Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj forum se čita globalno . Ima li stranih ulagača ovdje ?



17 minuta bez transakcije RIP.

Ako perjanice poput leda (10.000 kn nedavno) i Jmnc (150.000 kn nedavno) koje su teški dobitaši i jaki tržisni brendovi nakon Lexa vrijede 0 kn.

Tko ce vise ovdje 1 kn uložiti?
[/quote]

S ovim si kolega sve rekao.
I sto je takodjer zalosno na zse,to je da su se vremenski prosjeci izmedju dvije transakcije pomakli prosjecno na par minuta,a ,sto je dokaz bjezanja stranog kapitala,neinvestiranja,blokade todexa,neredovitog rezima trgovanja itd. Ova uprava zse ,hanfa i sama vlada na zalost rade vise stete nego dobrih stvari.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kolega falco
Blokada todexa je najbolja stvar u moru losih stvari koje su se dogodile u zadnje vrijeme. Bar ne moram strahovati da ce u mojim dionicama biti istresanje po bidu da se udje u todex na “mozda bit ce, majke mi”.
Ovo je dobar temelj za napredak kad bude nagodba i konacno rjesenje.
Vasa perspektiva je mozda drukcija, ok.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zagrebačka burza potpisala sporazum o razumijevanju s Argentinskom burzom


Neka oni potpišu sporazum s vladom o neotuđivosti vlasništva, s HANFOM-om o nepristranosti njihovog kadra ,sudstvom o nekorumpiranosti i onda možda ponovo koju kunu ubacim u taj bunar bez dna zvan ZSE dotada me nebute vidjeli.
Trpanje love na Zse je gore od klađenja, kad u kladionici dobiješ to nosiš doma ovdje ti to država u suradnji s podobnima zapljeni.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

@serislav,

ja i ti se vjerojatno nikad nećemo složiti oko todexa .
a po meni je nešto najgluplje što se moglo dogoditi da se blokira todex, postavlja se ujedno pitanje zašto se to prije dozvolilo. nema više prometa , a što se tiče istresanja,. bit će ga i bez todexa .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

A ne znam, meni todorić nikad nije uljevao povjerenje da bi investirao u njegov biznis, sva sreća pa nisam. Ne govorim da su drugi bolji, mislim ima svega i gorih… ali opet nemožemo sve trpati u isti koš… al hbga tu smo di smo. Bit će bolje 😂, valjda. U svakom slucaju pamet u glavu, dobra diverzifikacija, ovdje i vani, ako imate toliko za diverzificirati i uživajte u životu, jer je kratak




17 minuta bez transakcije RIP.

Ako perjanice poput leda (10.000 kn nedavno) i Jmnc (150.000 kn nedavno) koje su teški dobitaši i jaki tržisni brendovi nakon Lexa vrijede 0 kn.

Tko ce vise ovdje 1 kn uložiti?
[/quote]

S ovim si kolega sve rekao.
I sto je takodjer zalosno na zse,to je da su se vremenski prosjeci izmedju dvije transakcije pomakli prosjecno na par minuta,a ,sto je dokaz bjezanja stranog kapitala,neinvestiranja,blokade todexa,neredovitog rezima trgovanja itd. Ova uprava zse ,hanfa i sama vlada na zalost rade vise stete nego dobrih stvari.
[/quote]
Šteta je napravljena u cijeloj državi od osnutka do danas. I teško da će ovi oligarsi sa vrha dozvoliti da se išta promijeni. Oni žive u svom zatvorenom svijetu, iskreno sumnjam da uopće i znaju štop se državi sprema ako ne bude reformi u kratkom vremenu. A po svemu sudeći ništa od toga jer se ima još šta glodati sa kostura.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo-su-potezi-koje-hrvatska-mora-napraviti-odmah-prije-nego-je-napuste-svi-koji-nesto-vrijede/1031842.aspx


To da državu nije briga za burzu, to razumijem – njih nije briga ni za stotine tisuća građaban koji grcaju po dovrhama ili sele van. ali da samu burzu nije briga za burzu, e to mi već tže ide u glavu – za r je bas moralo to biti da pola dionica zavrsi u izvanrednom režimu. i onda taj moram reci idiotski kriterij da dionica unutar 3 mjeseca mora imati bar 1 transakciju i 15 000 kn promet – PA POBOGU GOSPODO RUKOVODITELJI , DRUGOVI BURZIANCI, PA DIONICA KAD JEDNOM ZAVRSI U IZVANREDNOM REZUMU, NEMA TE SILE I NEMA TEORIJE DA IMA 1 TRANSAKCIJU DNEVNO. kA D DODE TIH 13 OOO BUDE JEDNA DVIJE TRANSAKCIJE I TO SVAKI PAR DNAA, AKO IMAMO UOPĆE SREĆE

jesam li ja nesto zabrijao ili i drugi vid eu tome probelem. 15 000 je manji problem, to još možebiti, ali ovaj proskejk od 1 transakcije, zlo i naopako

Sve 5 ali oni to uopće ne doživljavaju.,.. jer da ih je briga makli bi tu debilanu od propisa i vratili sve dionice u redovni režim ili barem one koje se se trgovale barem jednom u mjesec dana… bitno da plaća ide… drži vodu dok svi majstori ne odu a onda kuknjava, ne damo našu burzu i te fore.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Pogledam burzu i promete samo da se nasmijem i narugam, i onda zatvorim stranicu. Na pazaru ima više prometa.



