Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SKDD web je pao?

Ideje naše benzin Vaš!

@mmarkovic
meni normalno otvara, ali je redizajniran pa ako imaš memoriranu neku staru www adresu možda to radi probleme

ignore: one

I dalje ne radi. Probao sam na više browsera, preko običnog pass, preko NIAS-a. Kaže: 503 service unavailable 🙁

Ideje naše benzin Vaš!

meni radi normalno, vjerojatno je nešto kod tebe krivo.možda ti firewall ili antivirus blokira pristup

zatišje pred buru. naravno da se čeka zadnji tren za sva izvješća. drugi tjedan zanimljiv.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ne znam može li burza naložiti preduzećima do kojeg dana u mjesecu moraju dostaviti izvješće… kad bi se rasporedilo kroz čitav mjesec digla bi se likvidnost.. ovako će svi sve ispovraćati u dan-dva… tipično.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Drugi tjedan traje samo 4 dana, ali ce vecina kompanija ionako izbaciti izvjesca u srijedu i cetvrtak, a neke cak i u cetvrtak u 16h prije Svih Svetih u petak.

P. S. Cini mi se da je SKDD u medjuvremenu digao novi Web i na prvu izgleda ok

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

stalno se govori o želji da se povećaju prometi na burzi… evo ovo je jedno od jednostavnijih riješenja ali to je pre komplicirano za Gažić and company… puno priče ni za što. Osim ako se takve stvari ne mogu naložiti poduzećima. Ne znam.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Jos da pojednostave, tj. automatiziraju obracun i uplatu PKD, gdje bi nam bio kraj

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

da, to i još da povećaju osigurana sredstva na brokerskom računu sa mizernih 150 000 na 750 000… ovako kad sam većim dijelom u kešu zapravo jako puno riskiram u slučaju da brok. kuća propadne…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

rok za podnošenje izvješća je 31.10. i mnogi se ne opterećuju s formalnostima, strpaju nam zadnji dan izvješća iz minute u minutu, a npr. danas lapimo i mogli bi obraditi 10-ak bez problema,
sjećate se jednom Ingre, izašlo zadnji dan u 23.59.59 , a neki si dozvole i kašnjenje, nije to ništa novo na ZBurzici

do sljedeće srpanjske rupe… hehe di ste pesimisti??

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/cak-dva-mjeseca-ranije-premasen-turisticki-promet-ostvaren-u-cijeloj-prosloj-godini/9533867/

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

To su milijarde kuna. Proračunski suficit će bit iznad svih očekivanja. Poradit još na sivoj ekonomiji i na fiskalizaciji računa i gdje će nam biti kraj.
Nešto mi govori da je zelena livada ispred nas.

Nešto mi govori da ćemo danas UP !

GRNL…..perjanica ZSE, danas u plusu 93% na prometu od 152 kn….😂😂😂


GRNL…..perjanica ZSE, danas u plusu 93% na prometu od 152 kn….😂😂😂

a recentni ZSE indeks sprdex, poskočio je +102%

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close