Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Probili 1400.
Odbijanac i dalje na snazi.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

…………hm, dečki , očekivala sam više muškosti u kriznim situacijama……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

domaće bi tržište kapitala moglo osjetiti neki pozitivan vjetar. CROBEX je od početka godine u minusu već 15,4 posto

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-od-pocetka-godine-spusten-15%2c4%25,38334.html

na trenutak sam pomislio da smo se poceli dizat ali sada vise vjerujum da cemo jos padat do kraja dana. zasto? PANIKA i nista vise jer nitko zdravog razuma nece prodavat na ovim razinama…moj savijet svima koji misle prodavat ,PRODAJTE cim prije dok nije jos zaronilo

To je samo NOVAC


To je samo NOVAC

Naš NOVAC,kojeg smo teškom mukom zaradili a sad se topi i topi..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Svjedočimo totalnoj eskalaciji straha. I to može trajat. Možda je ovo dno, možda odemo do 1300 možda do 1200 a možda i do 1000 ili ispod.

Ekvivalent ovoj eskalaciji straha je bila eskalacija pohlepe 2007. godine kada je crobex prešao 5000. Mogao je tada potegnut do 5200, 5500 ili možda i 6000.

Ali i u prvom i u drugom slučaju neizbježno slijedi triježnjenje.

potpisujem strah i pohlepa su dvije emocije koje vladaju burzom

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


CVEBA je napisao na DLKV

Ama prodaj kuću i kupuj dionice,za 2-3god imat ćeš vilu i stan pray.Treba samo nadokupljivati i smanjivati ulaz.Vidiš da se ovakve prilike pružaju jednom u 70god.Mi smo u stvari srećkovići.

Koliko je ovo navedeno realno?=????

Naime i moja su razmišljanja slična…….Baš me zanima Vaš komentar….


Mislim da u ovim vremenima lud je onaj koji če prodati kuču i staviti sve u dionice…ipak se kriza još nije ni razvila do kraja i bilo bi puno bolje da se pričeka bar toliko da se vidi da ide oporavak tržišta pa i tad če se ljudi načekati…

p.s.:A gdje je ono da se na burzu ulaže samo novac kojeg možeš izgubiti …mislim da ljudi previše zaboravljaju na tu jako važnu sitnicu…

[emo_cool]

Pa tko to prodaje po ovim smiješnim cijenama kad smo se odavno riješili drhtavih ručica? [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ja danas ulazim sa 20% love.
Ovo je pretjerivanje.

Treba padati ali ne ovako, stoga i am in.

Ostatak ulazim u petak ako nastavimo ovako

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


domaće bi tržište kapitala moglo osjetiti neki pozitivan vjetar. CROBEX je od početka godine u minusu već 15,4 posto

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-od-pocetka-godine-spusten-15%2c4%25,38334.html

Pa manje nego neki drugi indexi zapadnog svijeta.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Padanje na jako malim volumenima, hmmmm, što bi to moglo biti????
Naglo smanjenje volumena je signal preokreta!
I sasvim mi je svejedno je li danas na 1391 ili će biti sutra!
Postavio sam target prije nekoliko dana na 1394 i on mi je došao! Ulazim 50% sada pa eto možda sam bio u pravu! Vidjet ćemo!

Ovo je smiješno, ovo nema veze s ničim i trebalo bi burzu zatvorit na bar 6 mjeseci, jer pogledajte Ameriku gdje dobre tvrtke nisu pale nego samo 30% posto dok u nas sve pada bez obzira na vrijednost tvrtke i fundamente. Ovo je najobičniji mulj.

Imam fantomske dionice

Znate onu uslugu na PG "Moj uspješni portfelj"? Treba je preinačiti u "Moj neuspješni portfelj"

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pa tko to prodaje po ovim smiješnim cijenama kad smo se odavno riješili drhtavih ručica? [bye]

Pa da izgleda da još uvijek ima drhtavih ručica…

There's no easy money on Wall Street.

New Report

Close