Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


LJudi što kažete na izvještaje?Malo dobrih.Dobri su KODT,ATGR,ZVCV,zatim JNAF je vrlo solidan.Dvije vrhunske firme do sada HT i AUHR imaju podbačaj,a ostali nisu dobri.Sve u svemu nije bajno.Nadajmo se da će ovi koji još nisu dali izvještaje osvjetlati obraz i popraviti sumornu sliku.

hehehheheehehehhee ljudi pa mi smo već debelo u 2Q, kakve veze ima 1Q sa trgovanjem….


ajmo ljudi krenite sa rasprodajom…….pa evo croman govori o velikom padu
a i delux prodaje pa sad samo čekajte geronima da vam da završni signal….hehehheheh
hehe zločesti brokerčići……..

neide im nista po bidu…pa vracaju neke "bivse gurue" iz naftalina (croman itd ..) heeheheheheheee

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



LJudi što kažete na izvještaje?Malo dobrih.Dobri su KODT,ATGR,ZVCV,zatim JNAF je vrlo solidan.Dvije vrhunske firme do sada HT i AUHR imaju podbačaj,a ostali nisu dobri.Sve u svemu nije bajno.Nadajmo se da će ovi koji još nisu dali izvještaje osvjetlati obraz i popraviti sumornu sliku.

hehehheheehehehhee ljudi pa mi smo već debelo u 2Q, kakve veze ima 1Q sa trgovanjem….
[/quote]
koda se na ovoj burzi bitna izvješća

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Na prodaji Adrisa guraju se dali paničari ili insideri?

Insideri su: po odvijanju transakcija vidi se da si pretaču iz x fonda na privatni račun ili obrnuto saznat ćemo uskoro [sealed]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ma sve je tako logično, pogledajte DKVS i njihovo izvješće. Pa naravno da je u plusu! To je firma! [lol]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Šuki opet pokupio keš iz dućana i još dublje gurnuo CROBEX u crveno [sad]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

prometi osim na dvije dionice gotovo nikakvi, al na takvima redovito klizimo prema dole…….

trebamo izać na ulicu kao i seljaci jer ovo samo tjera na jednu stvar da povućem cijeli novac i idem sa burze jer ovo je prestrašno [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

hebo ti burzu gdje s njom manipulira manja skupina ljudi

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




LJudi što kažete na izvještaje?Malo dobrih.Dobri su KODT,ATGR,ZVCV,zatim JNAF je vrlo solidan.Dvije vrhunske firme do sada HT i AUHR imaju podbačaj,a ostali nisu dobri.Sve u svemu nije bajno.Nadajmo se da će ovi koji još nisu dali izvještaje osvjetlati obraz i popraviti sumornu sliku.

hehehheheehehehhee ljudi pa mi smo već debelo u 2Q, kakve veze ima 1Q sa trgovanjem….
[/quote]
koda se na ovoj burzi bitna izvješća
[/quote]
Atgr izvješće odlično, a cijena nikud nikam. Ovi iz HT-a bar imaju dobar izgovor za pad no šta bi ovdje trebao biti izgovor za izostanak rasta?

who dares, wins





LJudi što kažete na izvještaje?Malo dobrih.Dobri su KODT,ATGR,ZVCV,zatim JNAF je vrlo solidan.Dvije vrhunske firme do sada HT i AUHR imaju podbačaj,a ostali nisu dobri.Sve u svemu nije bajno.Nadajmo se da će ovi koji još nisu dali izvještaje osvjetlati obraz i popraviti sumornu sliku.

hehehheheehehehhee ljudi pa mi smo već debelo u 2Q, kakve veze ima 1Q sa trgovanjem….
[/quote]
koda se na ovoj burzi bitna izvješća
[/quote]
Atgr izvješće odlično, a cijena nikud nikam. Ovi iz HT-a bar imaju dobar izgovor za pad no šta bi ovdje trebao biti izgovor za izostanak rasta?
[/quote]

heheheeeheehhehe pa postavili markere da brane rast……e to vam je emil
priuštio…..naravno kad se sve raspadalo nigdje markera da brane cijenu……

ceka se kamo ce ovi preko bare …..dotad nista ,,nema pomaka ovdje….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

šta se čeka? ovi već 3 dana prema gore a mi prema dole..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

moje viđenje grobija je da bi trebo dosegnut cca 2500 u roku 1-2 mjeseca……
eto totalno kontra cromana i njegovih satelita…….
na vrijeme sam napiso da nebi bilo generala poslje bitke……….


šta se čeka? ovi već 3 dana prema gore a mi prema dole..

ne brini oprezni su nasi fond m. i ja bi tako radio …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close