Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nevidim samo odakle i na temelju cega donosite odluku da je bas sad nivo dobar za kupnju?odakle potice i koji fundamenti tu odluku opravdavaju.zasto bi dionica neke firme vrijedila vise od mog kineskog kisobrana.ovih dana se ocekuje raspad svega sto je umjetno stvarano ,znaci svega sto u sustini nista ne vrijedi.a te tehn.analize,ti otpori i sve ostalo ,to su samo djelici igracke.viditi cete vi jako brzo sve stvari na pravom mjestu.livada ,livada ,livada je buducnost.


i ja bi ušao al se opametio i dao nalog za kupnju eura po 7.4 !

Šta misliš pošto ćeš ih prodati?
Ja imam opciju svakodnevnog sitnog otkupa € u Casinu od frenda po 7,2 ali ju ne koristim jer mi se ne da natezati sa tim.

who dares, wins

molio bi nekog iskusnog da me uvjeri po kojem parametru dionica jdpl ili hdel vrijedi vise od kisobrana?pa tko ce platit hdel ono sto radi?nitko vjerujem.pa kako ce onda dalje.nikako.nazalost ima puno takvih primjera.da me netko krivo ne shvati,ja bi volio crobi na 10000 ali…ne vidim realnost sada,ptkm erste mudraci u kravatama kazu 200 kn super prilika,kupuju po 200,onda 150,pa 100,pa 70.e i sada???zasto nebi moglo biti i 40.,pa i 20,pa i 10.ne vidim guzvu ispred brok.kuca.samo ljude koji kupuju i prodaju.?????

ma da se tu uštipnut nije puno ali čovjeka veseli
a da budem iskren više sam zaradio na tečajnoj razlici u ovih metar dana nego što mi se portfelj proslavio
tako da isplati se malo potruditi kad več lova stoji na računu bolje i to nego 20 kn kamata

mi smo ipak zemlja slučaj


molio bi nekog iskusnog da me uvjeri po kojem parametru dionica jdpl ili hdel vrijedi vise od kisobrana?pa tko ce platit hdel ono sto radi?nitko vjerujem.pa kako ce onda dalje.nikako.nazalost ima puno takvih primjera.da me netko krivo ne shvati,ja bi volio crobi na 10000 ali…ne vidim realnost sada,ptkm erste mudraci u kravatama kazu 200 kn super prilika,kupuju po 200,onda 150,pa 100,pa 70.e i sada???zasto nebi moglo biti i 40.,pa i 20,pa i 10.ne vidim guzvu ispred brok.kuca.samo ljude koji kupuju i prodaju.?????

super ti je nick: Nomen est omen!


Ne razumijem kako možete uspoređivati ulaganje u dionice i kamate u banci?
Za ovo prvo treba nekakvo znanje dok za odnijeti novac u banku i oročiti ne moraš baš ništa misliti.
Adekvatno tome su proporcionalni rizici i profiti.

Ako si na mene mislio, uspoređivao sam ulaganje u index S&P500, a ne u dionice. Za ulaganje u index ti ne treba nikakvo znanje. Kupiš i raste. Barem je do sada to tako bilo.
S proporcionalnim rizicima i profitima se slažem.

Mi smo stvarno senzacionalno tržište. Ako ne zaronimo dublo dublje od drugih onda više nismo hrvatsko tržište. Jel nama uopće treba burza?

Znam da se ovo imateljima Ht dionica neće svidjeti, ali ja bih zaista volio kada bi isto kako su urokali sve druge urokali i Ht na recimo 100 kn, pa da vidimo onda reakcije dioničara među kojima ima bitnih i manje bitnih, Ajde frajeri, ako imate hrabrosti!!!

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Evo ga sad će još malo EU na nulu, a mi ćemo na -3,8 jer ćemo podić HT na 219.50,fuj [angry] [bye]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


molio bi nekog iskusnog da me uvjeri po kojem parametru dionica jdpl ili hdel vrijedi vise od kisobrana?pa tko ce platit hdel ono sto radi?nitko vjerujem.pa kako ce onda dalje.nikako.nazalost ima puno takvih primjera.da me netko krivo ne shvati,ja bi volio crobi na 10000 ali…ne vidim realnost sada,ptkm erste mudraci u kravatama kazu 200 kn super prilika,kupuju po 200,onda 150,pa 100,pa 70.e i sada???zasto nebi moglo biti i 40.,pa i 20,pa i 10.ne vidim guzvu ispred brok.kuca.samo ljude koji kupuju i prodaju.?????

U ono vrijeme je bilo to ugodno. sad kada je nestašica leve opet je ugodno, no ja se ipak držim s kraja. [sealed]

Još je i dobro danas kak je moglo biti.

Crobex -3,77%

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Nadam se da ste uživali u dizanju Crobexa i desetak dionicau zadnjoj minuti sa otprilike 17 000 kuna prometa sve zajedno.
A sad realnost:

Konzum će zaposlenicima umjesto plaća dijeliti bonove?

"Prema informacijama koje su nam potvrdili i djelatnici Konzuma, vlasnik Konzuma Ivica Todorić ozbiljno razmišlja o isplati dijela plaća putem bonova, saznaje Business.hr.
Informaciju koja već neko vrijeme "kruži" među zaposlenicima kako će Todorić uskoro početi isplaćivati dio plaće u bonovima potvrdila je za Business.hr i djelatnica najvećeg hrvatskog prehrambenog lanca.
"Obaviješteni smo da će se dio plaća isplaćivati u bonovima, no o kojem se postotku radi i kada će se s tim krenuti za sada ne znamo", rekla nam je djelatnica Konzuma, koja je iz više nego razumljivih razloga željela ostati anonimna."

To nedobro

[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

To jako dobro za Konzum ako se Todo bude držao socijalne pravde pa isto napravio i u managementu!

Naravno da smo uživali! Ej pazi se od tog silnog casha s kojim čekaš, pa kad bude Crobi na 2000 pitaj VLADA jer probilo i jel vrijeme! Tko je pametan kupuje na ovim razinama!
Idući val gore neće biti SPOR kao prošli jer su one granice pometene i pokupovane.


Nadam se da ste uživali u dizanju Crobexa i desetak dionicau zadnjoj minuti sa otprilike 17 000 kuna prometa sve zajedno.
A sad realnost:

Konzum će zaposlenicima umjesto plaća dijeliti bonove?

"Prema informacijama koje su nam potvrdili i djelatnici Konzuma, vlasnik Konzuma Ivica Todorić ozbiljno razmišlja o isplati dijela plaća putem bonova, saznaje Business.hr.
Informaciju koja već neko vrijeme "kruži" među zaposlenicima kako će Todorić uskoro početi isplaćivati dio plaće u bonovima potvrdila je za Business.hr i djelatnica najvećeg hrvatskog prehrambenog lanca.
"Obaviješteni smo da će se dio plaća isplaćivati u bonovima, no o kojem se postotku radi i kada će se s tim krenuti za sada ne znamo", rekla nam je djelatnica Konzuma, koja je iz više nego razumljivih razloga željela ostati anonimna."

To nedobro

[bye]

@entertnis

Polako se vraćamo na način života koji nam je poznat, koji je bio prije kredita i luksuza.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

New Report

Close