Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas u plusu ATPL, KOEI, ERNT, DLKV, PODR, KRAS i ATGR od ovog što je meni na ekranu.

usudujem se komentirati da je 50% prometa na burzi u proteklih nekoliko dana bilo od "nas" malih iliti obicnih ljudi s ovog foruma…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


usudujem se komentirati da je 50% prometa na burzi u proteklih nekoliko dana bilo od "nas" malih iliti obicnih ljudi s ovog foruma…

Više nego točna tvrdnja! [thumbsup]
NAši mirovinci ionako nisu regulatori tržišta već ispomoć državnom aparatu u financiranju tekućih luksuza(troškova)!Na ZSE djeluje ko da učestvuju prisilno.Sramota.

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/koridor-10-krecu-direktni-pregovori-s-pzp-beogradom%2c-hidroelektrom-i-primorjem,69326.html

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


U svakom slučaju mnogi će ostati i bez štapa a onda im ni gaće neće trebati……… [lol]

najbolji su mi ovi koji "spekuliraju" sa IGH na cca 2800kn.
presmjesno…

samo me zanima tko ce biti kriv ako IGH rukne na 2500-2600kn.



U svakom slučaju mnogi će ostati i bez štapa a onda im ni gaće neće trebati……… [lol]

najbolji su mi ovi koji "spekuliraju" sa IGH na cca 2800kn.
presmjesno…

samo me zanima tko ce biti kriv ako IGH rukne na 2500-2600kn.

[/quote]
vidim da si prodao one dionice što si platio na 3200, nisi rekao pošto si prodao…




slomili su prodaju na IGH.

ali imam ja dionica za blokiranje rasta!

necu im dozvoliti da gurnu IGH preko 3000kn.

sada se ja borim protiv trzista!!!


to češ blokirati s onima koje si kupio po 3200?
[/quote]

ma ne, te su likvidirane odavno – jos tamo na 3140…

delam sa onim kaj sam kupio na 2900.
strasna bitka.

kaj ti delas?
kupujes na 3000kn, ono kaj si danas prodao na 2900?
znaci ti si mrski neprijatelj…

[proud]
[/quote]

Je je. Tu je kolega jako posten. Na vrijeme nas obavještava

ova burza i brokeri su totalno nesposobni,u situaciji kada se na TK može na srednji rok lijepo zaraditi nitko ne ulaže osim sitnih špekulanata.Gdje su fondovi? većina dionica kvalitetnih tvrtki je debelo preprodana.Zašto ne naprave brokeri neku inicijativu i malo educiraju ljude,zašto ova tema nije nikada na TV? jeli to bogohulno?

obožavam strvine-posebno ovce

Zato jer su brokeri na jako,jako lošem glasu u HR.


većina dionica kvalitetnih tvrtki je debelo preprodana.Zašto ne naprave brokeri neku inicijativu i malo educiraju ljude,zašto ova tema nije nikada na TV? jeli to bogohulno?

Ljude je televizija educirala krajem 2007. godine.
Ljudi su nasjeli.
Ljudi su izgubili 50% uloženih sredstava. Ako su izašli na vrijeme.

Pa ih ti educiraj.

Nećeš vjerovati koliko su ljudi spremni platiti edukaciju da ne izgume kompa james1



većina dionica kvalitetnih tvrtki je debelo preprodana.Zašto ne naprave brokeri neku inicijativu i malo educiraju ljude,zašto ova tema nije nikada na TV? jeli to bogohulno?

Ljude je televizija educirala krajem 2007. godine.
Ljudi su nasjeli.
Ljudi su izgubili 50% uloženih sredstava. Ako su izašli na vrijeme.

Pa ih ti educiraj.

[/quote]
ko je izgubio? pričaš notorne gluposti…na ini su zaradili i na ht su zaradili. To kaj su neki mislili da će ko susjed zaradit 500% u 2 tjedna na dionicama tipa PUNT, HOMS itd e to je druga priča..to su se sa susjedom u kafiću educirali.. [thumbsup] obožavam ekipu kojoj je uvijek netko drugi kriv..kaj ulažeš u nekaj o ćem nemaš blage veze [huh]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


ova burza i brokeri su totalno nesposobni,u situaciji kada se na TK može na srednji rok lijepo zaraditi nitko ne ulaže osim sitnih špekulanata.Gdje su fondovi? većina dionica kvalitetnih tvrtki je debelo preprodana.Zašto ne naprave brokeri neku inicijativu i malo educiraju ljude,zašto ova tema nije nikada na TV? jeli to bogohulno?

hahaha!
ovo ide u temu najduhovitiji prilog na forumu.

brokeri ce educirati ljude??????
[lol] [lol] [lol]

a cemu ce te nauciti?
P/E?
P/B?
raznoraznim multiplama…btw jeste li primjetili da vise nitko ne spominje "multiple"? [lol]

ima vise razloga zasto se takva inicijativa nikad nece dogoditi.

jedan od razloga je taj sto ce Vas onda profesionalni kapital teze sisati.
a to nije cilj, zar ne?
[proud]


ova burza i brokeri su totalno nesposobni,u situaciji kada se na TK može na srednji rok lijepo zaraditi nitko ne ulaže osim sitnih špekulanata.Gdje su fondovi? većina dionica kvalitetnih tvrtki je debelo preprodana.Zašto ne naprave brokeri neku inicijativu i malo educiraju ljude,zašto ova tema nije nikada na TV? jeli to bogohulno?

Podržavam.Neka brokeri educiraju neuki puk da je Crobex na 2100 podcijenjen i neka ga novi ulagači
koji sanjaju o bogatstvu koje su propustili 2005.-2007. podignu na 3000 ,da se mi svi skupa-sitni špekulanti možemo iskrcati.
Brokerima ćemo naravno za obavljeni posao isplatiti pravičnu naknadu. [thumbsup]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)




većina dionica kvalitetnih tvrtki je debelo preprodana.Zašto ne naprave brokeri neku inicijativu i malo educiraju ljude,zašto ova tema nije nikada na TV? jeli to bogohulno?

Ljude je televizija educirala krajem 2007. godine.
Ljudi su nasjeli.
Ljudi su izgubili 50% uloženih sredstava. Ako su izašli na vrijeme.

Pa ih ti educiraj.

[/quote]
ko je izgubio? pričaš notorne gluposti…na ini su zaradili i na ht su zaradili. To kaj su neki mislili da će ko susjed zaradit 500% u 2 tjedna na dionicama tipa PUNT, HOMS itd e to je druga priča..to su se sa susjedom u kafiću educirali.. [thumbsup] obožavam ekipu kojoj je uvijek netko drugi kriv..kaj ulažeš u nekaj o ćem nemaš blage veze [huh]
[/quote]

100-ka + [thumbsup]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

New Report

Close