Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega a da Vi možda malo poradite radije na Vašem investiranju jer koliko sam pročitao na Best buy prinosi su Vam manji neg da u novčanom fondu držite lovu. Bez uvrede.

Kakve ti veze ima s infosima o Janafu, ja imam recimo to tako donekle pouzdane info da se ništa ne događa, a kolege su udruženi u grupu špekulanata? I što vam to govori?

Kaj mi preporučate da se i ja udružim s nekim, pa da recimo počnemo tamburati po pounju ili sličnim perjanicama?

Nisam se uvrijedio 9/10 ljudi gubi na burzi, ja zarađujem, al malo. Jesam li onda gubitnik ili ne?
Pa ovisi kako gledam, naspram likova tu koji ostvaruju abnormalne prinose sam luzer, al oni su ionako u onoj 1/10 kaj ne? [thumbsup]

I to svi do jednog [lol] , al pazite baš svi, samo ja nisam [lol] [lol] [lol]


http://www.poslovni.hr/118077.aspx
Evo ti popis nekih pa pogledaj. Kad si odvrtim film nazad do jeseni neke od ovih cijena mogu vrlo lako da se vrate.

Vidio sam hvala.

Zar nisu već tražili i dobili mirovinci odgodu prodaje? Mislim da jesu.
Koliko znam odgođena je rasprodaja MIO potrfelja…a to jer situacija na cijeloj burzi je specifična naspram zakona prodaje.

Sad u krizi bi baš trebali mirovinci kupovati jeftine dionice i tako činiti privredu likvidnom…a kasnije kad 5x poraste prodavati. Bedast zakon.

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

POčinje silazna putanja …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Sad kad je očito da su mirovinci out na ADPL, kupnje ima doslovno na tone.
Pa gdje su bili svih ovih dana?? [smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

MGMA-R-A kupnja 16kom – 71kn……
MGMA-R-A prodaja 16kom – 74kn…… [lol]

Tesko je na ovakvoj burzi posteno zaradit….

Kakve ti veze ima s infosima o Janafu, ja imam recimo to tako donekle pouzdane info da se ništa ne događa, a kolege su udruženi u grupu špekulanata? I što vam to govori?

Kaj mi preporučate da se i ja udružim s nekim, pa da recimo počnemo tamburati po pounju ili sličnim perjanicama?

Nisam se uvrijedio 9/10 ljudi gubi na burzi, ja zarađujem, al malo. Jesam li onda gubitnik ili ne?
Pa ovisi kako gledam, naspram likova tu koji ostvaruju abnormalne prinose sam luzer, al oni su ionako u onoj 1/10 kaj ne? thumbsup

I to svi do jednog LOL, al pazite baš svi, samo ja nisam LOL LOL LOL

Pa ak je Vasem prijatelju kupnja skladista od DIOKI-ja ništa onda dobro. Ako Vam je odlicno izvjesce isto nista opet dobro. Zaboravljate da kupnjom dionice kupujete buducnost firme ja tu vidim da ce biti zarade. Da li ja i istomisljenici grijesimo – pokazat ce vrijeme.


MGMA-R-A kupnja 16kom – 71kn……
MGMA-R-A prodaja 16kom – 74kn…… [lol]

Tesko je na ovakvoj burzi posteno zaradit….

što se buniš…taman za čunga lunga kaugume [lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


MGMA-R-A kupnja 16kom – 71kn……
MGMA-R-A prodaja 16kom – 74kn…… [lol]

Tesko je na ovakvoj burzi posteno zaradit….


A i ja sam to vidio neki opasan trejder podsjeća me na jednoga sa našeg foruma koji trejda za burek [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Pa ak je Vasem prijatelju kupnja skladista od DIOKI-ja ništa onda dobro. Ako Vam je odlicno izvjesce isto nista opet dobro. Zaboravljate da kupnjom dionice kupujete buducnost firme ja tu vidim da ce biti zarade. Da li ja i istomisljenici grijesimo – pokazat ce vrijeme.

Kompa, nije mi to prijatelj, to mu je ćaća.

I da kolega jel se što događa, jel je odradila rast od 100% kao i sve druge dionice na ZSE i jel to zbog toga što vi navodite?
Ne bi rekao, jednostavno sve raste pa i Jnaf je rasao, samo on je raso prije ovog vala rasta i od onda je ukopan…
Što će vam to reći? Ja kao što znate slabo čitam burzi i prinosi su mi bjedni, pa nemam objašnjenja.
Al ak vi kažete da je to super kupnja, onda valjda jest.

Ja samo prenosim što mi je čova rekao, ništa što bi katapultiralo dionicu na recimo 15-20k se ne događa u trg. društvu Janaf, barem ne fizički, al pošto znate da je burza magla i sumaglica, Vi i još par hahara je možete naćerat na 4-5k i onda…
A da ne pričam, već viđeno na mnogim dionicama, od mnogih "grupa" forumaša…

Al ovo je samo moje mišljenje i nikako nije razlog da se ne kupi ovaj crni dragulj naše privrede…


MGMA-R-A kupnja 16kom – 71kn……
MGMA-R-A prodaja 16kom – 74kn…… [lol]

Tesko je na ovakvoj burzi posteno zaradit….

Kaj pa 37 kuna zarada na 1136 kad se plati broker. Ili ti 3,25%.
Pa onom ko ima portfelj od 50k kuna, a takvih ima tu dost super ulov…


Kompa, nije mi to prijatelj, to mu je ćaća.

I da kolega jel se što događa, jel je odradila rast od 100% kao i sve druge dionice na ZSE i jel to zbog toga što vi navodite?
Ne bi rekao, jednostavno sve raste pa i Jnaf je rasao, samo on je raso prije ovog vala rasta i od onda je ukopan…
Što će vam to reći? Ja kao što znate slabo čitam burzi i prinosi su mi bjedni, pa nemam objašnjenja.
Al ak vi kažete da je to super kupnja, onda valjda jest.

Ja samo prenosim što mi je čova rekao, ništa što bi katapultiralo dionicu na recimo 15-20k se ne događa u trg. društvu Janaf, barem ne fizički, al pošto znate da je burza magla i sumaglica, Vi i još par hahara je možete naćerat na 4-5k i onda…
A da ne pričam, već viđeno na mnogim dionicama, od mnogih "grupa" forumaša…

Al ovo je samo moje mišljenje i nikako nije razlog da se ne kupi ovaj crni dragulj naše privrede…

Sorry ali ja ne pripadam nikakvim grupama, a pogotovo ne onoj na koju ciljate.

Bilo bi super da trgovina završi sa okruglim crobijem 2000 [pray]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Bogati koliko tisućica na kupnji ADPL [lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Bogati koliko tisućica na kupnji ADPL [lol]

51721/32441….
Daj drugima reci slijedeći put, držiš ih napetima bezveze…..;)

evo čim se ameri malo korigiraju pbz investor odmah šljaka, zamolil bi preporuku za neku gledalicu koja ima bolji server ili brokere koji ne šortaju klijentovim dionicama

zahvalan nezadovoljni korisnik pbz investora

New Report

Close