH-t padne ispod 200 kn, pa da dijoničari izađu na ulice [smiley2]

Pa da se ko ljudi obračunamo sa crnoberzijancima i fondovskim špekulantima [smiley2]


Pa da se ko ljudi obračunamo sa crnoberzijancima i fondovskim špekulantima [smiley2]

Now you are talking!!! [smiley2]

skype - ivek1234

ivek123:

struja:

Ovo je pošast a i neznam kako bih ovaj virus nazvao!![smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Vrlo jednostavno: Ljubo & Zoki & Co ili SDP + HNS + HSU + HSS + HSLS

Nije baš tako jednostavno. Kretenizam pojedinih HDZovih činovnika + arogancija Jure Radića + nestabilnost okruženja + najava PKD-a + Jurčićeva neartikuliranost i loš imidž (nažalost, tu nema spasa) + previše novopečenih investitora bez mrve poznavanja elementarne fund. analize = burzovna kladionica

Ili prije “burzovna klaonica”.

skype - ivek1234

Pa zar nije sve bilo jasno kad je Aureus najavio ukidanje ulaznih naknada za 11. mjesec?

ANASTASIA JE OTISLA!

cijene ce nastaviti padati. ratuci volumen oznacava da sve vise investitora prodaje, to vodi opadajucem trendu

Kolega pročitajte Kostlanya,to je tipični prelazak dionica iz slabih u čvrst ruke,što mislite da pri ovakvim prometima kupuju fondovi bez veze.Sve ima svoje faze od faze euforije i pretjeranog optimizma kakav je bio u svibnju,sve do faze (a tu smo mi po meni,barem smo tek ušli) kad vlada prevelik pesimizam.Pogledajte si fundamente pri ovim cijenama kod nekih dionica i vidjet ćete da su na fer cijenama (uz uvjet da ne gledate neke balone tipa ATPL).Pozdrav

Ja dionice samo kupujem. Prodavat ću dok mi ustreba za kruh. Tako je u svim knjigama i toga se držim. laku noć!

Ne prodaju samo mali,to je ono šta mene zabrinjava.[smiley7]


Pa zar nije sve bilo jasno kad je Aureus najavio ukidanje ulaznih naknada za 11. mjesec?

KD fondovi – AKCIJA
do 15.11.2007. godine

Aureus Equity-AKCIJA
do 30.11.2007.godine

CEBA Bal. – AKCIJA
do 17.12.2007. godine

ST Invest – AKCIJA
do 31.12.2007. godine

Erste Invest – AKCIJA
do 31.12.2007. godine

Only God, Muammar and Libya!

Znači već krajem mjeseca možemo očekivati CROBEX na ATH

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close