Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa neće se ta navodna rasprodaja dogoditi na burzi?!

Ma najbolje.
Sve polako ide prema onome kako sam pisao prije dva mjeseca.

Biti će tu poželjnih udavača, kako za domaće, tako i za strane investitore.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




jebeš ti ovu burzu…..neču više ovo ni gledati….treba neko vrijeme odmoriti i uključiti se ponovo kada "vrijeme bude bolje", a do tada nek se pacaju……čista baruština bez para…..

lagana priprema i rušenje tržišta -da na vrijeme pripreme bid ,koji će trebati u 10 mjesecu kada krenu rasprodaje udjela državnih tvrtki.
ništa neočekivano.
[/quote]
Hahahaha pa vi ste kolega malo smiješni, jel još čekate da pojeftini 40% da bi kupili, evo LKPC vam je pojeftinila a vidim i LKRI.
[/quote]

i još nešto, pa u kakvu mi jebenu korekciju danas idemo?……..3 dana smo rasli a samo danas pali više od tog rasta……pa kakvi padovi nama trebaju, pa nisu nam firme propale,(pri tome ne mislim na one HDZ-ove,tima polako odzvanja)……



Pa neće se ta navodna rasprodaja dogoditi na burzi?!

Ma najbolje.
Sve polako ide prema onome kako sam pisao prije dva mjeseca.

Biti će tu poželjnih udavača, kako za domaće, tako i za strane investitore.

lp
[/quote]
PRAVA SI UTJEHA [thumbsup]

Kol.hugh, ne zamaraj se, danas je loša biometereološka a i vani laganini korigiraju.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Kol.hugh, ne zamaraj se, danas je loša biometereološka a i vani laganini korigiraju.

ma sve ok, samo što se mi baš i ne korigiramo laganini…… [cool]

danas sam puka ko kokica…… [angry]



Pa neće se ta navodna rasprodaja dogoditi na burzi?!

Ma najbolje.
Sve polako ide prema onome kako sam pisao prije dva mjeseca.

Biti će tu poželjnih udavača, kako za domaće, tako i za strane investitore.

lp
[/quote]

Pozdrav
Mene zanima sto mislite kolega Plavi na koji ce se nacin vrsiti (ras)prodaja drzavnih udjela u pojedinim tvrtkama. Naime, neovisno sto je CROBEX ovih dana dosegnuo 2200 (a danas je solidno zaronio) smatram da na TK ipak prevladava pesimizam i stagnacija. Tako da ce investitori ipak biti oprezniji. Dok primjerice, tvrtke (iliti dionice) koje imaju potencijal (recimo KOEI, PTKM) imaju vise od 50% u drzvanom vlasnistvu i sumnjam da ce drzava svoj udio u nekom kracem periodu ici eliminirati (iako kod nas nikad se ne zna).

S druge strane, zanima me sto opcenito forumaska javnost misli o dionicama odnosno tvrtkama u kojima drzava ima svoj udio i kojeg planira prodati, koji bi mogle biti u fokusu. Osobno mi se izbor ne svidja previse, puno je nelikvidnih dionica i sa sumnjivim poslovanjem. No, cini mi se da bi moglo biti dobrih pikova, ali…

lagana priprema i rušenje tržišta -da na vrijeme pripreme bid ,koji će trebati u 10 mjesecu kada krenu rasprodaje udjela državnih tvrtki.
ništa neočekivano.

Na temelju cega to mislite kolega Lakoste?

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti




jebeš ti ovu burzu…..neču više ovo ni gledati….treba neko vrijeme odmoriti i uključiti se ponovo kada "vrijeme bude bolje", a do tada nek se pacaju……čista baruština bez para…..

lagana priprema i rušenje tržišta -da na vrijeme pripreme bid ,koji će trebati u 10 mjesecu kada krenu rasprodaje udjela državnih tvrtki.
ništa neočekivano.
[/quote]
Hahahaha pa vi ste kolega malo smiješni, jel još čekate da pojeftini 40% da bi kupili, evo LKPC vam je pojeftinila a vidim i LKRI.
[/quote]
hahaha- kolega nevidim razloga da uopće komentiram vaše postove , ali ako baš navaljujete , biti ću kolegijalan, iznjeo sam svoje razmišljanje ,ako se ne slažete sa njime to je vaša stvar, što se tiče kupovine navedenih luka u trenutnom cijenovnom razredu ,ne hvala ,samo akumulirajte i želim vam dobar profit.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/duspara-janaf-mora-raskinuti-ugovor-s-brodskom-rafinerijom,75226.html

Castro, 22.04.2010. u 16:32
"Negativni sentiment sa svjetskim burzama zahvatio je danas i domaće tržište, pa je većina cijena dionica u negativnoj korekciji.
Izvor: seebiz.eu.
Sigurno je to razlog korekcije. Hahaha! Sve smijesnija i smijesnija su mi ta objasnjenja na seebizu u posljednje vrijeme. Da ne pricam o njihovim analizama trzista.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!



Evo smo skoro dva posto u minusu, živio CROBEX!!!

Da ali uzmi u obzir da je HT u minusu 3,32% i ERNT u minusu 3% sve u svemu nije tako ni lose !!!!!!

[/quote]

Imam osjecaj da ova danasnja rasprodaja (namjerno spustanje ) HT moze vec sutra rezultirati sa umjerenom stabilizacijom cijene pa cak i lagani povratak prema gore sta bi sa sobom povuklo i ostale dionice koje nebi znacajnije pozitivno utjecale na tok trgovanja.

Jedino ako nas sutrasnji futuresi zakoce tj. jutro krenu sa minusom. [cool]




Evo smo skoro dva posto u minusu, živio CROBEX!!!

Da ali uzmi u obzir da je HT u minusu 3,32% i ERNT u minusu 3% sve u svemu nije tako ni lose !!!!!!

[/quote]

Imam osjecaj da ova danasnja rasprodaja (namjerno spustanje ) HT moze vec sutra rezultirati sa umjerenom stabilizacijom cijene pa cak i lagani povratak prema gore sta bi sa sobom povuklo i ostale dionice koje nebi znacajnije pozitivno utjecale na tok trgovanja.

Jedino ako nas sutrasnji futuresi zakoce tj. jutro krenu sa minusom. [cool]
[/quote]
ma sutra smo u plusu po 2 ili3 % po dionici i slijedeći tjedan kreće relly UP,a ove drukere pustite na miru

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

svake godine prije miljunske isplate dividende ht rusenje trzista.Uvijek isti scenarij trziste ide dole jos 10-15 % i onda letimo gore do 20.06.2010 max .mnogi to ne zele prihvatit ,a to mnogi vide zato i padamo.

jucer i prekjucer sam prodao skoro sve 20 % dionice ( ostao samo dlkv-r-a i jdpl-r-a ) novci 80% .

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/ott-vlada-u-par-dana-donijela-dva-suprotstavljena-dokumenta!%3f,75244.html

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/velika-obmana-ina-poskupjela-lozivo-ulje-4%2c8%25!,75251.html

New Report

Close