Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovako je bilo i 2008/9 pozitivna financijska izviješča i u nas i u svijetu a onda je krenuo potop,sve mi miriše na taj scenarij

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

Kod nas potop praktički nije ni stao od 2008, osim tu i tamo koje iznimke (pumpanje zbog privatizacijskih bajki) i obvezatnog ušminkavanja Crobexa svako malo.

Sve ovo lagano i sigurno tone, a kad vani krene dugoočekivani raspad sistema, mislim da će se ovdje broj preostalih ulagača nabrojati na prste jedne ruke…..

Po drugi put su nas osisali ko ovce, ali nama nije dosta vratit cemo se po jos za koju godinu.

E sad platite 1500DM za infrastrukturu, uz to dobijete 1.pretplatu za telefon 60kn+pdv,2.preplata za internet 60kn + pdv,,,,i još 80kn+pdv za brzinu od 2gb,,,,ovakva poslovanja i krađe ,,,nerazumijem da mi u RH 2.puta plačamo preplatu to nema nigdje ,,,normalno dobijete račun od 460kn za zrak i moja baka bi ovdje bila u plusu ,,,pogotovo jer nikog nesmeta što se preplata plača duplo,a novci odlaze u Eu zemlje,,,dok je napolju telefon internet od 19 do 30 eura zamisli kod nas 50 eura ,,,a naš narod šuti i sluša Eu da sad smo na prilagodbama šta znaju Hrvati za internet i telefon oni su neko Eu pleme indijanaca,,,,,,,,Do ulaskau Eu konkretno sam za 1gb prekoračenja platio 1200kn,,,,sad pogodite o kojoj se dionici radi vidite koja je danas u plusu pa budete vidjeli.[emo_mrgud]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

@ LOPINA

Izgleda mi da sam više kladioničar,nego investitor i zato vam preporučam,ako niste blizu oltara,da sve te dionice u kojima država vedri i oblači, tretirate kao rizične investicije,da ne izgubite sve!!!!!!

pa koji ti je?[emo_zacudjen]

Pa ti i ulažeš u dionice koji se ekstremno rizične.

Molim objašnjenje za CITIRANU REČENICU.

Naročito boldano!

Jel smatraš da je i oltar rizična investicija, i jel to iz iskustva na ZSE?

ili ak se ženiš, onda nije rizično (zakaj, zbog miraza od đevojke?)

lp[emo_beztona]

[b]black magic[/b]

Lula
Vi ne razlikujete rizičnu dionicu od nelikvidne dionice.
Nelikvidna dionica može biti jako podcijenjena i uz odlično poslovanje.
Recimo da su to:JAKT i SNBA………. popunite niz.
Rizična investicija može biti ako odlična firma kao što su LCDS i FRNK,imaju vlasnike kakve imaju,tj.sve sebi a dioničarima m.da marijanova!

Rizična investicija može biti i KSST bez obzira naP/BV =300:2072=0,14 jer je većinski vjerovnik država,a i 83 postotni vlasnik.Rizik,ali i prilika!!!!

Med i mlijeko teče,a mene režu više nego Solženjicina u sovjetskoj Rusiji!!!!!

Jel`se to meni čini ili upravo vidimo na djelu kako sve (polako, ali sigurno) počinje pucati po šavovima ??

Krenulo prvo na “Barceloni”, a i gradjevinarima čija je sudbina vrlo neizvjesna….

Zakašnjela reakcija na kritično stanje vani, ili samo odraz stvarnog stanja kod kuće koje konačno dolazi na naplatu?

Bogami ovo ne izgleda dobro,,,uništili su sve što se uništit dade u državi Apsurdistan


Jel`se to meni čini ili upravo vidimo na djelu kako sve (polako, ali sigurno) počinje pucati po šavovima ??

Krenulo prvo na "Barceloni", a i gradjevinarima čija je sudbina vrlo neizvjesna….

Zakašnjela reakcija na kritično stanje vani, ili samo odraz stvarnog stanja kod kuće koje konačno dolazi na naplatu?

krenulo se bjezati tamo di ima jos kakve takve kupnje ..sad se tuce po ostatku ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Već netko vrijeme igra samo cash pozicija, barem meni.

Mozda je to previše ziheraški, ali uvijek mi je draze birati propusteni prinos (koliko god velik bio), nego R&B i zakašnjelu realizicija gubitka, posebno u ovako neizvjesnog situaciji vani, kao što je sada.


Već netko vrijeme igra samo cash pozicija, barem meni.

Mozda je to previše ziheraški, ali uvijek mi je draze birati propusteni prinos (koliko god velik bio), nego R&B i zakašnjelu realizicija gubitka, posebno u ovako neizvjesnog situaciji vani, kao što je sada.



Jel`se to meni čini ili upravo vidimo na djelu kako sve (polako, ali sigurno) počinje pucati po šavovima ??

Krenulo prvo na "Barceloni", a i gradjevinarima čija je sudbina vrlo neizvjesna….

Zakašnjela reakcija na kritično stanje vani, ili samo odraz stvarnog stanja kod kuće koje konačno dolazi na naplatu?

krenulo se bjezati tamo di ima jos kakve takve kupnje ..sad se tuce po ostatku ..
[/quote]

kad se ovo počne pojavljivati, to vam znači da je vrijeme za shopping… kupuje se kad drugi bježe. samo čini mi se da je još uvijek premalo ovakvih kao ovi koje citiram. kad ih bude još malo više, onda krenuti u shopping. naravno, vrlo selektivno (tvrtke koje podižu dobit, kojima prihod raste…)

kupit mozes svega koliko god hoces…prodajne kolicine ne fali [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ponedjeljak a rasprodaja ? bit će ovo Veliki tjedan

O kakvom padu vani govorite, kakve su to gluposti? Čini mi se da su svi na ovom forumu ( i ZSE) Ingromani. Samo strpljivi će biti nagrađeni a trejderi će ostai kratkih rukava.


O kakvom padu vani govorite, kakve su to gluposti? Čini mi se da su svi na ovom forumu ( i ZSE) Ingromani. Samo strpljivi će biti nagrađeni a trejderi će ostai kratkih rukava.
ostao si ti kratak odavno sa svojom strpljivoscu…

HT-KORF izmjenjuju cijene + – par kn ,samo iz jedne u drugu prebacivanje [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close