Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo sto radi Plenkovic je nesto najgore sto nas je zadesilo u ekonomskom smislu zadnjih 25 godina. A imali smo i Milanoviceve poreze…

Plenkovic mora pasti ako mislimo probudit burzu.

ajmo realno pisati

plenki nema politike – on grabi grje stigne i tim novcem kupuje isključigvo svoje birače,

ali ne, mi ćemo radiue imati 20 ministarstvq da nam 20 mudraca sastavlja i sprocvodi akc planove. jad i bijeda – samodopadnost i bqhatost na svakom koraku
[/quote]

Ja se pitam kako opce tu bandu skinuti s vrata ??? Koriste do sada nevidene metode uz nevjerojatnu bahatost ….


Eh da je samo u ekonomskom smislu… Al eventualni kriminal treba i dokazati. U vrh izvrsne, zakonodavne i sudske vlasti je postavljen podoban i poslušan kadar i koliko god jasno bilo sto se dogodilo i da se radi o prevari i pljački, to neće biti nimalo lako dokazati. Za razliku od Sanadera kad su strane sluzbe odradile ključni dio posla, to ovaj put neće biti vjerojatno tako jer te sluzbe štite interes svojih vjerovnika. Zato je Lex nacelno priznat i u tim drugim jurisdikcijama. Zeznuta je situacija i nadajmo se da će ipak zapuhati neki novi vjetrovi (iako je velik broj birača i stanovnika RH emigrirao u EU) i da na sljedećim izborima vlast i upravljanje neće jednostavno biti prepušteni ponovno, istoj ekipi.

Kako je krenulo u Hrvatskoj će na kraju ostati samo uhljebi, odnosno njihovi glasači. Tako da ovi mogu sjašiti s vlasti jedino dolaskom nove jače ekonomske krize koja će onda silom prilika i nedostatkom državnog novca “pomesti” i same uhljebe. Drugog izlaza nema. Za Francusku Revoluciju smo svi čuli i učili o njoj, međutim u Hrvatskoj takvo što nema tko pokrenuti. Hrvati jednostavno isele u uređene zapadne zemlje. Dakle teško onima koji su prisiljeni iz nekoga razloga i dalje ostati. Njih će državna “uhljeb” administracija cijediti sve do zadnjeg daha.



Ovo sto radi Plenkovic je nesto najgore sto nas je zadesilo u ekonomskom smislu zadnjih 25 godina. A imali smo i Milanoviceve poreze…

Plenkovic mora pasti ako mislimo probudit burzu.

ajmo realno pisati

plenki nema politike – on grabi grje stigne i tim novcem kupuje isključigvo svoje birače,

ali ne, mi ćemo radiue imati 20 ministarstvq da nam 20 mudraca sastavlja i sprocvodi akc planove. jad i bijeda – samodopadnost i bqhatost na svakom koraku
[/quote]

Ja se pitam kako opce tu bandu skinuti s vrata ??? Koriste do sada nevidene metode uz nevjerojatnu bahatost ….
[/quote]

svaki dan anti-hdz birači iseljavaju,a hdtz birači bivaju stariji i vbrojniji kako apsolutno tako i relativno zbog iseljavanja. oni to znaju i zato bez imalo srama imaju novca za dići povlapštene mirovine, a za demografiju imaju mjeru – poslodavci isplatite 10 000 kn neoporezivo za svaku bebu

gadljivo, zar ne – ideje nase, pare vaše. zna se

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Eh da je samo u ekonomskom smislu… Al eventualni kriminal treba i dokazati. U vrh izvrsne, zakonodavne i sudske vlasti je postavljen podoban i poslušan kadar i koliko god jasno bilo sto se dogodilo i da se radi o prevari i pljački, to neće biti nimalo lako dokazati. Za razliku od Sanadera kad su strane sluzbe odradile ključni dio posla, to ovaj put neće biti vjerojatno tako jer te sluzbe štite interes svojih vjerovnika. Zato je Lex nacelno priznat i u tim drugim jurisdikcijama. Zeznuta je situacija i nadajmo se da će ipak zapuhati neki novi vjetrovi (iako je velik broj birača i stanovnika RH emigrirao u EU) i da na sljedećim izborima vlast i upravljanje neće jednostavno biti prepušteni ponovno, istoj ekipi.

