Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ECB bue dosljedan i ako negdje ne padne ta odluka o neograničenoj kupnji državnih obveznica na sekundarnom tržištu, moglo bi se dosta kapitala preliti sa tržišta obveznica na tržište kapitala, što bi moglo donijeti možda i duži uzlazni trend na burzama.

lp

Pojma ti nemaš. To bi ti zančilo pojačanu inflaciju i rast cijena metala ( zlato srebro) a dionice ( malo morgen)

Loris =Mida= Ugar..Kolika je nominala? Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst j


Ako ECB bue dosljedan i ako negdje ne padne ta odluka o neograničenoj kupnji državnih obveznica na sekundarnom tržištu, moglo bi se dosta kapitala preliti sa tržišta obveznica na tržište kapitala, što bi moglo donijeti možda i duži uzlazni trend na burzama.

lp

Mislio sam sa tržišta obveznica na tržište dionica…

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.vecernji.hr/vijesti/v-ostojic-ovo-je-najbolja-turisticka-godina-povijesti-rh-clanak-450436

sezona odlična
eu danima se zeleni
kreditni rejting podignut

a nastavak pljake na zse i dalje u tjeku

za kog u čijem interesu



Ako ECB bue dosljedan i ako negdje ne padne ta odluka o neograničenoj kupnji državnih obveznica na sekundarnom tržištu, moglo bi se dosta kapitala preliti sa tržišta obveznica na tržište kapitala, što bi moglo donijeti možda i duži uzlazni trend na burzama.

lp

Pojma ti nemaš. To bi ti zančilo pojačanu inflaciju i rast cijena metala ( zlato srebro) a dionice ( malo morgen)
[/quote]

Kolega, ajde raspravljajte vi sa onime tko vam je ravan, ja ipak nisam.
Najbolji su mi likovi koji se jave i pametuju a na tržištu su 2 i pol mjeseca.
K tome još ulagali u zlato, pa trpe minuse i ćude se tome.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mala uspavanka do negdje 3 i 15 pa polako prema 1700. Bilo bi vrijeme da i odvalimo preko tih 1700. Ovdje na ovim razinama se kiselimo predugo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.seebiz.eu/samodol-odgovara-linic-je-pocinio-kazneno-djelo-sklapajuci-ugovor-o-prodaji-ine-2003/ar-44470/

zanimljivo da je sad samodol sebe nazvao zločincem

istinu govori valjda ga peče savjest što je štitio fondove dok su ovi i dok još uvjek izvršavaju pljačku nad zse

sjetite se samo one rečenice koju je samodol izgovorio
DA SAM RADIO POŠTENO FONDOVI BI ME RAZAPELI

tako nešto je moguće reći samo u HR da nebude kažnjeno

strašno i jadno

BRAVO STANKOVIĆU !!!!!

NEDJELJOM U 2 je gost NENAD BAKIĆ

Gost emisije Nedjeljom u dva je financijski stručnjak i analitičar Nenad Bakić. Govorit će o tome vidi li se kraj financijskoj krizi u Hrvatskoj. Zašto smo postali zemlja pesimizma, zašto nas investitori zaobilaze u širokom luku te je li održavanje kreditnog rejtinga dobra …


BRAVO STANKOVIĆU !!!!!

NEDJELJOM U 2 je gost NENAD BAKIĆ

Gost emisije Nedjeljom u dva je financijski stručnjak i analitičar Nenad Bakić. Govorit će o tome vidi li se kraj financijskoj krizi u Hrvatskoj. Zašto smo postali zemlja pesimizma, zašto nas investitori zaobilaze u širokom luku te je li održavanje kreditnog rejtinga dobra …

koga zanima njegovo mišljenje ima blog pa neka čita… [yawn]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica



Ako ECB bue dosljedan i ako negdje ne padne ta odluka o neograničenoj kupnji državnih obveznica na sekundarnom tržištu, moglo bi se dosta kapitala preliti sa tržišta obveznica na tržište kapitala, što bi moglo donijeti možda i duži uzlazni trend na burzama.

lp

Pojma ti nemaš. To bi ti zančilo pojačanu inflaciju i rast cijena metala ( zlato srebro) a dionice ( malo morgen)
[/quote]

