Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


crobex je na samo 1710 bodova, ako padne ispod 1700 slijedi krš i lom

Ocete reci – vrijeme za kupovinu !! po W. Buffetu


Ocete reci – vrijeme za kupovinu !! po W. Buffetu

da je buffet imao tu nesreću ulagati na ZSE, sad bi bio socijalni slučaj na birou za zapošljavanje…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



crobex je na samo 1710 bodova, ako padne ispod 1700 slijedi krš i lom

Ocete reci – vrijeme za kupovinu !! po W. Buffetu
[/quote]
nosio bi on davno proizvode PUNT-R-A na štapu

Vidim kako se na ovom forumu skuplja mnogo trejdera, pa ako su već tako uspješni te žele napredovati, savjetovao bi im da u ponedjeljak (30.03) dođu na Ekonomski fakultet u Splitu i poslušaju prezentaciju jedne trejderske firme iz Dublina koja je od nedavno otvorila ured i u hrvatskoj (Split). Naziv firme je Positive Equity. Prezentacija je u 16.45.
Trebam li napomenuti kako ta tvrtka zapošljava svake godine 10-15 trejdera, te kako uskoro ponovno zapošljavaju u hrvatskoj?? [emo_smijesak]


da nema ina na 3500.00kn od dna 2009 crobex je na 1570 bodova sve govori kakvo je stanje ali nema tu prodaje vise na ovim razinama jos moze potegnuti do 1680-1685 ali je to dno

Crobex je debelo ispod 1000 bodova

izbaci samo INU i ADRIS i vidjet će te razliku i to veliku

kad je crobex bio na tim razinama od 1570 bodova INA je bila 1200 kuna pa vidi koliko je to sad

I izbaciti po mogucnosti jos HT,ATGR i KOEI.

raspad sistema, samo se tuče po kupnji na svim dionicama koje ne brane fondovi

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Samo INA i TUHO narasli od 2007.

Toliko o isplativosti ulaganja u dionice.

Bio vlasnik veće količine INA dionica.

Vaš link …

Koliko ja vidim ipak je bolje ulagati u nekretnine.

Pad cijene nekretnina nije više od 50% a dionica jest.

Uzmimo one koji su kupovali PTKM na cca 320 kn, a sada je cca 18 kn.

Cijena nekretnina će se oporaviti, dok cijena dionica čist sumnjam.

Ako niste nesretnik da Vam firma ode u stečaj, ili predstečaj pa bude delistirana s ZSE.

Ili dođe na 0-20 kn, što se svodi na isto.

A uzmimo one koji su kupovali KORF na 23 a sad je (ekvivalent RIVP) oko 250.


A uzmimo one koji su kupovali KORF na 23 a sad je (ekvivalent RIVP) oko 250.

Zašto Korf?

Pa ja sam kupovao INU na 1.000 kn, a prodavao i na 3.900 kn.

Niste napisali koliko je bio KORF prije nego što je pao na 23 kn.

Znači sve skupa 3 dionice.

A što je s ostali stotinu od BELJA, INGRE, ĐURE ĐAKOVIĆA, ADPL, Dalekovoda, HT, IGH, ATPL itd…

Mislim i čorava koka zna nabosti zrno.

Izuzetak potvrđuje pravilo.

Pa cijena zemljišta, stanova i kuća na pravim lokacijama Vam nisu pale, pa ako ste ih kupili 1991-98. ste dobro zaradili.


Vidim kako se na ovom forumu skuplja mnogo trejdera, pa ako su već tako uspješni te žele napredovati, savjetovao bi im da u ponedjeljak (30.03) dođu na Ekonomski fakultet u Splitu i poslušaju prezentaciju jedne trejderske firme iz Dublina koja je od nedavno otvorila ured i u hrvatskoj (Split). Naziv firme je Positive Equity. Prezentacija je u 16.45.
Trebam li napomenuti kako ta tvrtka zapošljava svake godine 10-15 trejdera, te kako uskoro ponovno zapošljavaju u hrvatskoj?? [emo_smijesak]

Ako se fokusiraju na HR tržište zašto ne? Jedino mi sigurno ne bi prošlo kad bih im rekao da ulažem na hunch… ali možda isprintati račun dobiti u posljednjih godinu i pol dana… možda bi me i zaposlili?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Pa cijena zemljišta, stanova i kuća na pravim lokacijama Vam nisu pale, pa ako ste ih kupili 1991-98. ste dobro zaradili.

Ok to stoji ,ali mi govorimo o nekretninama kupljenim 2007/08 ,koliko su one pale i po koliko ih možete danas prodati ako ih uopće i uspijete prodati ? Pa tržište je totalno zamrlo osim Top nekretnina kojih je jako malo.


Ako se fokusiraju na HR tržište zašto ne? Jedino mi sigurno ne bi prošlo kad bih im rekao da ulažem na hunch… ali možda isprintati račun dobiti u posljednjih godinu i pol dana… možda bi me i zaposlili?

Zasad se ne ulaže u RH jer nema toliko prilika koliko na stranim burzama. Ali nitko vas ne onemogućava da stvari koje naučite za strane burze, primjenite za svoj račun na ZSE. Proučite malo s čim se trguje, pa pošaljite CV. Mene je naposljetku, među ostalim, zaposlio ispis trejdova koje sam radio na ZSE.

Kogagod zanima i misli da može, neka se prijavi…i sretno![emo_palacg]



Ako se fokusiraju na HR tržište zašto ne? Jedino mi sigurno ne bi prošlo kad bih im rekao da ulažem na hunch… ali možda isprintati račun dobiti u posljednjih godinu i pol dana… možda bi me i zaposlili?

Zasad se ne ulaže u RH jer nema toliko prilika koliko na stranim burzama. Ali nitko vas ne onemogućava da stvari koje naučite za strane burze, primjenite za svoj račun na ZSE. Proučite malo s čim se trguje, pa pošaljite CV. Mene je naposljetku, među ostalim, zaposlio ispis trejdova koje sam radio na ZSE.

Kogagod zanima i misli da može, neka se prijavi…i sretno![emo_palacg]

[/quote] Kako se dobije taj ispis?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Koji se ovo mudrijaš počeo iživljavati sa prodajom jedne dionice na desetak kompanija ???

New Report

Close