Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega valsim, ja se također danas bilježim da od mene otkupite cijeli portfelj obzirom da sam euroskeptik pa ću sve rasprodati, a kako ste vi euljubac ne sumnjam da ćete to sa zadovoljstovm učiniti jer od danas počinje teći med i mlijeko za takve kao vi, zar ne? [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Ja očekujem danas rast, ali ne temeljen na nekom zdravom temelju, nego umjetni, kao pokazatelj da će biti bolje…
Tijekom dana do 1,5%, a na kraju O,8%. Naravno imho, JA NEĆU NITI KUPOVATI NITI PRODAVATI.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Associated Press napominje pak kako je na referendum u Hrvatskoj izašlo najmanje građana u ijednoj od EU zemalja – u Mađarskoj ih je izašlo 46 posto, dok ih se na Malti odazvalo čak 90 posto.

net.hr

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Mislim da će ovo biti zanimljivo forumašima koji vole predviđanja / natjecanja u vezi dionica.

Još su samo 2 dana preostala za prijavu za NAJ portfelj 2012. na MojeDionice.com. http://www.mojedionice.com/portfelj/NajPortfelj.aspx (Link za prijavu). Za one koji ne znaju – treba odabrati 3-6 likvidnijih dionica za koje mislite da će imati najbolji prinos u 2012.

Najuspješnije natjecatelje očekuju pokloni (do sada: netbook, blackberry, digitalni fotoaparat, knjige…)

MojeDionice.com - stock screener, fundamentalna analiza, vođenje portfelja...

"Svih 9 analitičara brokerskih tvrtki, koji su sudjelovali u anketi Hine, danas očekuje rast Crobexa."

A crobex opet u minus uz mizeran promet. Toliko o analitičarima. Stvarno čovjeku dođe da ulaže kod takbih brokera i da ga takvi savjetuju…

Izgleda da ovdje puno ljudi hoće van šta prije, a ući u dionice ne želi nitko.

never surrender

ovaj pad danas i mizeran promet jasno pokazuje što ulagači misle o ulasku EU. ne kupuju čak ni oni koji su su mjesec dana ovdje kleli u EU i pisali stotine pamfleta za ulazak u EU….

Hoće ulagat će se u dionice,strani fondovi imaju namjeru ali prije toga treba Crobex još prizemljiti jer zašto ne bi kupovali jeftinije…što EU odluči naši će to poslušno sprovesti…
SRETNO U EU

gdje je EUforija? gdje je spektakularan rast crobexa kojije obećao kolega mislav????
ajde ljudi kupujte, treba mi kešššššššššššš

"sto EU odluci nasi ce to poslusno sprovesti"

ako mislimo logicno i normalno,onda se sa nama ne moze manipulirati.Uvjek neko nesto pokusava ako se to dozvoli,onda ce te oni uspjeti sa svojim namjerama i doci ce do cilja sto su zamislili.Ako se kaze NE i stane iza toga jer je to normalno i pravilno,onda se nemoramo nicega bojati,jer znamo da smo normalno postupili.

Granica mora postojati tako i za EU,ali treba biti mudar i pametan i izvuci se iz svega sto nije u interesu hrvatske drzave.

tako je svugdje,npr.kazem iz mog primjera jer radim u njemackoj sa njemcima.
Ako sam ja u pravu i postupila sam po zakonu kako sljedi,onda se nikoga ne bojim.Samo cekam da mi ko dode da ga sprasim.

I jos nesto morate znati.Hrvati u evropi su jako marljiv narod a isto tako se nedaju da ih neko gazi i pokusavaju se uvjek dokazati dalje da smo mi isto tako pametan,vrijedan i ponosan narod kao i ti njemci oli ti ga francuzi.

o, evo i umjetnog dizanja crobexa s par dionica skinutih s prodaje ADRS-P, KRAS, ATPL…čak je i 11,4 mil.kuna prometa obveznicama dodano u dionički promet da izgleda više [lol] [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


"Svih 9 analitičara brokerskih tvrtki, koji su sudjelovali u anketi Hine, danas očekuje rast Crobexa."

A crobex opet u minus uz mizeran promet. Toliko o analitičarima. Stvarno čovjeku dođe da ulaže kod takbih brokera i da ga takvi savjetuju…

Izgleda da ovdje puno ljudi hoće van šta prije, a ući u dionice ne želi nitko.


Smitite se kolega,Crobex je već u lijepom plusu.
Dakako i zbog povijesnog referenduma.
Pozdrav



Referendum kako god završio neće utjecati na cijenu dionica jer je prognoza negativnog BDP-a, ja trenutno vidim samo jednu ili dvije dionice gdje bi se moglo zaraditi u nekom kraćem periodu, ali i to je upitno. Ako referendum bude bio negativan zaronit ćemo 100 bodova, a ko bude pozitivan podići ćemo se 5 bodova s Ht-om i ADRS-om, uz likvidnosz od 7 milja.

Dobar! [thumbsup]


Gdje mi je bila pamet kad sam prvi put kupio dionicu, sada mi ide izvrsno:
Crobex 1729,87 +5,04 0,29%
Promet: 2.149.608,16 HRK

Ludilo
[lol] [lol] [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Jad i bijeda od burze….ako ni danas, dan nakon referenduma o ulasku u EU nema motivacije ni snage za rast, onda ne znam kad će ZSE porasti? Najavljivali su eurofili za danas spektakularan rast, a kad ono ćorak da ne može biti veći.
Ovu burzu treba ugasiti….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

crobex na -0,23%!!!!
nevjerojatno! idemo od lošega prema još goremu! [embarass]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

New Report

Close