Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/pahor-priznao-namjeru-sastanka-sa-zorkom-oko-mercatora,107608.html

[lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Izgleda da su se na Belju i ADPL pojavili na kupnji veći nalozi indexnog fonda.
Srećom pa sam debelo u obje dionice.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Izgleda da su se na Belju i ADPL pojavili na kupnji veći nalozi indexnog fonda.
Srećom pa sam debelo u obje dionice.

[thumbsup]

lp

kako da ne, oni stavljaju naloge pola sata prije početka trgovanja da bi nama dali znak da će kupovati. prije će biti dati i tvoja svojta stavljate te naloge da ljude uvjerite da će kupovati indeksni. stvarno prejadno drukanje. [bye]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

http://www.businessinsider.com/libya-air-strikes-are-imminent-according-to-the-french-2011-3
Gadafi se povukao nakon prijetnje Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva.
Bravo EU prvi put si pokazal muda i odmah je upalilo. [thumbsup]

Gdje su oni dušebrižnici kojima smeta jak inin ponder u crobexu?
Čini da im ne odgovora samo kad ina raste?
[rolleyes]


http://www.businessinsider.com/libya-air-strikes-are-imminent-according-to-the-french-2011-3
Gadafi se povukao nakon prijetnje Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva.
Bravo EU prvi put si pokazal muda i odmah je upalilo. [thumbsup]

NIJE MUDA POKAZALA EU nego NATO ( a to znaci SAD), znam kolega iz prve ruke jer sam unutra.
Kolega, da se pitala EU jos bi bilo srpski krajina po RH,
lp


Napokon, gledajući oko sebe svi rade u fušu, ovo stanje nezaposlenosti je prividno. Meni konkretno paše da je država napokon shvatila di gubi novce.P.S. otvaram firmu a dosad sam radio u fušu.hihi.

Istina da država tu gubi novce, al dosad nije pokazala da zna baratati njima, ako ih i ubere ovdje i ako nastavi s istom politikom posijat će ih negdje drugdje pa će opet doći na isto…….



Izgleda da su se na Belju i ADPL pojavili na kupnji veći nalozi indexnog fonda.
Srećom pa sam debelo u obje dionice.

[thumbsup]

lp

kako da ne, oni stavljaju naloge pola sata prije početka trgovanja da bi nama dali znak da će kupovati. prije će biti dati i tvoja svojta stavljate te naloge da ljude uvjerite da će kupovati indeksni. stvarno prejadno drukanje. [bye]
[/quote]

Vidite kako ste ispali bedasati, s oproštenjem, kolega.
Mogli ste umjesto toga, kao ja, lijepo zaraditi.

+3 % + 4 % obje dionice danas danas.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Izgleda da su se na Belju i ADPL pojavili na kupnji veći nalozi indexnog fonda.
Srećom pa sam debelo u obje dionice.

[thumbsup]

lp

kako da ne, oni stavljaju naloge pola sata prije početka trgovanja da bi nama dali znak da će kupovati. prije će biti dati i tvoja svojta stavljate te naloge da ljude uvjerite da će kupovati indeksni. stvarno prejadno drukanje. [bye]
[/quote]

Vidite kako ste ispali bedasati, s oproštenjem, kolega.
Mogli ste umjesto toga, kao ja, lijepo zaraditi.

+3 % + 4 % obje dionice danas danas.

[thumbsup]

lp
[/quote]

dosta je pogledati službene podatke da se vidi da pričaš gluposti i loviš se na jučerašnju statistiku:
ADPL: otvaranje 128 kn, zaključna 127,41, prosjek 129,09
BLJE: otvaranje 98,79, zaključna 99,90, prosjek 98,51

možda tebi tih par bureka nešto znači u životu, meni je to smiješno…da ne spominjem kako si se pred mjesec dana hvalio "jeftinim" dokupima ADPL na 134-137 kn…tamo još nisi ni minus popeglao
ajd uživaj…

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

novi crobex


novi crobex

Danas je dionice BLJE i ADPL.vjerojatno kupovao OTP indeksni fond. Zato su i malo porasle posto im se zurilo. Kako je imovina fonda 150 mil kn a bar 90% po statutu ima u dionicama , znači 135 mil kn. Ako računamo udio u CROBEXU u postocima ADPL 1.65 % i BLJE 1.4% , ispada da je trebao skupiti 2,2 mil ADPL (oko 17 000 dionica ) i 1,89 mil BLJE (oko 19000 dionica) .




