Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Napokon se i “Plastiša” pokrenuo…milionče i lagani rast…[smiley2]


Napokon se i “Plastiša” pokrenuo…milionče i lagani rast…[smiley2]

Znanje je opet IN
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Koji završetak na Belju, u zadnjoj sekundi sa par dionica na 303 !!!
Neko se dobro za…… sa tom dionicom.
Sve u svemu još jedan u nizu loših izdanja….i to tako već 4 tjedna.
A i Končar se nekako zacementirao na 1190-1200.
Nadamo se boljim danima.

eh Končar mi već cementira mozak[smiley3][smiley16]

[i]Ta divna splitska noooć,u boci nima srićee,ti sjeti se meneee i donesi dobro cviće...:)[/i]

ŠTA JE TO SA DALEKOVODOM, ŠTO VIŠE POSLOVA UGOVARA TO DIONICA IDE PREMA DOLJE,DOK DRUGE EKSPLODIRAJU ZA BILO KAKAV POSLIĆ.


Koji završetak na Belju, u zadnjoj sekundi sa par dionica na 303 !!!
Neko se dobro za…… sa tom dionicom.
Sve u svemu još jedan u nizu loših izdanja….i to tako već 4 tjedna.
A i Končar se nekako zacementirao na 1190-1200.
Nadamo se boljim danima.

A jeste vidjeli biser na KODT-R-A s 1 (jednom) dionicom danas? :))) Presmijesna je ova nasa burza….


ŠTA JE TO SA DALEKOVODOM, ŠTO VIŠE POSLOVA UGOVARA TO DIONICA IDE PREMA DOLJE,DOK DRUGE EKSPLODIRAJU ZA BILO KAKAV POSLIĆ.

Moj savjet ti je da nadokupiš!


ŠTA JE TO SA DALEKOVODOM, ŠTO VIŠE POSLOVA UGOVARA TO DIONICA IDE PREMA DOLJE,DOK DRUGE EKSPLODIRAJU ZA BILO KAKAV POSLIĆ.

da si kupovao na 800-900 kn sad se ne bi brinuo…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


zpapic: ” ŠTA JE TO SA DALEKOVODOM, ŠTO VIŠE POSLOVA UGOVARA TO DIONICA IDE PREMA DOLJE,DOK DRUGE EKSPLODIRAJU ZA BILO KAKAV POSLIĆ. ” da si kupovao na 400-500 kn sad se tek ne bi brinuo…

I love the Smell of Profits in the Morning

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

zeleno vani…[smiley2]

cini mi se da DLKV napokon krenuo. pol milje kuna, sve po asku[smiley11]

two bad....milosh dead

u jednoj transakciji prošlo 624 komada zabe (preko 7 milja prometa), zanimljivo

[b]Ima se![/b]


http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe zeleno vani…[smiley2]

Đaba bilo, kolega [smiley5]

jao colina kako si duhovit, kakve su to glupe price “da si ovo da si ono”???? nije kupovao po 800 i sta sad? brine ga sad ova situacija, a da ti mozda ne posjedujes vremeplov pa se mozes vracat u proslost kad stalno napominjes da si prije , da si onda , zasto nisi onda itd…mora da si se rodio prije nastanka zemlje kad si tako mudar..lako je bit general poslije bitke..a da dalekovod padne ispod 800 jer bi i onda bi tako pun sebe i samouvjeren..ja ga osobno isto posjedujem 65 kom, vjerujem u njega , uzeo sam ga iznad 1100, pa je normalno da me brine sto stoji…tj pada…nemoj ovo shvatit kao nekakav napad na sebe , nesto osobno , al nismo svi krenuli u dionice prije 5 godina pa da nam je sad svejedno koliko dalekovod trenutno vrijedi..nek naraste na 5000 , vjerujem da bi i ti onda bio puno zadovoljniji, a ne bi bilo

Ode JNAF u blokadu na -10%.. Cudna je to dionica.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close