Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://seebiz.eu/hr/analize/radic-i-kad-smo-na-dnu%2c-na-vrhu-smo-tog-vala,63330.html

da nema ovih hypo lopova kod nas odavno bi već propali

http://seebiz.eu/hr/banke/hypo-spasen-austrija-daje-drzavnu-pomoc%2c-blb-dodatni-kapital,63325.html


Ako me sjecanje ne vara isti sistem trgovanja je bio i u trecem mjesecu prije pocetka rasta. Kroz dan oko 0, a pred zatvaranje rast crobexa.

Jel to ona faza skepticizma prije euforije?

ne! to je faza DEPRESIJE prije TOTALNOG KRAHA!

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Pad BDP-a očekuje nas i u 2010. godini

Izvor: Novi list, Powered by PressCut

Iako je u Vladinim projekcijama za 2010. zacrtan gospodarski rast od 0,5 posto, za analitičare većih domaćih banaka "bazni scenarij" više nije ni stagnacija, nego novi pad BDP-a. Tako analitičar Zdeslav Šantić iz Splitske banke predviđa da će u 2010. BDP pasti, i to za minus 0,8 posto.

Nakon za gospodarstvo iznimno teške 2009. godine, niti iduća godina ne donosi puno razloga za optimizam. Tako je u 2010. moguće očekivati daljnju kontrakciju domaćeg gospodarstva, a stabilizacija nije izgledna prije druge polovice godine.

Pad BDP-a bit će ponajviše posljedica pada osobne potrošnje uslijed smanjenja razine zaposlenosti te realnog pada neto plaća, kaže Šantić. Dodaje da će trenutne visoke cijene inozemnog zaduživanja, niska iskorištenost kapaciteta u industriji te potreba da se smanje deficiti u proračunima središnje i lokalne države rezultirati i manjim kapitalnim ulaganjima.

Direktorica Direkcije za ekonomska istraživanja Raiffeisen Consultinga Zrinka Živković Matijević predviđa da će u 2010. BDP zabilježiti pad od minus 0,5 posto.

Prva polovica 2010. godine neće donijeti značajnije promjene obzirom da će novouvedeni porezi i negativni trendovi na tržištu rada zasigurno imati velik utjecaj na osobnu potrošnju, a inozemna potražnja neće biti dovoljna da podupre oporavak industrije i pokrene investicijski ciklus. Početak oporavka predviđamo najranije u drugoj polovini iduće godine, s obzirom na uspješnost turističke sezone, ukidanje kriznog poreza, bazni učinak i rastuću inozemnu potražnju, zaključuje Živković Matijević.

pozdrav optimistima [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

jad i bijeda…….onda dugo, dugo ništa……….pa crobex…….onda opet dugo, dugo ništa…………..
pa onda oni koji misle da će za kunu kupovati dionice kvalitetnih i profitabilnih firmi koje čeka još bolja budučnost nakon krize………dreams, sweet dreams……..




Čini se mene da je AD Plastik pred blokadom opet.
Drugi dan za redom.

TILT !!! TILT !!! ???

lp

kupiti cu ADPL na 83kn

uskoro….
[/quote]
potpisujem, zna to i kolega Plavi samo igra igru [wink]
[/quote]

ja ovo i pisem zbog kolege Plavog.
vidim da je uspjesniji od kada prati moje targete.

bit ce para.

ovo je danas demostracija velikih lopova da mogu štogod hoće i dokle god hoće naravno sve to bez sankcija ovako oko 0 dok drugi indexi rastu a kad se oni malo zacrvene naša banda duplo i tako dok ne opljačkaju sve a onda lagano gore trljajući ruke kumovi i rodijaci



Krobex oko 0, evropa zelena, ameri zatvorili zeleno, azija isto, futuresi zelene. Sad ti budi pametan.

više nije oko 0 sad je minus 0,12 ovakvu pljačku još niko nije vidio ni doživio
[/quote]

da… banditi…
[undecid]

posebno su mi mrske ove gulikoze na HTu…
[angry]

na korfu se okuplja vojska za invaziju. pitanje je sata ili dana kada će biti izdana zapovijed

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Sve mi se više sviđa ova u situacija, totalna depresija, prometa nema, niko više ne čita i ne piše na forumu. Znači ovo je dno – 2050+/-100 crobexa. U slučaju da država ne ode u bankrot.
Sad samo treba vrijeme da krenemo gore. A koliko vremena, to nitko ne zna.

Eto OPTE u blokadi,ali ovaj put negativnoj!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


na korfu se okuplja vojska za invaziju. pitanje je sata ili dana kada će biti izdana zapovijed

invazija devastirana i prije nego li je započela, desantne trupe Hypo skrbničkog računa brzo i efikasno su slomile bilo kakav začetak mogućeg proboja. trupe desetkovane, mali dioničari u bjegu. opet.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

mislim da će se umješat neželjeni igrač na našu burzu i to vrlo brzo na radost malih i na žalost velikih da će ne mesti već usisavati brzinom munje a drugi ima da gledaju


na korfu se okuplja vojska za invaziju. pitanje je sata ili dana kada će biti izdana zapovijed

..za skok u provaliju.
VLHO/većinski vlasnik Korfa/ima namjeru delistirati ovu dionicu.



na korfu se okuplja vojska za invaziju. pitanje je sata ili dana kada će biti izdana zapovijed

..za skok u provaliju.
VLHO/većinski vlasnik Korfa/ima namjeru delistirati ovu dionicu.
[/quote]

kolega lopina vi stvarno nemate srama. jedno je VLHO a jedno Dom glede delistiranja. Stavite link gdje je spomenuto ikada da će Dom u delistiranje ili zašutite.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close