Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krece vlakic jako brzo, podcjenjen dionice ce najvise profitirati….2018 i 2019 bi mogli biti rekordni prinosi….

….u medjuvremenu, u USA luduju i dalje…..

Dow 30 25,295.87
S&P 500 2,743.08
Nasdaq 7,136.56

…..party like its 1999……unbelievable……:)

Od 08.01. i ptkm..i vart… i croosi..i tpng..u modelitetu drazbe..

http://www.zse.hr/default.aspx?id=32824

ostaje nam trgovanje dionicama za koje “vlast” kaze da vrijede nula kuna..i kad one odu..burza moze radit pola 5 minuta dnevno..tek toliko da se postave i realiziraju nalozi..

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Od 08.01. i ptkm..i vart… i croosi..i tpng..u modelitetu drazbe..

http://www.zse.hr/default.aspx?id=32824

ostaje nam trgovanje dionicama za koje "vlast" kaze da vrijede nula kuna..i kad one odu..burza moze radit pola 5 minuta dnevno..tek toliko da se postave i realiziraju nalozi..

Pozdrav

Jasno……to smo već odavno ustvrdili……

Poseban rezim (ili popularno PRT) za sve (preostale) dionice na ZSE, koje JOS nisu delistirali i mirna Bosna…….mogu ga produziti na 10-15min dnevno, tek reda radi……

Fino će uštedjeti na rezijama……a ovo ostalo više nije vrijedno paznje….

@kvart99
USA nije ni priblizno blizu ludilu…tamo da tu jos ima prostora, najveci bull market ikada je tesko zaustaviti….

a sto se tice ZSE-a, znate sto se dogodi kada imas veliku potraznju, a izrazito malu ponudu?, ove godine je opet krenulo micanje novca s tekucih racuna u razno razne fondove



@kvart99

USA nije ni priblizno blizu ludilu…tamo da tu jos ima prostora, najveci bull market ikada je tesko zaustaviti….

a sto se tice ZSE-a, znate sto se dogodi kada imas veliku potraznju, a izrazito malu ponudu?, ove godine je opet krenulo micanje novca s tekucih racuna u razno razne fondove

Stečaj većine dionica do jeseni.

@hasenfefer
Vi ste nepopravljivi pesimista 🙂

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1017764

Kako stvari izmiču kontroli, čitajte.

Serija,
Sto je to izmaklo konttroli?
Ja bas mislim da se sve odvija kontrolirano!


Serija,
Sto je to izmaklo konttroli?
Ja bas mislim da se sve odvija kontrolirano!

Lex Agrokor!



@kvart99

USA nije ni priblizno blizu ludilu…tamo da tu jos ima prostora, najveci bull market ikada je tesko zaustaviti….

a sto se tice ZSE-a, znate sto se dogodi kada imas veliku potraznju, a izrazito malu ponudu?, ove godine je opet krenulo micanje novca s tekucih racuna u razno razne fondove

Kad krene kod nas znaci cca jos 6-12 mj vani i kraj… nasa sansa za pobjec u tih cca 9 mj

pepe7

Prometi zasad nisu losi, mada je prerano reci da se ista budi, ali primjecuje se zauzimanje nekih konzervativnih pozicija.
Ipak ce se to s todexom nekako rasplesti, a onda je cesta cista.
Average Joe ce se vratiti na market tek kad netko kaze “Agrokor je rijesen” i kad veci igraci nalrave prvi potez.
Vjerujem da ce to biti uskoro jer sat otkucava i vani ce grunuti prije ili kasnije, a dotle se i ovdje mora zavrtiti jos jednom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Veci igraci su pozicionirani…retail je likvidnost i napucavanje cijena…samo cekaj, situacija u zemlji je sve bolja i bolja…ljudi koji imaju viskove >5000€ ne znaju kuda s njima…a kada vlakic krene, racunajte sto se dogodi

Koje smo mi sreće dogoditi će se nova globalna kriza, a mi još nismo krenuli. A onda postoji samo put dolje iako se krece sa niskih pozicija. Ipak iza ljeta ocekujem porast crobexa od oko 5%.

@ oreskovic…
Iz proživljenog iskustva reći ću kako stvari stoje sa ljudima koji imaju nešto viška novaca. Prijateljica me zatekla kako gledam u ” gledalicu” dok sam je čekala.
Imala je izraz na licu kao da me zatekla u sportskoj kladionici. Od pedesetak ljudi koje bolje poznajem, nitko ne ulaže u papire, i ne pada im na pamet. . Nema svježeg novca, a zašto bi ga i bilo ? U okruženju — sada imaš udjel, a vrijediti će ništa.

New Report

Close