Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

avax10:

Da ne citiram sve…

Slazem se u dobrom dijelu. Ali i dalje smatram da nam slijedi cmrljavela i da Q3 nece bitno utjecati na trziste obzirom da ce prevladavati strah i nesigurnost i buduci cemo biti vrlo blizu izbora kada ce se voditi zestoka kampanja i kada cemo gledati svaki dan Ljubu na TV uz vjerojatnu potporu raznih anketa koje ce im davati prednost. Mozes me ubiti, paliti let lampom ili rastezati na kotac ali gotovo sam 100% siguran da ce biti tako.

I da dodam, ako mi mozemo utjecati na male ulagace pisanjem na forumu kako ce na njih tek djelovati Milanovic, Jurcic, Linic na udarnim terminima HTV-a i ostalih televizija bolje je niti ne pomisljati. Da ne dodajem ulje na vatru treba razmisliti i o ulagacima u fondove koji bi mogli poceti izvlaciti novce time vise ako Ljubo nastavi s teorijom 1EUR = 10 kn a kredita ko pljeve sa valutnom klauzulom.

Kolega ivek, vidite da nema smisla. Čim čovjek počne govoriti o činjenicama odmah druka za dolje. Eto ja ću odsad drukati za gore. Idemo, sve mora rasti 100% do Nove godine!!! Tko se hoće kladiti?[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here



Kolega ivek, vidite da nema smisla. Čim čovjek počne govoriti o činjenicama odmah druka za dolje. Eto ja ću odsad drukati za gore. Idemo, sve mora rasti 100% do Nove godine!!! Tko se hoće kladiti?[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

Hm, kolega, da li ste spremni podebljat to svoje stajaliste da ce sve rast 100% sa par put opcija? Mozda ima zainteresiranih?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

budd:


Kolega ivek, vidite da nema smisla. Čim čovjek počne govoriti o činjenicama odmah druka za dolje. Eto ja ću odsad drukati za gore. Idemo, sve mora rasti 100% do Nove godine!!! Tko se hoće kladiti?[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

Hm, kolega, da li ste spremni podebljat to svoje stajaliste da ce sve rast 100% sa par put opcija? Mozda ima zainteresiranih?

Dakako, a kako drugačije bismo to i izveli

Hell is Empty and all the Devils are Here

jeste znali da od 16 najgorih dana u povijesti DOW prosjeka, 10 se dogodilo u zadnja 4 mjeseca godine. U 10.mj se dogodilo najviše takvih katastrofa [smiley2]
još kad pogledate Crobex na grafikonu, zar se stvarno netko nada rastu do kraja godine? ([osim kratkotrajnog poslije HTa)

U čemu je problem? Neka pada što više barem ću jeftino dokupiti, a ako počme rast opet skupo prodati![smiley2]
Kako god krene dobivam![smiley1]
Bit će bolje![smiley13]
Stvarno ovo moraš svatit kao igru.[smiley5]


Kako se radi o iznimno obimnom materijalu, a u svrhu ispunjenja ciljeva poslovanja HANFE, Uprava HANFE do daljnjeg odgađa uvrštenje točke o odobrenju Prospekta HT-a na današnju redovnu sjednicu.

Još će nam odgoditi IPO i staviti sve da bude par dana prije izbora,HT skokne,a nakon izbora kud koji mili moji…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Pocinje li sutra “Operacija Overlord”???

skype - ivek1234


Pocinje li sutra “Operacija Overlord”???

Primjećeno je veliko grupiranje savezničkih snaga na obalama i sve je izglednije da bi operacija trebala početi u 10.00.h AM
Ne očekuje se jači otpor neprijatelja
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Predlazem pustanje neprijatelja u dubinu teritorija od 10:00 AM do 14:45 PM a nakon toga zestoko uzvratiti i odbiti napad!!!! [smiley2][smiley2][smiley2]

P.S. Treba paziti na kamikaze i hamasovce! [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234

Ivek pazise nešto sam načuo na BLOOMBERGU da bi ti EURO srednjoročno mogao padati[smiley2]

SAM PROTIV SVIH

Nego kolega ivek kaj velite vi na slijedeći tjedan u Americi?
U srijedu FED sa biti ili ne biti, a ostale dane objava FI četiri najveće banke.
Biće napeto

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Nego kolega ivek kaj velite vi na slijedeći tjedan u Americi?
U srijedu FED sa biti ili ne biti, a ostale dane objava FI četiri najveće banke.
Biće napeto

Cini mi se da ce kod nas biti napetije.

skype - ivek1234

New Report

Close