Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– Bull markets are born on pesimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die on euphoria. —
Ide to svome kraju.

Znaci na zse smo narasli u zadnje vrijeme, a vecina su bili skeptici i pesimisti po tome imamo jos mesa za narast.

Ignore : renči



– Bull markets are born on pesimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die on euphoria. —
Ide to svome kraju.

Znaci na zse smo narasli u zadnje vrijeme, a vecina su bili skeptici i pesimisti po tome imamo jos mesa za narast.
[/quote]

Tako bi trebalo biti jel neke pretjerane euforije nije ni bilo…..

Nije bilo euforije, a neće je ni biti, samo će se bear preliti .
Jednog dana. Čitala sam jučer da se Amazon trži na P/E 72.
Koliko se tržila i radijska kompanija, zaboravila ime, 1925. prije Velike depresije.
Nas muče čudesa drugih vrsta. Čudna preuzimanja, koja su se eto zaredala posljednjih godina. Delistiranja. Pevec.
Slobodna Dalmacija, Vaba, sada Slpf, Medika, Kraš, Badel.
Stečajevi- Vijadukt, Rizo…
Agrokor.
Tko je sve to izbjegao može se smatrati vrlo sretnim. Jesam, a nisam sretna, ne veselim se tuđoj nesreći.
U što god da čovjek uloži samo gleda gdje će naletiti.
Ne vidim sreće na ZSE, jer stvari ne postaju bolje, samo gore.

Pravilo 90/10…90% zarade ima 10% investitora


Pravilo 90/10…90% zarade ima 10% investitora

Možda ipak ono univerzalno pravilo – 80/20. U svakom slučaju, nije dobro 🙂

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Ja ne vidim euforiju


– Bull markets are born on pesimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die on euphoria. —
Ide to svome kraju.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

https://zse.hr/default.aspx?id=94662

Još jedni napuštaju. Ovo će uskoro biti kokošinjac a ne burza čini se :/

Tako će i biti. Srećom dok je i jedne dionice uhljeba na ZSE neće faliti. Plaće će ići. Jedinispas vidim u nekakvom objedinjavanju par EU burzi ili čak svih burzi pa da preko naših brokerskih kuća možemo trgovati sa vrijednosnicima čitave EU.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Koje dosadno mrtvilo danas… Svaki put kad sam na godišnjem bude ovako. A kad imam tonu posla onda krene ludilo… ☹️


https://zse.hr/default.aspx?id=94662

Još jedni napuštaju. Ovo će uskoro biti kokošinjac a ne burza čini se :/

bas velika steta sto takve bezvezne firme odlaze
bolje da ih je 30 i da su kako treba nego nekakve bezvezne firme koju su tu samo da jesu i cijim dionicama se gotovo pa ne trguje

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

@NaBiduAsku
o tome sam i ja razmišljao,
ili se “oženit” sa slovenačkom burzom ili jednu europsku zajedničku… To vidim kao izlaz iz ove situacije

nemojte brinuti ljudi, evo se radi, sigurno će uključiti i Šveđane sa stolovima i Francuze sa šampanjcem

https://zse.hr/default.aspx?id=94667

nek spoje izdanja sa slovenske i rvacke burze za početak mater im sporu neinventivnu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

zašravo ako imamo Aba Ligu ili kako se već zove ona košarkaška liga pa onda možemo imati burze iz ex YU pod jednim krovom.

pretpostavljam da su različite valute problem… a do eura je dug put.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

treba radit na decentralizaciji, svaka općina svoju burzu da ima!


@zesko

bit će i koji švicarac sa satovima

New Report

Close