Kako je krenulo u Hrvatskoj će na kraju ostati samo uhljebi, odnosno njihovi glasači. Tako da ovi mogu sjašiti s vlasti jedino dolaskom nove jače ekonomske krize koja će onda silom prilika i nedostatkom državnog novca "pomesti" i same uhljebe. Drugog izlaza nema. Za Francusku Revoluciju smo svi čuli i učili o njoj, međutim u Hrvatskoj takvo što nema tko pokrenuti. Hrvati jednostavno isele u uređene zapadne zemlje. Dakle teško onima koji su prisiljeni iz nekoga razloga i dalje ostati. Njih će državna "uhljeb" administracija cijediti sve do zadnjeg daha.
[/quote]

da, mislim isto tako. kad grune kriza uhljebi će pokušati dići poreze da namire sve nezaradene mirovine i nezaradene povlastice. narod ce odgovoriti novim valo iseljavanja. kad zine rupa od 10 ,miiljardi u proračunu, tada će morati povući kočnicu i resetirati sustav. prije toga ne

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...




Eh da je samo u ekonomskom smislu… Al eventualni kriminal treba i dokazati. U vrh izvrsne, zakonodavne i sudske vlasti je postavljen podoban i poslušan kadar i koliko god jasno bilo sto se dogodilo i da se radi o prevari i pljački, to neće biti nimalo lako dokazati. Za razliku od Sanadera kad su strane sluzbe odradile ključni dio posla, to ovaj put neće biti vjerojatno tako jer te sluzbe štite interes svojih vjerovnika. Zato je Lex nacelno priznat i u tim drugim jurisdikcijama. Zeznuta je situacija i nadajmo se da će ipak zapuhati neki novi vjetrovi (iako je velik broj birača i stanovnika RH emigrirao u EU) i da na sljedećim izborima vlast i upravljanje neće jednostavno biti prepušteni ponovno, istoj ekipi.

Kako je krenulo u Hrvatskoj će na kraju ostati samo uhljebi, odnosno njihovi glasači. Tako da ovi mogu sjašiti s vlasti jedino dolaskom nove jače ekonomske krize koja će onda silom prilika i nedostatkom državnog novca "pomesti" i same uhljebe. Drugog izlaza nema. Za Francusku Revoluciju smo svi čuli i učili o njoj, međutim u Hrvatskoj takvo što nema tko pokrenuti. Hrvati jednostavno isele u uređene zapadne zemlje. Dakle teško onima koji su prisiljeni iz nekoga razloga i dalje ostati. Njih će državna "uhljeb" administracija cijediti sve do zadnjeg daha.
[/quote]

da, mislim isto tako. kad grune kriza uhljebi će pokušati dići poreze da namire sve nezaradene mirovine i nezaradene povlastice. narod ce odgovoriti novim valo iseljavanja. kad zine rupa od 10 ,miiljardi u proračunu, tada će morati povući kočnicu i resetirati sustav. prije toga ne
[/quote]

Samo se nadam da ce konjunktura potrajati dovoljno dugo da premaze sve nase neravnoteze. Ono, da mladi narastu, branitelji odumru i da se naprosto jednog dana probudimo u zemlji u kojoj vecina stanovnika ne zna ni tko je bio Tito ni tko je bio Tuki. Da ih boli kuki. Taj dan cemo biti reformirani.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.


http://novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/MANIFEST-ZA-NOVU-EUROPU-Thomas-Piketty-predlaze-radikalnu-transformaciju-politike-i-institucija novi list u borbi za pravdu i jednakost lezilebovića i poduzetnika. Živio socijalizam!!!

Nikad nisam mogao shvatit ovakve ljude!? Uzmi drugome da bi meni bilo dobro.
Moje mišljenje je skroz suprotno od njegovog: porez nula na sve.





