Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ide secesija, to kolega @micardo govori već danima na svim temama,
osim naravno na Optimi čiju dionicu posjeduje!?!
Dakle, secesija, ako dođe, neće imati utjecaj na dionicu Optime?!

pasti će i OPTE kad dođe recesija, normalno da hoće.nema dionice koja je imuna na recesiju i to budu padovi i po 50-80%
[/quote]

Dotle ce vec biti odavno prodana.
Zakljucak je da je kombinacija na Optimi bulletproof na recesiju.

@tovarish

Da…ne bi ulagali, čak ni kad bi bilo očito, kao kod HT-a, da u par dana
možete ostvariti zaradu od 30 – 50%?! Stvarno ste principijelan čovijek i
skidam vam kapu. Dakle, ništa od majčice države, čak ni kad pare
dijeli?!

P.S. Da su svi kao vi, mi bi bili mala Švicarska

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Malo mi je neobičan način obračuna Crobex-a. Pogledajte sad kad je trgovano tek s par dionica da je samo OPTE u malom minusu a index je – 0,25%. Nije li to malo neobično?! Pa Optima ne participira puno u indexu. Njen ponder je zanemariv. Čudno.

od svih mogućih svjetskih zelenila danas s 98 000 gotovine pratimo jednu od malobrojnih crvenih, Orange Juice -5,18 %

maratonac3 ,

Kraš kvari najviše, Opte s ovim padom nekih 0,03

Pa kaj je Kraš u indexu? Ma dajte. Pa pogledajte Crobex. Nije li to čudno?! Zna li netko o čemu se tu radi? Već i ranije mi je bilo to sve neobično, al eto sad sam odlučio ovdje postavit pitanje. Može pojašnjenje. Hvala.

Jučer je Crobex završio na 1.868,16
Momentalno 1869,52 a piše mi – 0,20
Kako????

1869,03 0,05 plus

Pogledajte na gledalici Agram brokera. Jel tu onda kakva greška? Ovo je skroz neobično…

Stalno griješe i na PBZ Investoru. Sad je -0.3% 1867,73, a na zse -0.04% 1867,5 prije 15min. Točan podatak je na zse. I tako je već dugo vremena. S obzirom na druge puno važnije stvari koje ne funkcioniraju, nisam tome pridavao veći značaj.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.


Pa kaj je Kraš u indexu? Ma dajte. Pa pogledajte Crobex. Nije li to čudno?! Zna li netko o čemu se tu radi? Već i ranije mi je bilo to sve neobično, al eto sad sam odlučio ovdje postavit pitanje. Može pojašnjenje. Hvala.

niti jedna druga dionica nije toliko pala, očito ga nisu izbacili iz izračuna, možda im to cijelo vrijeme i kvari konačni rezulltat


Samo vi trpajte glavu u pijesak.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-prijeti-kini-jos-ostrijim-trgovinskim-ratom/2113505.aspx

on će uništiti i njih i amere
a posljedično i sve ostale.lančani krah

Zanimljivo…..trenutno su sve dionice koje počinju sa A na 0,00% promjene cijene…..

Ima i još jedna zanimljivost koje se svakim danom sve više vidi….svi koji imaju imalo pizitivan stav prema dionicama ili istiću pozitivne stvari ocjenjeni su drastično lošije nego ekipa koja crnjači…..nekako bi se reklo da bi se bez obzira na sve mnogi ukrcali da ima za đabe…..al nema i zato il kupite il šečite……la papa….

Banke zbog viška likvidnosti “kažnjavaju” štediše. Hoćemo li početi plaćati da nam čuvaju novac?

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Banke-zbog-viska-likvidnosti-kaznjavaju-stedise.-Hocemo-li-poceti-placati-da-nam-cuvaju-novac

Ajdeeee ljudi vadite iz carape i kupujte dionice:)

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Nisam pratio,da li netko prati koliko je danas crobex izgubila pointi?!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

New Report

Close