Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex u minusu više od 11%. Izgleda da ni danas nije taj dan. Morati ćemo izgleda čekati crobex na 0 bodova pa da krenemo ispočetka


Polako dečki, nema potrebe za prijetnjama. Treba ohladiti glave kako god netko zna.

ja sam hladne glave.
evo da podsjetimo na sustinu problema.


NE! Ja mislim da bi se sada svi trebali prek na prek posvaditi! To bi bilo dno dna.
šala mala

pusti ti salu nego gdje su moji cevapi
[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Jel ima sta da je roknulo ispod nominale, trenutno nisam u mogucnosti sam vidjeti….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

evo i kupnje
DLKV-R-A 515,00 1,988
IGH-R-A 5.725,00 19
ATPL-R-A 1.092,02 1,600
ERNT-R-A 1.330,00 740

Bravo mi. Prvaci smo svijeta. Za sada njaveći svetski minus na burzi. Huuuurrrraaaa


Bravo mi. Prvaci smo svijeta. Za sada njaveći svetski minus na burzi. Huuuurrrraaaa

I to vec dva dana zaredom!!!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Tako su odmah se mogli postaviti na kupnju jutros ,ali prvo su stvorili opću paniku i blokade

Avatar govori sve,ja više nemam šta za reći.
Vječni optimista se preobratio.
Medveđi brlog,molim pozivnicu što prije.
[angry]
P.S.
Znam da je malo kasno za spas portfelja,ali ubuduće sam sa medvjedima.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

zeitgeist addenda
prosurfajte po jubito

bude vam sve jasnije

ugodan vikend i bratu robertu u novigradu

Postanite Eu-robovi

kada kreće popravak crobexa. u koliko sati?

Evo samo što nije…

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close