Spominjali su nekakvu steriliziranu intervenciju u svrhu sprjecavanja pojacanih inflatornih kretanja uslijed europske varijante "Twista". To bi znacilo da ce negdje istovremeno povuci novac, vjerojatno iz bankarskog sektora.
Osobno smatram da ce, ukoliko uopce dodje do direktne intervencije takvih razmjera kakvu je Draghi najavio, efekti biti kratkotrajni jer citava EMU jos nije potpisala Linicev Zakon o fiskalnoj odgovornosti, a na kraju bi Euro mogli napustiti Njemci. Onda ce EMU biti u vecem dreku nego bez intervencije.
Inace, centralni bankari odnosno kreatori monetarne politike samom najavom takvih intervencija utjecu na ocekikanja,a time su vec odradili dio "posla".

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


BRAVO STANKOVIĆU !!!!!

NEDJELJOM U 2 je gost NENAD BAKIĆ

Gost emisije Nedjeljom u dva je financijski stručnjak i analitičar Nenad Bakić. Govorit će o tome vidi li se kraj financijskoj krizi u Hrvatskoj. Zašto smo postali zemlja pesimizma, zašto nas investitori zaobilaze u širokom luku te je li održavanje kreditnog rejtinga dobra …

izlaz iz krize je na slovensko-austrijskoj granici…….ili na međunarodnom letu za australiju ili kanadu
zse će se uskoro preseliti na njuskalo
[bye]

Vas, koji posjećujete njegov blog – doživljava kao idiote i ismijava Vas……………….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Po meni danas je u nedeljom u 2 bilo sramocenje epskih razmjera….Mislmi da bi se XY trebao kloniti ovakvih nastupa jer mu samo srozavaju ugled

Iako je presenzacionalisticki naslov kao sto je i inace stil na net.hr evo dobrog sazetka danasnje emisije

http://danas.net.hr/hrvatska/kamate-su-fenomenalan-izum-banke-su-dobre

...


Po meni danas je u nedeljom u 2 bilo sramocenje epskih razmjera….Mislmi da bi se XY trebao kloniti ovakvih nastupa jer mu samo srozavaju ugled

Iako je presenzacionalisticki naslov kao sto je i inace stil na net.hr evo dobrog sazetka danasnje emisije

http://danas.net.hr/hrvatska/kamate-su-fenomenalan-izum-banke-su-dobre

stvarno se izblamirao, ne znam jel i inače tako loš u javnim nastupima ili je ovo bila iznimka?!? [undecid]

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.



Po meni danas je u nedeljom u 2 bilo sramocenje epskih razmjera….Mislmi da bi se XY trebao kloniti ovakvih nastupa jer mu samo srozavaju ugled

Iako je presenzacionalisticki naslov kao sto je i inace stil na net.hr evo dobrog sazetka danasnje emisije

http://danas.net.hr/hrvatska/kamate-su-fenomenalan-izum-banke-su-dobre

stvarno se izblamirao, ne znam jel i inače tako loš u javnim nastupima ili je ovo bila iznimka?!? [undecid]
[/quote]

možda se izblamirao u formi, no ne vjerujem da je bilo tko očekivao vrsnog govornika. Sadržaj je načelno dobar i meni je bio ok.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


možda se izblamirao u formi, no ne vjerujem da je bilo tko očekivao vrsnog govornika. Sadržaj je načelno dobar i meni je bio ok.

inteligentan i pun znanja al nebi se trebao petljati bas u sve. zapravo sam malo razocaran razvojem emisije jer je stankovic vecinu emisije vodio u totalno ne zanimljivom smjeru. mislim da je to trebalo puno bolje odraditi i tjerati gosta da prica ono u cemu je najbolji a ne da slusamo bedastoce tipa kako maltene ispadne da su grci bili nesretniji jer nisu imali iphone (ovako malo karikirano)..i ja imam iphone i koristim sve moguce blagodati danasnjeg doba i imam cak osjecaj da sam malo i ovisan o njima i super mi je al to niti izbliza ne znaci da sam sretniji nego npr. 90tih kad nije bilo ni traga o takvoj tehnologiji…
vecina tih njegovih socioloskih gledanja mi se vise manje ne svidja a vecina emisije prosla u tim nekakvim filozofiranjima.

New Report

Close