Eh da je samo u ekonomskom smislu… Al eventualni kriminal treba i dokazati. U vrh izvrsne, zakonodavne i sudske vlasti je postavljen podoban i poslušan kadar i koliko god jasno bilo sto se dogodilo i da se radi o prevari i pljački, to neće biti nimalo lako dokazati. Za razliku od Sanadera kad su strane sluzbe odradile ključni dio posla, to ovaj put neće biti vjerojatno tako jer te sluzbe štite interes svojih vjerovnika. Zato je Lex nacelno priznat i u tim drugim jurisdikcijama. Zeznuta je situacija i nadajmo se da će ipak zapuhati neki novi vjetrovi (iako je velik broj birača i stanovnika RH emigrirao u EU) i da na sljedećim izborima vlast i upravljanje neće jednostavno biti prepušteni ponovno, istoj ekipi.

Kako je krenulo u Hrvatskoj će na kraju ostati samo uhljebi, odnosno njihovi glasači. Tako da ovi mogu sjašiti s vlasti jedino dolaskom nove jače ekonomske krize koja će onda silom prilika i nedostatkom državnog novca "pomesti" i same uhljebe. Drugog izlaza nema. Za Francusku Revoluciju smo svi čuli i učili o njoj, međutim u Hrvatskoj takvo što nema tko pokrenuti. Hrvati jednostavno isele u uređene zapadne zemlje. Dakle teško onima koji su prisiljeni iz nekoga razloga i dalje ostati. Njih će državna "uhljeb" administracija cijediti sve do zadnjeg daha.
[/quote]

da, mislim isto tako. kad grune kriza uhljebi će pokušati dići poreze da namire sve nezaradene mirovine i nezaradene povlastice. narod ce odgovoriti novim valo iseljavanja. kad zine rupa od 10 ,miiljardi u proračunu, tada će morati povući kočnicu i resetirati sustav. prije toga ne
[/quote]

Samo se nadam da ce konjunktura potrajati dovoljno dugo da premaze sve nase neravnoteze. Ono, da mladi narastu, branitelji odumru i da se naprosto jednog dana probudimo u zemlji u kojoj vecina stanovnika ne zna ni tko je bio Tito ni tko je bio Tuki. Da ih boli kuki. Taj dan cemo biti reformirani.
[/quote]

za prvu ruku da prije krize doživimo bar neki rast

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

O rastu možemo samo sanjati, sve mi se čini…
Nismo rasli 10 godina, dapače, ova ZSE zna samo padati…a tako će vjerojatno biti i idućih 10 godina.
U najboljem slučaju ćemo stagnirati… to će vjerojatno i biti…dakle, prelijevanje iz šupljeg u prazno iduće desetljeće…
To je naša stvarnost i realnost…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ali ono kaj mislim da vrijedi i kaj mislim da ima perspektivu nemam namjeru prodavati, pa taman da sve ostavim svojoj djeci…pa da vidimo tko može bit strpljiviji od mene…a nisam još tako mator…generacija E. Muska.
Ako on za svog života misli napravit samoodrživu nastambu na Marsu, ja sam spreman toliko čekati da naplatim svoje strpljenje…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Samo je ključni problem što dok se bagra lopovska razvodni mi ostarismo.
Kada jednom ukinu povlaštene mirovine zaboli one koji ih primaju, jer su se već davno osigurali.

Možda je pomalo ironično ali po svemu sudeći u slijedećoj većoj ekonomskoj krizi najviše bi profitirali hrvatski građani jer bi napokon skinuli s vrata ovu hobotnicu koja sprečava bilo kakav oblik napretka. Guši, i istiskuje zrak iz pluća bilo kome tko živi, posluje i privređuje na njenom teritoriju. A njezini krakovi iz dana u dan su sve brojniji i snažniji.

Kada jednom ukinu povlaštene mirovine zaboli one koji ih primaju, jer su se već davno osigurali.


