Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moglo bi biti svega ako bdi bude visoko gore danas, idemo jače gore svi skupa..

o komu, čemu? pa bdi danas ide dole…

pa rekao sam ako. samo sad je tu jos i faktor fjučersa koji su crveni tako da mozda i ne bude svega.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

zanimljiv fenomen na TK – dobre vijesti ne nose bas neki pomak na "gore", primjerice dalekovod i hidroelektra, dok naravno lose dobro utjecu na pad dionice (IGH, tehnika)…
cini mi se da tu vrijei pravilo "il’ si se nasao il se nisi nisi nasao na pravom mjestu u odredenom trenutku, tak ti je svejedno"…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ali stvarno. gledam malo ovaj nas crobex i mogu samo zakljuciti da nema srece. Dok svijet raste mi odradjujemo neku losu vijest par dana, onda nakon tih par dana svijet stane rasti taman onda kad smo probavili vijest zbog koje i jesmo padali ili stagnirali.. koma.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Strašna stamota kako štopaju rast crobia [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Kakve se to igre igraju na atgr?

Nije bolest sve što boli

svijet


ali stvarno. gledam malo ovaj nas crobex i mogu samo zakljuciti da nema srece. Dok svijet raste mi odradjujemo neku losu vijest par dana, onda nakon tih par dana svijet stane rasti taman onda kad smo probavili vijest zbog koje i jesmo padali ili stagnirali.. koma.

svijet raste sa razlogom, jer izlazi iz recesije, a mi smo daleko od toga

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

imam zbrku na računu, ako ima netko iz redova forumaša tko je pogriješio neka se javi,nije šala


svijet

ali stvarno. gledam malo ovaj nas crobex i mogu samo zakljuciti da nema srece. Dok svijet raste mi odradjujemo neku losu vijest par dana, onda nakon tih par dana svijet stane rasti taman onda kad smo probavili vijest zbog koje i jesmo padali ili stagnirali.. koma.

svijet raste sa razlogom, jer izlazi iz recesije, a mi smo daleko od toga
[/quote]

ma odakle vam sad to?……pa mi ni nismo u recesiji……. [lol] [angry] …….mi smo recesiju preskočili…..



Ja pomalo kupujem danas se utuklo 200 000 kuna ako sutra idemo dole još toliko je spremno za sutra a drago mi je da ste se i vi kolega mister promašaj javili to je dobar znak da sam pogodio sa ulaskom.

Kolega, opet sam dočekao novi low na Ingri i vec treći put kupujem na 38-39kn…oko 21kn ukupno sam ‘uhvatio’.
Toliko o ‘promasajima’.
Zivioo!
[/quote]

pitanje je na koliko ćeš prodavati [smiley]

još čemo na kraju i u minusu zatvoriti…..koji mulj od burze….više niša ne vidim…….

HA HA ovo je super 0,05 + Crobex bravo majstori

utisak/crobex/ mi je da se okrećemo fundamentalizmu / HT, KOEI,ADRS/ a bjezimo od spekulizma

Kolege, jeste Vi to već počeli zauzimati bolje pozicije – prije slijevanja HT- gotovine….u promet..?
ILi…… u što ćete utrošiti dividendu… hoće li Crobex konačno krenuti na gore….tj. kakve su namjere fondova sa velikim kapitalom koji će dobiti od HT….
Vijeme je dati odgovore na ova nezgodna pitanja…. tko će biti najhrabriji ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

mislim da cemo imati vruce proljece jedno dva tri tjedna pred ostvarenje prava za dividendu ocekujem dizanje crobex a

New Report

Close