Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Deca, pošto sam stvarno već u depresiji od ovakvog trgovanja i nikakvih prometa odlučila sam vam staviti jedan grafek kaj sam iskopala u kompjuteru da vidite kak je to bilo jednog dana 2007. kad je bilo normalno da je svaki dan promet od 60-70 milijona.To vam je skrinšot sa Poslovnog jer za nas kaj nismo imali Mostich je to bio jedini način za vidjeti cijene.E, to je bilo trgovanje,zamislite si dejtrejdanje bez gledalice,ali eto bilo je uspješno.
Možete baciti pogled i na cijene da vas malo ogrije oko srca, odma bu vam sad sve jeftino.
Joj deca,to su bila vremena

Joj teta Brankica, stvarno su to bila lepa vremena, bik mamicu nije trebalo niš posebno, samo uđeš i čekaš, prodaš nakon 30 %, pa opet uđeš, kakav trejed kakva TA.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Deca, pošto sam stvarno već u depresiji od ovakvog trgovanja i nikakvih prometa odlučila sam vam staviti jedan grafek kaj sam iskopala u kompjuteru da vidite kak je to bilo jednog dana 2007. kad je bilo normalno da je svaki dan promet od 60-70 milijona.To vam je skrinšot sa Poslovnog jer za nas kaj nismo imali Mostich je to bio jedini način za vidjeti cijene.E, to je bilo trgovanje,zamislite si dejtrejdanje bez gledalice,ali eto bilo je uspješno.
Možete baciti pogled i na cijene da vas malo ogrije oko srca, odma bu vam sad sve jeftino.
Joj deca,to su bila vremena

Ajmeeeeeee, IGH 11.000,oo kn….. Plače mi se! [cry]

Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna, ograničen je. Ko prepoznaje svoju ograničenost, nema granica.


IGH 11.000kn….. Plače mi se! [cry]

Ne plači nego kupi sada i drži malo duže.
Od 4.000 do 11.000 kn nije tako daleko niti je nemoguće kao što misliš. [smiley]


Deca, pošto sam stvarno već u depresiji od ovakvog trgovanja i nikakvih prometa odlučila sam vam staviti jedan grafek kaj sam iskopala u kompjuteru da vidite kak je to bilo jednog dana 2007. kad je bilo normalno da je svaki dan promet od 60-70 milijona.To vam je skrinšot sa Poslovnog jer za nas kaj nismo imali Mostich je to bio jedini način za vidjeti cijene.E, to je bilo trgovanje,zamislite si dejtrejdanje bez gledalice,ali eto bilo je uspješno.
Možete baciti pogled i na cijene da vas malo ogrije oko srca, odma bu vam sad sve jeftino.
Joj deca,to su bila vremena

ingra promet manji nego ovih dana…. [cool] hmmm po ovim cjenama…vidimo da neke dionice dobrano kasne za trzistem…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

U to vrijeme je dapače bio pad tržišta i "ljetna shema". Pogledajte tek cijene i promete oko izlaska HT-a (mjesec-dva poslije) ili u svibnju… (2007. – slikica od Brankice)

I sad ovo s HGspotom, a razliciti mediji imaju razlicite naslove:
HG Spot NIJE USPIO isplatiti vlasnike isteklih komercijalnih zapisa
Vaš link
HG Spot VJERUJE da će ubrzo pronaći način za reprogramiranje duga Vaš link
Iz naslova poslovnog uopće se ne kuži da su dug komercijalni zapisi koji su već dospjeli na naplatu. Hmm..


Deca, pošto sam stvarno već u depresiji od ovakvog trgovanja i nikakvih prometa odlučila sam vam staviti jedan grafek kaj sam iskopala u kompjuteru da vidite kak je to bilo jednog dana 2007. kad je bilo normalno da je svaki dan promet od 60-70 milijona.To vam je skrinšot sa Poslovnog jer za nas kaj nismo imali Mostich je to bio jedini način za vidjeti cijene.E, to je bilo trgovanje,zamislite si dejtrejdanje bez gledalice,ali eto bilo je uspješno.
Možete baciti pogled i na cijene da vas malo ogrije oko srca, odma bu vam sad sve jeftino.
Joj deca,to su bila vremena

gle vdkt kak lijepo tu izgleda….:-)))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

http://www.jutarnji.hr/novac/clanak/art-2009,9,10,burza_ulaganja,175805.jl stizu nove snage [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

a posla za USKOK

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dalekovod-pod-istragom-policije-i-uskok-a,55776.html

Ide Čađara konjićevim skokom. Mogli bi napokon vidjeti reprizu iz lipnja 09 [kiss]


a posla za USKOK

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dalekovod-pod-istragom-policije-i-uskok-a,55776.html

Taj USKOK samo istražuje a kada će netko konačno i nahebati? Osim par jadnih studenata… [rolleyes]

ATGR nema vise dionica????? ask prazan….ceka se kupac da se istrese to sto se ima ??? [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

VART-R-1-blokada sa 531 kn prometa [kiss]

Strka zbrka na ADPL, čim se na kupnji pojavio veći nalog.
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/stern-o-novom-pravilniku-za-gubitke-ine-kriva-je-uprava%2c-a-ne-cijene-goriva,55804.html

New Report

Close