Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo tako, previše je zlobni i pohlepni ljudi na forumu.Najgori su mi broker.To je posebna sorta ljudi,pohlepna,lažljiva…
Kod nas je ta ekipa sada okupirana sa bombardiranjem informacija da igh propada,da hr propada,da toda nema više šanse da se širi,da lp je loša….
Pa ne možete vi imati sve dionice u hr.

dajte si pogledajte svoje postove dan-dva prije neg ste ušli u IGH.
navlačili ste za dolje, onda ste ušli pa navlačili za gore.onda ste rekli da ćete prodat kad dođe službena objava da nema posla, a sad će to ipak na 4000[lol] [lol]
i još savjetujete kupnju.a kad ste onda lagali?da li lažete sad ili onda?

dobro ste rekli, za povraćanje.zaista gadljivo.fuj! [thumbsup]


Kolega prva stanica je 2400,a pošto nema pozitivni vijeti u nas i promet cca 15 milja kuna ide to još dole,pa možda i dotaknemo 2000 kn.

Netko dionicu brani već 3-4 dana.
Veliko je pitanje dali će je braniti ispod 2600 kn…vjerujem da će je namjerno pustiti u slobodni pad nekoliko dana i da se sroza na 2200 kn ( ako popuše posao),a to će povući cijelu burzu unatrag.

TEK ONDA TREBA IMATI NOVAC ZA UĆ I ĆEKAT SLOBODNI RAST,A VJERUJEM OKO 04 MJESECA.

LP

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

Demontaža HAC-a:

Vaš link

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Šunki:

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Suker-Posudit-cemo-6-milijardi-ali-se-Hrvatska-ne-zaduzuje-6-milijardi-kuna?homesrclink=carousel

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ajde, hvala Bogu, kada srede ovih osam sa naplatnih kućica, možda cijena izgradnje jednog kilometra autoputa padne sa 8, na 4 miceka EUR-a.


Šunki:

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Suker-Posudit-cemo-6-milijardi-ali-se-Hrvatska-ne-zaduzuje-6-milijardi-kuna?homesrclink=carousel

A ova izjava…. samo ju taj foto spašava .


koji ste vi investitori da niste imali hrabrosti uletjeti u srce Hrvatske ??

Kakvo srce Hrvatske? O čemu ti baljezgaš?
Prepoznali su te kao drukera i sad pokušavaš spasit što se spasit da. Umjesto da se ispričaš kao kao kolega "pobjeda" ti i dalje prodaješ maglu.
Sve čekam da staviš "može li bolje" u potpis…

A kako će tek ovo pomoći TK?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/drzavne-obveznice-planule-vec-prvi-dan,69986.html

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


A kako će tek ovo pomoći TK?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/drzavne-obveznice-planule-vec-prvi-dan,69986.html


Rohatinski je smanjio obaveznu pričuvu i tako pustio likvidnost u sustav kako bi se potaknula ekonomija, prije svega privatni sektor. S izdanjem ove obveznice, koja je ispala veća od planirane, država je pobrala veliki dio te likvidnosti za financiranje svojih potreba. Baš me zanima što će na to reći HNB.



A kako će tek ovo pomoći TK?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/drzavne-obveznice-planule-vec-prvi-dan,69986.html


Rohatinski je smanjio obaveznu pričuvu i tako pustio likvidnost u sustav kako bi se potaknula ekonomija, prije svega privatni sektor. S izdanjem ove obveznice, koja je ispala veća od planirane, država je pobrala veliki dio te likvidnosti za financiranje svojih potreba. Baš me zanima što će na to reći HNB.
[/quote]

šutjet će, što će drugo… da debeli nije pobrao te pare, državna blagajna našla bi se u banani jer država ne bi mogla vratiti 6 milijardi dugova koji joj dospjevaju ovaj mjesec.
a gospodarstvo…hebat ga, kolateralna žrtva ratrošne države

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



A kako će tek ovo pomoći TK?

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/drzavne-obveznice-planule-vec-prvi-dan,69986.html


Rohatinski je smanjio obaveznu pričuvu i tako pustio likvidnost u sustav kako bi se potaknula ekonomija, prije svega privatni sektor. S izdanjem ove obveznice, koja je ispala veća od planirane, država je pobrala veliki dio te likvidnosti za financiranje svojih potreba. Baš me zanima što će na to reći HNB.
[/quote]
Druge nema.Zamjena obveznica sa dospječem od 5 god.produžene na 10 god.Kamate iste,što smatram predstavlja uspjeh.Znaći da nema opasnosti od državne nelikividnosti.I to je dobra vijest.
Sve očekivano.
Istok tamno zelen,
Japan 2%
Hong Hong 1%
Kina i Indija u blagom plusu
Evropa svjetlo zelena.
Američki futuresi isto blago zeleni.
Mi smo poseban svemir.Građevinari su platili i vrijeme je da se malo oporave.S razlogom ili ne.Za to nema realnih razloga.Ali sve što puno padne puno i raste.
Brodari bi napokon mogli malo povući.BDI raste kao gljiva poslije kiše.Mogli bi povući.Sigurno ne bi trebali u minus.
BLSC bi trebao rasti.
Konditori su stabilni.
Toda nije u modi,ali ni on danas nebi trebao doli.
Sve se poklopilo i slijedi rast barem natašte.Kasnije ćemo vidjeti.
Prošle godine u isto vrijeme smo bili na dnu dna. 1250.
Narasli smo 70% u godinu dana.Super.

pola gospodarstva blokirano, drugu polovicu blokirali seljaci, Šuker samo uzima da namiri štetočine,parazite,nametnike i pijavice, to su vrlo dobri razlozi za rast našeg malog centra svemira
ali obzirom da se kupnjom dionica kupuje budućnost, treba ulagati, ali ne baš u daleku budućnost, nego ovu bližu [thumbsup]


šutjet će, što će drugo… da debeli nije pobrao te pare, državna blagajna našla bi se u banani jer država ne bi mogla vratiti 6 milijardi dugova koji joj dospjevaju ovaj mjesec.
a gospodarstvo…hebat ga, kolateralna žrtva ratrošne države

Ja sam shvatio da je državi trebalo 5 milijardi zbog dospijeća dugova, a da su pobrali 6 milijardi zato što je bila dobra potražnja za tim obveznicama. Ali dobro…
Slažem se da će HNB šutiti, eventualno će možda nešto sitno prigovarati. Problem bi mogao nastati ako ne puste novu likvidnost zbog nezadovoljstva načinom korištenja postojeće. Rohatinski je više puta rekao da ne želi financirati državnu potrošnju.

Rohatinski jedno priča, a drugo radi. Sva ova otpuštanja iz obaveznih pričuva služe za financiranje države. Pitanje je do kada se ima što otpuštati.

ULPL ap ap
DLKV ap ap

THNK, HDEL i IGH fino padaju

Konacno i na nasoj burzi malo selecije, konacno firme koje vrijede dolaze do izrazaja

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close