Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jača kupnja i na KORF-u,ask pobjegao.

direktor Dalekovoda kazao je,da dogovaraju nove poslove sa libijskim i nigerijskim partnerimaVaš link

Mirovinci moraju dići KORF na 73,96kn,
da ga nebi morali prodavati,
zato sad kupuju i ne pitaju za cijenu.

Covice ovo je cisti BUY ko kuca!!
Iden malo u trgovinu…

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


KRAŠ – SPLIĆO

Bravo majstore


Ne razumijem kaj je spektakularno na tom Krašu?
Bio je preko 300 ljetos. Da ga trezor ne kupuje bilo bi svašta.

who dares, wins

čeka li i kras-r-a što i IPKK-R-A ????

Lomimo se, oni u kešu su vrlo oprezni a oni u dionicama imaju prst na okidaču.
Sada bi nam dobro došlo parsto milja kn da nastavimo trend, ovako, bez podrške, sve što nije u crob 10, ima dobre izglede da se vrati na startne pozicije.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

crobex 2202

dan je pametniji od noći

Kako je krenulo mogao bi biti rekordan dan po prometu!

@dinosaurus
vrlo jednostavno

kupim JANAF i vidim da raste
pogledam dolje, i tamo raste,

što više JANAF raste, raste i moj

kada dođe na preko 3000 ja ću moći i po pola sata bez prestanka, ali samo s jednim završetkom[wink]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ADRS-P-A,8000 kom na prodaji po 275 [sealed]

INA probila prijasnji vrh [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


nerazumijem kako mozete bit u minusu ako ste kupovali kad crobi bio 1300 trebalo je samo imat malo strpljenja sad bi duplirali pare
ja sam za sad u plusu 20% pocelo kupovat u 11mj.

Kupovali su ina 4500 kao i svi mi pa su prodavali na 4000 pa opet kupovali na "novom dnu" od 3000 i tako "hebe lud zbunjenog". Ovih par poznatih nickova su preživjeli uz sudjelovanje, a ja fala bogu uz promatranje.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

da se nepumpa ina i ht crobex koliki bi bio

Meni je zanimljiva činjenica da BDI pada li ga pada a brodari rastu to mi nešto smrdi.

New Report

Close