Izgleda da su se na Belju i ADPL pojavili na kupnji veći nalozi indexnog fonda.
Srećom pa sam debelo u obje dionice.

[thumbsup]

lp

kako da ne, oni stavljaju naloge pola sata prije početka trgovanja da bi nama dali znak da će kupovati. prije će biti dati i tvoja svojta stavljate te naloge da ljude uvjerite da će kupovati indeksni. stvarno prejadno drukanje. [bye]
[/quote]

Vidite kako ste ispali bedasati, s oproštenjem, kolega.
Mogli ste umjesto toga, kao ja, lijepo zaraditi.

+3 % + 4 % obje dionice danas danas.

[thumbsup]

lp
[/quote]

Lagano se i dalje dilaju informacije od strane menagera fondova. [bye]



novi crobex

Danas je dionice BLJE i ADPL.vjerojatno kupovao OTP indeksni fond. Zato su i malo porasle posto im se zurilo. Kako je imovina fonda 150 mil kn a bar 90% po statutu ima u dionicama , znači 135 mil kn. Ako računamo udio u CROBEXU u postocima ADPL 1.65 % i BLJE 1.4% , ispada da je trebao skupiti 2,2 mil ADPL (oko 17 000 dionica ) i 1,89 mil BLJE (oko 19000 dionica) .
[/quote]

Da li znate u kojem roku taj indeksni fond mora skupiti te dionice?

Kakve rezultate daje ta strategija unaprijed praćenja indeksnog fonda?

Za koliko pobjeđujete Crobex? 🙂





Izgleda da su se na Belju i ADPL pojavili na kupnji veći nalozi indexnog fonda.
Srećom pa sam debelo u obje dionice.

[thumbsup]

lp

kako da ne, oni stavljaju naloge pola sata prije početka trgovanja da bi nama dali znak da će kupovati. prije će biti dati i tvoja svojta stavljate te naloge da ljude uvjerite da će kupovati indeksni. stvarno prejadno drukanje. [bye]
[/quote]

Vidite kako ste ispali bedasati, s oproštenjem, kolega.
Mogli ste umjesto toga, kao ja, lijepo zaraditi.

+3 % + 4 % obje dionice danas danas.

[thumbsup]

lp
[/quote]

dosta je pogledati službene podatke da se vidi da pričaš gluposti i loviš se na jučerašnju statistiku:
ADPL: otvaranje 128 kn, zaključna 127,41, prosjek 129,09
BLJE: otvaranje 98,79, zaključna 99,90, prosjek 98,51

možda tebi tih par bureka nešto znači u životu, meni je to smiješno…da ne spominjem kako si se pred mjesec dana hvalio "jeftinim" dokupima ADPL na 134-137 kn…tamo još nisi ni minus popeglao
ajd uživaj…
[/quote]

KolegA, vidim da pratite moj lik i djelo.
Tako i ja pratim lik i djelo Warrena Buffeta.

tnx

[thumbsup]

Ali ne pratite baš najbolje, niste napisali da sam i prodavao po 143 i 144 ADPL kako i piše na forumu. A kupovao po 110-112, 122, istina i preko 130.
Zato pratite malo bolje, pa se javite s vremena na vrijeme.

Nije vam niti matematika jača strana vidim, ja ne brojim zaradu u burecima, prije bi to bili dani odmora na Sejšelima što se tiče ovih transakcija ADPL i Belje u par dana.

[wink]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




novi crobex

Danas je dionice BLJE i ADPL.vjerojatno kupovao OTP indeksni fond. Zato su i malo porasle posto im se zurilo. Kako je imovina fonda 150 mil kn a bar 90% po statutu ima u dionicama , znači 135 mil kn. Ako računamo udio u CROBEXU u postocima ADPL 1.65 % i BLJE 1.4% , ispada da je trebao skupiti 2,2 mil ADPL (oko 17 000 dionica ) i 1,89 mil BLJE (oko 19000 dionica) .
[/quote]

Da li znate u kojem roku taj indeksni fond mora skupiti te dionice?

Kakve rezultate daje ta strategija unaprijed praćenja indeksnog fonda?

Za koliko pobjeđujete Crobex? 🙂
[/quote]

Jedina strategija je dobiti informaciju na vrijeme. [lol]

New Report

Close