Mislim da nije to tema ali moram reagirati na ovu Vašu krivu tvrdnju.Bio sam hr. branitelj od prvog dana u frofi postrojbi,imam 55 g.primam mirovinu od 5,500kn,prošao sve akcije i terene i po čemu je moja mirovina povlaštena i kako sam se ja i meni slični osigurali.Osigurao sam se tako da me svaki zglob,svaka kost boli,išijas ,artritis i da dalje ne nabrajam,to je moje osiguranje.Sva sreća da koliko mi zdravlje dozvoljava da se ipak malo bavim rekreativno sportom.Za kraj, svatko tko je bio punoljetan mogao je biti na mojem mjestu i vidjeti kako je to biti “povlašten”.


Kada jednom ukinu povlaštene mirovine zaboli one koji ih primaju, jer su se već davno osigurali.


Mislim da nije to tema ali moram reagirati na ovu Vašu krivu tvrdnju.Bio sam hr. branitelj od prvog dana u frofi postrojbi,imam 55 g.primam mirovinu od 5,500kn,prošao sve akcije i terene i po čemu je moja mirovina povlaštena i kako sam se ja i meni slični osigurali.Osigurao sam se tako da me svaki zglob,svaka kost boli,išijas ,artritis i da dalje ne nabrajam,to je moje osiguranje.Sva sreća da koliko mi zdravlje dozvoljava da se ipak malo bavim rekreativno sportom.Za kraj, svatko tko je bio punoljetan mogao je biti na mojem mjestu i vidjeti kako je to biti "povlašten".
[/quote]

potpisujem riba, svaka cast …


Kada jednom ukinu povlaštene mirovine zaboli one koji ih primaju, jer su se već davno osigurali.


Mislim da nije to tema ali moram reagirati na ovu Vašu krivu tvrdnju.Bio sam hr. branitelj od prvog dana u frofi postrojbi,imam 55 g.primam mirovinu od 5,500kn,prošao sve akcije i terene i po čemu je moja mirovina povlaštena i kako sam se ja i meni slični osigurali.Osigurao sam se tako da me svaki zglob,svaka kost boli,išijas ,artritis i da dalje ne nabrajam,to je moje osiguranje.Sva sreća da koliko mi zdravlje dozvoljava da se ipak malo bavim rekreativno sportom.Za kraj, svatko tko je bio punoljetan mogao je biti na mojem mjestu i vidjeti kako je to biti "povlašten".
[/quote]Vama svaka čast i respect. Mislim da je problem izmiščjenih branitelja koji su došli do statusa a nisu vidjeli prvu crtu ili su bili u nekom uredu… oni vas prave branitelje kompromitiraju a u nama koji su bili premladi ranih devedesetih izazivaju gnjev i razočarenje. Zašto pravi branitelji nisu s plinskim bocama protestirali protiv takvih ‘branitelja’???

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Kada jednom ukinu povlaštene mirovine zaboli one koji ih primaju, jer su se već davno osigurali.


Mislim da nije to tema ali moram reagirati na ovu Vašu krivu tvrdnju.Bio sam hr. branitelj od prvog dana u frofi postrojbi,imam 55 g.primam mirovinu od 5,500kn,prošao sve akcije i terene i po čemu je moja mirovina povlaštena i kako sam se ja i meni slični osigurali.Osigurao sam se tako da me svaki zglob,svaka kost boli,išijas ,artritis i da dalje ne nabrajam,to je moje osiguranje.Sva sreća da koliko mi zdravlje dozvoljava da se ipak malo bavim rekreativno sportom.Za kraj, svatko tko je bio punoljetan mogao je biti na mojem mjestu i vidjeti kako je to biti "povlašten".
[/quote]

a kako bi bilo da umjesto povlaštenih mirovina branitelji imaju povlaštene plaće – za svakih 100 dana borbenog puta 10 posto manje poreza na dohofak -odmh svaki mjesec na račun pri ispalti plaće

tko ima 1000 dana umjesto neto prim bruto – ne plaća ni kunu poreza

i onda kad dodes u dob za umirovljenej drzava ti jos nadoda za svaki dan ratnog puta

u ratu muskarci ratuju u miru rade – – tako se brani drzava, tako se odrzava drzava. ovo sto mi imamo je nkarada sto manje radis, vecu mirovinu imas.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close