Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



INA probila led…slijedeći tjedan će biti jako zanimljiv….

Ina u minusu milijardu kuna

Ina grupa je 2008. godinu završila s 1,09 milijardi kuna gubitka, u usporedbi s 869 milijuna kuna dobiti godinu ranije. Prema financijskom izvješću objavljenom na Zagrebačkoj burzi gubitak plinskog biznisa (prekinutog poslovanja) iznosio je čak 1,45 milijardi kuna i veći je u odnosu na prošlu godinu 1,04 milijardi kuna.
Vaš link

[bye]


stara vijest kojega,vec i zaboravljena…
[/quote]

Vijest od petka popodne. Ja ja nisam još percipirao, a nije ni burza, koliko vidim.

Da li je to najveći pad dobiti u povijesti?

kolega ta vijest je stigla dok je burza bila padajuca i tad je i ina otisla ispod 1000…sad me i ne cudi vase pisanje pa vama tek pristizu informacije od 2mj.

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

@dodjoh

Svaka vam čast gospon dodjoh, super ste to rekli daniru. To sam mu i ja rekla da s takvim kašnjenjem nije čudo da on kupuje dok mi svi prodajemo

pa kolege stvarno neznam zasto mislite da ljudi koji sada nece uđu su manje hrabri.pa ima jos bezbroj dionica na kojima uopce nema ni traznje.i to odlicne firme.


Sve mi je u HT sada čekam rast HT prije drugog djela dividende, tako da me nije baš briga ako i bude nekog pada HT će to dobro amortizirati.

HT ti neće isplatiti drugi dio dividende jerbo je sve novce ulupao u obveznice. Bit će i tu plaća.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

da jako dobri argumenti nema sta,sreca da mi pratimo amere a na njih ovo nema uticaja ,kao niti na ijednog ozbiljnijeg investitora neargumentirana naklapanja,inace jako dobri argumenti za pad nema sta…:-)))))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Nisu u pitanju naklapanja.

TA sugerira vruće, HOT, HOT, da li znaš da je ovo uzimanje para. Ameri su naučili zanat. Mi smo samo pratioci.

CROBEX će pasti ispod 1000. Stao je jer je sila odlučila drugačije.

Kada se sila povuče, ostati će mali koji će opet rušiti sve do ispod CROBEX 1000. Meni je žao ali je tako.

Revolucija je jedna i jedina koja neke stvari može promijeniti.

Smijenimo Radića, Mudrinića, Šarinića i ostale kvazi političare koji su opljačkali narod svoj. Dotle ćemo imati kupleraj, jaz izmešu bogatih i siromašnih.

***obrisano***

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Zapamti dodjoh, bez revolucije nam promjena

Vaš link

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

@dodjoh

Kolega, objasnite mi koji su to jako dobri argumenti za dugoročni rast kod Amera? Može i na PM

Dodjoh od pustih želja ne zna što priča.

Jedno su želje drugo su mogućnosti. Vidiš da većina nestane s foruma nakon što uvalja priču.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

@julio

Dodjoh, se logira copy paste pričicu iz worda, i onda logout, niti ne čita replike.

Ide plakat dalje zbog ulaska na 3000 bodova i loših argumenata za rast.

Da nema nas par normalnih realista ovdje, napumpali bi već Crobex na 5000 bodova, bez argumenata,

na dnevnim prometima od 5 milja kuna.

Uđu u dionice i onda se kao nabrijavaju na rast svaki dan, kao ide gore, ali u stvarnosti

ne mogu spavati po noći. Hebo takvo ulaganje.

@danir
ja nisam tako jada da postam inine gubitke od prije mjesec dana,ponavljam neke dionice ce rasti u ponedjeljak na otvaranju,nece tebe biti medju njima iskreno,meni te zao,ti si igrac koji je ispao iz igre…

@julio

neda mi se objasnjavati,vidjet cemo sve sljedeci tjedan…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

da kolega danir vi imate jako dobre argumente za pad vama malo kasne informacije,zato vadite iz naftalina rezultate,npr ina koja je izasla s ovim podatcima na pocetku mjeseca vi ih sad postate,cak i da krene dolje ja sam ok jer sam vec jako dobar na ovom valu,uopce me ne zanima,sta ti o tom mislis,nisi ti za ovaj sport jer nemas,j.j.,mozes pisati do sutra kao sto si nagovjestavao padanje zadnja tri tjedna,ali i dalje igraci igraju,jadnici kukaju nad njima pa tako i dalje puno srece u trgovini ako imas cim trgovati……..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

da kolega danir,ne ostajem cijelo vrijeme tu da ti repliciram jer nemas sta za reci postas vijesti od prije mjesec dana,malo mi te zao ali imam privatni zivo pa ti nemogu posvetiti toliku vaznost koja ti ocito treba ,jako mi te zao….niti kupujes niti prodajes,mislim da si bas ti jedan od igraca koji su ispali iz igre,tak da me ne zanimaju previse tvoji postovi…..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close