To da državu nije briga za burzu, to razumijem – njih nije briga ni za stotine tisuća građaban koji grcaju po dovrhama ili sele van. ali da samu burzu nije briga za burzu, e to mi već tže ide u glavu – za r je bas moralo to biti da pola dionica zavrsi u izvanrednom režimu. i onda taj moram reci idiotski kriterij da dionica unutar 3 mjeseca mora imati bar 1 transakciju i 15 000 kn promet – PA POBOGU GOSPODO RUKOVODITELJI , DRUGOVI BURZIANCI, PA DIONICA KAD JEDNOM ZAVRSI U IZVANREDNOM REZUMU, NEMA TE SILE I NEMA TEORIJE DA IMA 1 TRANSAKCIJU DNEVNO. kA D DODE TIH 13 OOO BUDE JEDNA DVIJE TRANSAKCIJE I TO SVAKI PAR DNAA, AKO IMAMO UOPĆE SREĆE

jesam li ja nesto zabrijao ili i drugi vid eu tome probelem. 15 000 je manji problem, to još možebiti, ali ovaj proskejk od 1 transakcije, zlo i naopako

Sve 5 ali oni to uopće ne doživljavaju.,.. jer da ih je briga makli bi tu debilanu od propisa i vratili sve dionice u redovni režim ili barem one koje se se trgovale barem jednom u mjesec dana… bitno da plaća ide… drži vodu dok svi majstori ne odu a onda kuknjava, ne damo našu burzu i te fore.
[/quote]
ako su naši kupili Ljubljansku
imate li kakvo mišljenje o tomne da i nas netko geda
kad se miiiiiii pogjedamoooo


@serislav,

ja i ti se vjerojatno nikad nećemo složiti oko todexa .
a po meni je nešto najgluplje što se moglo dogoditi da se blokira todex, postavlja se ujedno pitanje zašto se to prije dozvolilo. nema više prometa , a što se tiče istresanja,. bit će ga i bez todexa .


štite se novi mali ulagači da bi se dobilo opravdanje za pljačku starih malih ulagača
da su toliko brinuli trgovanje bi bilo blokirano još tamo negdje 2012 na 2013 a Gazda s družinom u zatvoru
ali nije to cilj


To da državu nije briga za burzu, to razumijem – njih nije briga ni za stotine tisuća građaban koji grcaju po dovrhama ili sele van. ali da samu burzu nije briga za burzu, e to mi već tže ide u glavu – za r je bas moralo to biti da pola dionica zavrsi u izvanrednom režimu. i onda taj moram reci idiotski kriterij da dionica unutar 3 mjeseca mora imati bar 1 transakciju i 15 000 kn promet – PA POBOGU GOSPODO RUKOVODITELJI , DRUGOVI BURZIANCI, PA DIONICA KAD JEDNOM ZAVRSI U IZVANREDNOM REZUMU, NEMA TE SILE I NEMA TEORIJE DA IMA 1 TRANSAKCIJU DNEVNO. kA D DODE TIH 13 OOO BUDE JEDNA DVIJE TRANSAKCIJE I TO SVAKI PAR DNAA, AKO IMAMO UOPĆE SREĆE

Kakvo je trgovanje, uskoro će biti svejedno je li dionica u redovnom režimu ili nije jer ni s ovima u redovnom režimu se skoro ne trguje. A to da je taj poseban režim besmislen, o tome ne treba trošiti riječi.Danas kad je sve digitalizirano, oni se ponašaju kao da za svaku dionicu koju bi stavili u redovan režim moraju imati 2-3 čovjeka koji bi sjedili uz ekran i ručno unosili naloge i transakcije vezane uz nju!??

Ignore: KressoM, delux


Pogledam burzu i promete samo da se nasmijem i narugam, i onda zatvorim stranicu. Na pazaru ima više prometa.

Pa kolega, nije bas sve tako..pogledajte malo DLKV..vrlo likvidan, gotovo svaki dan.
Pogle danas..nema za dobrog konja frke.



Pogledam burzu i promete samo da se nasmijem i narugam, i onda zatvorim stranicu. Na pazaru ima više prometa.

Pa kolega, nije bas sve tako..pogledajte malo DLKV..vrlo likvidan, gotovo svaki dan.
[/quote]

ma super, preko 22.000 dionica iskipano je po kupnji i tko zna koliko još tek čeka na iskrcaj

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

/VALUE IV OTVORENI ALTERNATIVNI INVESTICIJSKI FOND
ovaj fond svugdje negdje izlazi iz pozicija. da li netko zna nešto više o njemu? je li propao ili…?

who dares, wins

New Report

Close