Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedno i drugo je najbolje [smiley2], ja sam i danas gricnuo Vira, a u Ledu sam odavna… sada preostaje samo čekanje.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


hypo konzultants –to je više za nekretnine tak da ne mislim da ima to neki preveliki utjecaj na iskrcavanja

Problem sa hypom je bio sto je previse narasao van austrije, na “balkanskim” trzistima. To je za hypo grupu rizik, prevelika izlozenost. Kako se rijesavaju dionica, tako su se rijesili i nekretnina. CASH je sigurniji i od jednog i od drugog. Pomoglo je vjerojatno sto su zakljicili da su ovo dobre cijene za izici van.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nakon što je talijanska obitelj Piovesana prodala većinski paket dionica Arenaturista njujorškoj investicijskoj banci Goldman Sachs, prvi put je objavljeno da je dionice pulskog hotelijera posjedovala i putem luksemburške tvrtke Redonda. Prošlotjedna promjena vlasničke strukture otkriva da je Redonda te dionice knjižila na Hypo Alpe-Adria-Bank AG iz Klagenfurta. No, ta banka je istovremeno odigrala nekoliko transakcija koje nisu sasvim transparentne. Prije preuzimanja Arenaturista kupila je 671 dionicu, a u tjednu kada se preuzimanje dogodilo još 74. Međutim, tih 745 dionica Arenaturista vrijednih više od 420 tisuća kuna Hypo banka nije prenijela na tvrtku u vlasništvu Goldman Sachsa kao što je učinila s 38.029 dionica u vlasništvu Redonde. Nedostatnih 745 dionica je vjerojatno prodano putem burze, a kome je išao prihod od te prodaje nije poznato.

evo to je naši dragi hypo,,,kao što piše u članku to mislim o njima….

pa koliko je samo taj menađer potegnuo van iz hypa svojih klijenata,,,i dajte mi recite koji je to novi fond koji je osnovao taj lik iz hypa…

dal zna tko

Na KODT-R-A sa 2 dionice ruše cijenu za 9%……nevjerojatno navlačenje na prodaju……!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

veliki naklon onom ko mi proda KODT-P-A…..

Scio me nihil scire

Na KODT-R-A sa 2 dionice ruše cijenu za 9%……nevjerojatno navlačenje na prodaju……!!!

….pardon …na KODT-P-A

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


evo to je naši dragi hypo,,,kao što piše u članku to mislim o njima….

pa koliko je samo taj menađer potegnuo van iz hypa svojih klijenata,,,i dajte mi recite koji je to novi fond koji je osnovao taj lik iz hypa…

dal zna tko

Nije pisalo u doticnom clanku, ali ja mislim da to nije istina. To je hypo sam plasirao da ne izazove paniku. Da su otisli klijenti, mogli su dionice prenjet, nisu trebali izvlacit cash. Mora biti jos nesto tu. IMHO.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Promet je opao, ispucala se i prodaja i kupnja. Crobex lagano pada, kapitaliziranje.
Nadam se da će ostati iznad tih ukletih 5.000, koje smo već dva puta pregazili, i nakon par dana padali ispod.
Ako danas ostanemo iznad 5.000, možda bude treća sreća, pa se više nikad ne vratimo natrag.

Podsjećam da je ATH Crobexa još od 16.05.2007 – 5.138,45.

No respect

Piovesani su dosta muljali preko burze u zadnjih 4 mjeseca.
Tome bi se trebalo pozabaviti HANFA..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pbz ciscenje na kraju do 2.000… Na RIBA malo zivlje danas, mada nista spektakularno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Tak je kak je , veli teta Bara , završila INGRA danas.Šečer za kraj.
Seveda.

Evo novo stanje za navučene i glumce u glavnim ulogama:

Kupnja od 45 000 – 18 komada

Prodaja:

46 999 – 2
47 400 – 2
47 920 – 3
47 921 – 1
49 000 – 4
49 777,77 – 1
49 900 – 8
49 999,99 – 7
50 000 – 1
66 666,66 – 2
75 000 – 7
76 000 – 3
78 000 – 3

I to je to – ZGO. Vidim da se prodaja polako slaže oko razumnih granica iza 70 000, bilo kako bilo ja i sutra dokupljujem. Mislim da treba kupit prije prve kotacije kolko god je moguće.

[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Znaci danas si uzimao..
Ja sam drvio oko 43,500 ali alkar blueman unista..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Samo mala dopuna na gornji post.
Ima još 8 kom na 80.000 kunića.
Kolega nema baš potpuni uvid.

Bolje prekasno nego nikad.

…A lijepo sam ja neki dan napisal da je razumna cijena 10k…ali EUR…[smiley2]


Tak je kak je , veli teta Bara , završila INGRA danas.Šečer za kraj.
Seveda.

Evo novo stanje za navučene i glumce u glavnim ulogama:

Kupnja od 45 000 – 18 komada

Prodaja:

46 999 – 2
47 400 – 2
47 920 – 3
47 921 – 1
49 000 – 4
49 777,77 – 1
49 900 – 8
49 999,99 – 7
50 000 – 1
66 666,66 – 2
75 000 – 7
76 000 – 3
78 000 – 3

I to je to – ZGO. Vidim da se prodaja polako slaže oko razumnih granica iza 70 000, bilo kako bilo ja i sutra dokupljujem. Mislim da treba kupit prije prve kotacije kolko god je moguće.

[smiley2]

idem ja svoje ingre stavit na pol miljona pa ih copy pastaj ovdje! [smiley2]

New Report

Close