Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nadam se da iduci tjedan ide lagani rast, a ne stampedo. dosta dionica ima velik spread izmedu kupnje i prodaje, pa nek se to malo korigira. bolje zdravi rast nego trci gore, trci dolje.


lijep + ali ocekivao sam veci promet, 12M odlazlazi na 2 transakcije (hupz i adpl). znaci ostali samo 6M

na kraju promet 22,6 milkn ali to bi bez hupz i adpl bilo 11 milkn.
a te se transakcije i nisu morale danas dogoditi.
dali namjerno ili slučajno manje je bitno ali pogodili ste bit.



+2,1%! crobex je lijepo potegao danas

i od lijepog ima lijepše.
a to je isti taj rast na volumenu od 5 mil kn pa je i izglednost budućeg scenarija predvidljivija.
ako ne griješim za dodatne količine trebat će posegnuti dublje u đep?
ako ne danas tada sljedećih dana,tjedana…
za strpljive nije nikad bio bed koji dan,tjedan + ili –
sve je ok dok se riznice pune,iako ima i važnijih stvari u životu:-)
+ svakim danom dionice prelaze u čvršće ruke,spor je to proces ali će i to
strpljivi naplatiti jednog dana,nadamo se …:-)

[/quote]

neznamo kada će to biti ali kada će se ostvariti uvjeti za rast biti će kao i danas za večinu nestvaran(s obizirom na mali volumen)
vlakovi će izgledno biti mnogostruko premali kao i danas a karte za ukrcaj će se opet plačati “suhim zlatom”
možda i griješim,nebi bilo…

p.s.
neznam zašto ali dojma sam da su oni koji su se iskrcavali zanemarili
da i mi koji nismo ravnopravno sudjelujemo u utrci za diskontne karte za vlak?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

bome se cijela europa zacrvenila, izgleda da je i njih todex povukao 😀

ovo se zove, sentiment rikverca 🙂

prema očekivanju, afera agrokor danas opet nastavlja urušavati burzu….

Ignore: KressoM, delux


prema očekivanju, afera agrokor danas opet nastavlja urušavati burzu….

danas je afera dodatno potpomognuta odlukama politike, kada vidim onu Dalićku i njeno kreveljenje, najradije bih i ja sve prodao i kupio dobre čarape

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/todoric-se-cini-bezbrizan-to-i-onako-nisu-vise-njegovi-problemi-20170327

Ovo je vrh. Koji cinizam… A zapravo živa istina.
Podsjeća me na Kerumovu foru kad je sklopio PSN i odmah nakon toga kupio Ferrari za 300 tisuća EUR.
Ovaj valjda razgleda heliće.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


https://www.tportal.hr/biznis/clanak/todoric-se-cini-bezbrizan-to-i-onako-nisu-vise-njegovi-problemi-20170327

Ovo je vrh. Koji cinizam… A zapravo živa istina.
Podsjeća me na Kerumovu foru kad je sklopio PSN i odmah nakon toga kupio Ferrari za 300 tisuća EUR.
Ovaj valjda razgleda heliće.


odakle Go.nu pravo da još ulazi u S600, jesu ti dobavljači uopće normalni


prema očekivanju, afera agrokor danas opet nastavlja urušavati burzu….

Afera Agrokomerc. “Odjednom” se otkrilo da više milijardi eura duga nema pokrića. Vaaauuuu!! Kak super. I to baš ono, štono bi rekli, odjednom?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

tgovanje je danas mizerno, no vidljivo je da je jučer i danas prisutna prodaja drugih dionica na ZSE od ekipe koja ulazi u ATPL i ULPL…koliko im je to pametno, ostaje za vidjeti, no to s druge strane govori da svježeg keša nema, što zapravo i ne čudi obzirom na aferu agrokor

Ignore: KressoM, delux

ide li rast ili se korekcija nastavlja?

dolaze nam izvjesca za mjesec dana, normalno da ide rast.


dolaze nam izvjesca za mjesec dana, normalno da ide rast.

I onda kažu tehnička ne radi 😉


tgovanje je danas mizerno, no vidljivo je da je jučer i danas prisutna prodaja drugih dionica na ZSE od ekipe koja ulazi u ATPL i ULPL…koliko im je to pametno, ostaje za vidjeti, no to s druge strane govori da svježeg keša nema, što zapravo i ne čudi obzirom na aferu agrokor

Fondovi nikad nisu imali jače cash pozicije. Cash samo čeka okidač da se počne u enormnim količinama prelijevati na ZSE. Ako ne prije, na jesen očekujem prosječne dnevne promete oko 30 milja kuna.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

adris,ht i valamar imaju najveći minus na burzi mora da su dionice u velikim poslovnim problemima
nestala im lova sa računa ili što je
tko nešto zna neka javi na forum ili ….

New Report

Close