Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gann je moj dobar susjed, ok?

Znači dobar susjed taj Gann, nepravi nikakve nestašne zabavice, a??

LEAVE THE WORLD BEHINED

kaj nije TISAK Vaš dobar susjed ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

dobro jutro svima ..uh šta nas danas zanimljiv dan čeka .. definitivno vrijedi ona carpe diem [smiley]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


dobro jutro svima ..uh šta nas danas zanimljiv dan čeka .. definitivno vrijedi ona carpe diem [smiley]

…i tebi jutro kolega [thumbsup] možda nas sviju iznenadi ovaj dan….VRIJEME JE ZA UP [cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



dobro jutro svima ..uh šta nas danas zanimljiv dan čeka .. definitivno vrijedi ona carpe diem [smiley]

…i tebi jutro kolega [thumbsup] možda nas sviju iznenadi ovaj dan….VRIJEME JE ZA UP [cool]
[/quote]
Sve potpisujem kolege,kritična masa bullsa i cca 35 mil. kuna je ALL WE NEED,take care!

Sutra je "Tigar Teo" na Jarunu. To je interesantnije od ovoga što trenutno gledamo.

who dares, wins

sta je ovo ljudi…kam cete dolje..pa kaj ne vidite zelenilo vani..
jebote pa i u grckoj burze rastu a oni proglasavaju bankrot!! ;p

Šuki je jučer uzeo reket od 100 mil i sad čeka iduće uplate u MIO i da uzme i to ,to je oko 700mil u mjesecu a šta mislite da su ti novci na TK tako dok Šuki reketari nema nama pomaka

J*** ga, Šuki isisao svu lovu. Kasice MIFova su prazne i nema se sa čime u shoping

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

neznam više što reči osim jad i bijeda……..sve upučuje da čemo i treči dan zaredom završiti u minusu……


J*** ga, Šuki isisao svu lovu. Kasice MIFova su prazne i nema se sa čime u shoping

ma nije on takav, to si mi svi samo umisljamo… [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ajmo dizat i našu burzu ak već propadamo bolje propast s više dionica na računima, nego manje…kupnja

LJudi što kažete na izvještaje?Malo dobrih.Dobri su KODT,ATGR,ZVCV,zatim JNAF je vrlo solidan.Dvije vrhunske firme do sada HT i AUHR imaju podbačaj,a ostali nisu dobri.Sve u svemu nije bajno.Nadajmo se da će ovi koji još nisu dali izvještaje osvjetlati obraz i popraviti sumornu sliku.

klodovik

Na prodaji Adrisa guraju se dali paničari ili insideri?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

ajmo ljudi krenite sa rasprodajom…….pa evo croman govori o velikom padu
a i delux prodaje pa sad samo čekajte geronima da vam da završni signal….hehehheheh
hehe zločesti brokerčići……..

New Report

Close