Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


polako se spuštamo ispod 2000 bodova..tko se ukeširao, izgleda da je dobro napravio

ušokirat ćeš se ti bjelogorico.

koliko viidim trenutno 2007 bodova… polako se spuštamo iznad 2200 bodova.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Croby raste da je to nevjerojatno…
Evo, sad ćemo ispod 2.000 bodova.
Ili kako zorangutan kaže: u čemu je razlika ako je Crobex na 1950 ili na 2050 bodova.

Crobex do kraja mjeseca ide iznad 2100 bodova. Ima više razloga za to. Do kraja mjeseca HT na 175, ATGR 1400, ADPL 190, ATPL 550, turisti u plusu i imamo lijepu podlogu za stabilnih 2100 bodova.
Kešeri na žeravici, golih tabana!

Samo ATPL kvari index, al i to će se promijeniti…. soon, very soon!



Čak će i truljavi crobi(1897) preć 2000 ove godine.

Da citiram sam sebe. Truljavi crobi=1921.
[/quote]

2012. Nije godina nego grobex.

https://euractiv.jutarnji.hr/aktualno/postignut-novi-sporazum-o-brexitu/9499148/


Crobex do kraja mjeseca ide iznad 2100 bodova. Ima više razloga za to. Do kraja mjeseca HT na 175, ATGR 1400, ADPL 190, ATPL 550, turisti u plusu i imamo lijepu podlogu za stabilnih 2100 bodova.
Kešeri na žeravici, golih tabana!

samo ti momak drukaj..kad se crobi sutra strmoglavi što ćeš onda?

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku


Crobex do kraja mjeseca ide iznad 2100 bodova. Ima više razloga za to. Do kraja mjeseca HT na 175, ATGR 1400, ADPL 190, ATPL 550, turisti u plusu i imamo lijepu podlogu za stabilnih 2100 bodova.
Kešeri na žeravici, golih tabana!

Sva sreća što sam 103% u dionicama! (točno sam napisao)

Ne dajte da Vas pokolebaju ove oscilacije Crobexa na 2000 bodova. Trenutno se ta kota utvrđuje i utabava za daljnji rast. Školski, rutinski posao! Ima još dosta onih koji bi se na toj koti ubacili pa si daju vremena. Keša je kao u slastičarni kolača, prosto vrišti neiskorišten na računima. LP!

PS
Još je dosta podcijenjenih dionica iz druge lige čiji rast je blokiran većim nalozima na prodaji. Puna je burza strašila ko u polju kukuruza pred berbu.

…s ovogodišnjim rastom od 14,2 posto hrvatski je indeks, prema podacima Bloomberga, drugi najbolji u srednjoj i istočnoj Europi, nakon sjevernomakedonskog MBI-a koji se vinuo 22,7 posto.

“Takva su kretanja rezultat više čimbenika, a koji bi se okvirno mogli podvesti pod zajednički nazivnik pozitivnog makroekonomskog okruženja – od daljnjeg rasta BDP-a, plaća, potrošnje do povećanja kreditnog rejtinga i nadalje niskih kamatnih stopa”

“Recentni val optimizma na burzi, koji traje zadnja dva mjeseca, dodatno je ojačan pričom o preuzimanju Kraša, i to dvojako. S jedne strane, strelovit rast cijene Kraša podigao je vrednovanje cijelog prehrambenog sektora, dok je otkup velikog udjela tih dionica oslobodio značajnu dodatnu likvidnost koja se prelila na ostatak tržišta.

Objave financijskih izvješća kompanija u prvom i drugom tromjesečju nadmašile su očekivanja analitičara, a rezultati za treći kvartal dat će investitorima nove smjernice i time odrediti može li CROBEX nastaviti uspon.

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/crobex-s-rastom-od-14-2-posto-drugi-najbolji-na-istoku-europe-58315

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Heheh, a koliko je zse u odnosu na sve u EU od 2008 :aahahahahhaha

bug0

Moramo zato sada jace potegnuti da dostignemo razvijena trzista EU, jer smo i mi sada sastavni dio EU :-))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Burzovna psihologija na djelu…šta ti napravi 10godina krize i medijskog propagandnog pranja mozga…ludilo brale,ludilo! Crobex junacki na 2000 bodova a mi se pitamo jel to san ili java?! A kada pređemo famoznih 2300 bodova tek cete onda vidjeti kako perje leti a bome i sadasnji štedise ce osedlat purane i sa njima poletjeti.🦃🐃

Evo smo i mi u nečemu prvi…

http://hr.seebiz.eu/istrazivanje-hrvatska-je-najkorumpiranija-zemlja-istocne-europe/ar-199720/

Crobi obično krene sramežljivo kao npr. danas, a onda
do kraja dana često zakuca 0.5 – 1.5% plusa, aaaj laaaajk :-))

https://www.vecernji.hr/biznis/stopa-nezaposlenosti-pala-na-6-1-posto-broj-zaposlenih-veci-1353102

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close