Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


P.E.: ” Ima li tko kakav info o Ingri, u zadnje vrijeme veći paketi prolaze, danas opet. Tko ulazi , tko izlazi? ” nema nekih vijesti. bez pomaka, čak mali minus. čudno, stalno se kupuje a cijena pada? NR

Zahvalan sam ti na odgovoru da ništa ne znaš.
Najbolje da sada i ostalih par stotina forumaša dostavi ovakve odgovore , pa da budemo potpuno sigurni.
Mislim ..koma.
Cijena nažalost ne pada, blizu je najviše ikada protrgovane razine, a veliki paketi konstantno prolaze na tim razinama, da pada već bih odavno kupio, vijerovatno kao i ti.
Pala je u korekciji na 18000 , ali se expresno vratilo nazad.I to mi je žao što nisam tada ušao.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

ja ne znam kaj bi sad štel od mene? da ja rušim cijenu da ti jeftino dokupiš. kajgod. pa ne može niže nego što je
uostalom ak te zanima ko je s druge strane, lupi ko sasko po kupnji par komada
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


uostalom ak te zanima ko je s druge strane, lupi ko sasko po kupnji par komada NR

umro od smijeha, hahaha

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


ja ne znam kaj bi sad štel od mene? da ja rušim cijenu da ti jeftino dokupiš. kajgod. pa ne može niže nego što je uostalom ak te zanima ko je s druge strane, lupi ko sasko po kupnji par komada NR

Puno hvala na brizi i ovako brzim odgovorima.
Razmišljao sam o kupovini dok je bila na 18000 , da , ne o dokupu.
Da bih nešto dokupio to moram imati prethodno vjerojatno?
Usput tih par komada za probu je par desetaka tisuća kuna, tako mi se baš i ne isprobava?
Malo ozbiljnosti ne bi bilo naodmet?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

isti broj transakcija na VSE i na ZSE,možda je trebalo zg spojiti varaždinskoj burzi


isti broj transakcija na VSE i na ZSE,možda je trebalo zg spojiti varaždinskoj burzi

Daj ti nama Gazda reći kada će izvješće za Varteks da malo oživimo trgovanje!!! Rekli su početkom ožujka, a danas smo već prešli sredinu mjeseca.

nije gazda, ali evo podataka od prošle godine:

4.5.2006. malo su kasnili

Vaš link

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....

nema izvješća prije prvog travnja ( prvog aprila – ako netko ne zna koji je to mjesec )
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

majko mila što onaj indijanac Kucilo radi sa imunološkim!!! pa to nije normalno
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


majko mila što onaj indijanac Kucilo radi sa imunološkim!!! pa to nije normalno
NR

A što je najbolje, nema ga u portfelju…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Kaj su to Zimzi i Znanac počeli pumpati VIS?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Kaj su to Zimzi i Znanac počeli pumpati VIS?

Tko su ti likovi?

New Report

Close