Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]

Dobro da sam sve prodala,bik mamicu.
Sutra potop

brankica necete sad valjda vi zamijeniti barona…:-)))?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3265877/index.do;jsessionid=0B8F98F3C5047007AD16471DC360D11C.1

Kao da su se umorili za te pare

@dodjoh

Gospon dodjoh, ja sam vam sutra opet na kupnji ali sam morala kapitulirati dobit da mi se ne desi opet da čekam još i još i onda završim u minusu. Ovak 20% po 20% i super,kaj ne.
A da bise više uzela da sam ostala celo vreme u dionicama, to stoji,ali bože moj.
Glavno da smo mi udarili temelje oporavka a sve drugo bu okej

Znam da je mnogima u cashu žao, međutim vlakić se zahuktao. [thumbsup]

Imam fantomske dionice



@dodjoh

Gospon dodjoh, ja sam vam sutra opet na kupnji ali sam morala kapitulirati dobit da mi se ne desi opet da čekam još i još i onda završim u minusu. Ovak 20% po 20% i super,kaj ne.
A da bise više uzela da sam ostala celo vreme u dionicama, to stoji,ali bože moj.
Glavno da smo mi udarili temelje oporavka a sve drugo bu okej


pa i to je ok ali nema potrebe za dolje jer dok rastemo nitko ne gubi,a svi dobijaju…i svi zadovoljni…:-))a ako ulovis 20% to je ok puno bolje nego nista u svakom slucaju:-))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]

Ovo je cisti sell signal

Resistance is futile! You will be assimilated!


Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]


Ovo nije dobro!
I to fakat iskreno mislim.


Znam da je mnogima u cashu žao, međutim vlakić se zahuktao. [thumbsup]

Prije bih rekao da je na hoooruuk krenuo iz rikverca…, pa tek smo dobili 10% na porastu crobexa, a već se ekipa sa cashom treba osjećati "jadno"…
Ima tu prostora za rast debelo…., polako sa šampanjcem…, u vlakiću je puuuuuuno praznih mjesta koja se tek trabaju popuniti i onda punim kapacitetom prema naprijed…
Neke su dionice stvarno explodirale…, 50-100% porasta za nekoliko dana…., svaka čast onima koji su tu nešto i odradili, no većina ovo gleda sa olakšanjem jer im se cijene približavaju onima po kojima su nedavno i kupovali….
Osobno sam dionice:keš – 50:50 i mjerkam one koje nisu "odradile" golem porast i čekaju ko zrele čvimbe da ih netko "stisne"…., no i one koje su već odradile nisu još zrele za branje, pa je pitanje da li imaju i dalje potencijala (kratkoročnog naravno)…

Ajd pozdrav svima i uživajte dok traje… [smiley]

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3265877/index.do;jsessionid=483A77A7CBD3E471C9A99BEE9F5250BB.1

A kolko bagra tek troši na lajne ……..buketići od 20 kila, joj joj pa nema te koja ne
padne s nogu….



Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]

Ovo je cisti sell signal
[/quote]

Je,imate praf. Ovo bi trebalo prebaciti na temu Tehnička analiza da to dečki malo proanaliziraju



Promjenom vlasnika burze prilično je neizvjesna budućnost sadašnje uprave, zato oni žele

burzu prodati onima koji će zaštiti njihov interes.

Podsjeca me malo na to kako je Covic branio svoju poziciju … a na koncu ipak odletio. Inace s aspekta malog ulagaca (ne znam kako rade kao firma inace) mogu reci da su jako losi. Trading monitor im je KATASTROFA.
[/quote]

Evo opširnijeg članka.
Zanimljivo, ovo je otvoreni rat…

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,26,,157445.jl

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,26,,157458.jl

Barone aj se javi amerima…….ti si taj kaj si radio u tiskari !!!!

UPRAVA ZAGREBAČKE BURZE IMA PROBLEMA SA ALKOHOLIZMOM ?

Prema informacijama medija, rastrošnost članova Uprave Zagrebačke burze ne treba komentirati
imajući u vidu manipulacije kojima smo bili žrtve ovih zadnjih 16-tak mjeseci, isto tako
ne treba komentirati niti bahatost kojom izbjegavaju odgovore javnosti oko istih pitanja, jer novac
dovosi razne promjene, pa i karakterne….troškove nek razmatra Porezna uprava…
Alkoholizam , iliti umjerenu potrošačku naviku managera , koji upućeni u cijene asortimana
vinskih karata- demonstriraju diskutabilan materijalan status i ambicije, možemo komentirati kratko: Dečki, uzmite i pijte dobra domaća vina, razbistriti će Vam vruće glave i smiriti apetite…..
Ili, uložite u zapuštenu hrvatsku baštinu , restaurirajte zapuštena zdanja s odličnim podrumima,
odkupite odlična i jeftina vina od osiromašenih vinogradara, ukratko, prodajte burzu koju ste upropastili drugim plemenitijim vođama i uzmite motiku u ruke, pa na drukčiji način kušajte opojni nektar…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]

Ovo je cisti sell signal
[/quote]
ovo je signal za kupnju ako tvrdi kešolovci pocinju ulaziti,dize se i promet i cijena….:-))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close