Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje ste forumaši? Ajmo buđenje jer novi tjedan je za nove pobjede! [thumbsup]

[color=blue][/color]vizionar

NEKOLIKO RIJECANA POCELO JE ULAGATI SVOJ NOVAC A RADI SE O MILIJUNIMA EURA…..nekoliko…????….milijuni eura..????

Pa "gospodo" iz porezne uprave, ako je tome tako izvolite porazgovarati s tim rijecanima….a vi novinari iznesite njihova imena pa da vidimo tko to tako lako zaradjuje a jos lakse daje…:))

Riječani uložili milijune eura u nepostojeću banku
Zbog kaznenog dijela prevare nekoliko je Riječana petak podnijelo kaznene prijave protiv šest osumnjičenika.Naime, vjerujući da se radi o dobroj poslovnoj prilici, nekoliko Riječana počelo je ulagati svoj novac, a radi se o milijunima eura, u projekt otvaranja austrijsko-britanske banke
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=109273

svi smo mi Crobex


NEKOLIKO RIJECANA POCELO JE ULAGATI SVOJ NOVAC A RADI SE O MILIJUNIMA EURA…..nekoliko…????….milijuni eura..????

Pa "gospodo" iz porezne uprave, ako je tome tako izvolite porazgovarati s tim rijecanima….a vi novinari iznesite njihova imena pa da vidimo tko to tako lako zaradjuje a jos lakse daje…:))

Riječani uložili milijune eura u nepostojeću banku
Zbog kaznenog dijela prevare nekoliko je Riječana petak podnijelo kaznene prijave protiv šest osumnjičenika.Naime, vjerujući da se radi o dobroj poslovnoj prilici, nekoliko Riječana počelo je ulagati svoj novac, a radi se o milijunima eura, u projekt otvaranja austrijsko-britanske banke
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=109273

a šta sad, tu smo popušili, idemo dalje….

nego koji promet jutros, ne stignem sve ni pratiti…
HT se i dalje diže, dobio branu na 270..

ma kakav cash-r-a, 100% in

Nista…samo vas treba stavit na stup srama….i objavit koga ste vi "presli" da bi vas NEKOLIKO steklo milijune eura

Oko 2 mil….

svi smo mi Crobex

U ovaj Adris mora prvo doći Predsjednik pa Premijer države onda još mora izaći 6 članaka u novinama da imaju keša (otkrivena topla voda) pa da bi netko kupio par dionica. Mislim to je stvarni dokaz da su u ovoj državi pomoću tranzicije u posjed novca došle budale. Ni su dobre dionice, ne valjaju nekretnine, industrija Bože sačuvaj al kad treba neko smeće od talijanske jahte iskeširati 10 M€ tu smo prvi.

who dares, wins

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/posao.hr-56%25-anketiranih-ne-vidi-buducnost-u-hrvatskoj,91633.html


U ovaj Adris mora prvo doći Predsjednik pa Premijer države onda još mora izaći 6 članaka u novinama da imaju keša (otkrivena topla voda) pa da bi netko kupio par dionica. Mislim to je stvarni dokaz da su u ovoj državi pomoću tranzicije u posjed novca došle budale. Ni su dobre dionice, ne valjaju nekretnine, industrija Bože sačuvaj al kad treba neko smeće od talijanske jahte iskeširati 10 M€ tu smo prvi.

Sve su to igre bez granica ,a uvjek naebe onaj mali tako ti je to kod nas
Evo preko vikenda razni analitičari Crobex mora dolje nema likvidnosti raspisali se novinari po direktivi fondova i menađerčići sad lagano tresu drvo dok nepadne i zadnja šljiva a onda raketa
Ova je igra samo za izdržljive drugi su gadno naebali

Ht ide prema ersteovom i državi potrebnom targetu od minimalno 280 kuna, malo dizanje na ADRS-u i PODR, moguće da će i INA malo u plus, za crobex super, a u realnosti osim navedenih nitko ništa niti ne kupuje, a samim time niti cijena ne ide gore. Na kraju članak u novinama crobex rastao i peti dan uz odličnu likvidnost od preko 20 milja, fuj [sealed], idem raditi nešto pametnije

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://seebiz.eu/hr/banke/banke-i-neuredni-klijenti-ovrha-je-zadnja-opcija,91632.html

ljudi stavite naloge i spasite brokere

http://seebiz.eu/hr/burze/tadin-mali-brokeri-samostalno-ne-mogu-prezivjeti-bez-oporavka-burze,91642.html

bas zanimljivo, mislim da je pravilo kad netko preuzima tvrtku ili daje ponudu za preuzimanje da cene idu gore a ne ko s HT-om kad se zna da ide prodaja a kupca za cijeli paket nema.
vjerovatno ce sve mirovinci pobrat a dogovoreno dizanje i prodaja na 280, mi se s opsajdima natezemo a na burzi malverzacija kolko zelis.
IGH samo 9 djonica trzeno, rekli bi neki nisu u fokusu…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

sta je s magmom neki dan se trzila po 69,90 sad se kupnja mice

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Meni liči ko da je neradni dan. Nigdje žive duše pa ni moderatora nema. Da se nije onaj Bajram protego ili šta je? Roš Hašona ?

who dares, wins

U jednoj transakciji protrgovano 400 000 HRK na LKPC.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


U jednoj transakciji protrgovano 400 000 HRK na LKPC.

lp

počinje okrupnjavanje udjela kakvo smo do sada gledali samo kod HT, INA, ERNT, ATGR….

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

New Report

Close