Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

koj odbijanac sa 4% na 5%

Vanjski prijelom u tijeku….

1.483,46 -4.85% Crobex

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Strahovit odbijanac!

Hell is Empty and all the Devils are Here

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.484,39 -4.79% 64.436.625,04 kn 42.167.226,81 kn 22.269.398,23 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

vanjski slom

Kakav dan, ovo je vrijedilo vidjeti! Serija "kako potaknuti paniku malih dioničara", epizoda četvrta… [lol]


Strahovit odbijanac!

Da sam znao , uletio bi danas na DNU prije odbijanca.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Eto, nije me poklopilo na DLKV i sada ne znam da li da se smijem ili plačem, baš glup osječaj!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Na ewt-forumu ekipa piše da je anricom jedan od sigurnih znakova za preokret trenda, kada on proda i počne drukati prema dolje treba kupovati jer je rast blizu.
Da ti nije nešto Zli Prorok u rodu??? [lol] [lol]



Odbijanac u tijeku -4,3%

evo za ove koji su ocekivali odbijanac da se prisjete jednog dobrog starog odbijanca!! [lol]

idući tjedan će bit bolje...

da rast je blizu ALEXANDAR pa ćeš prodati za dva dana , a šta onda.Kad je onda vrijeme za kupovinu.Vrtimo se u krug i tako u nedogled


Sve je to uračunato , jer sve vijesti i recesije su već davno prožvakane

ovako je anricom pisao na crobexu od 2000 bodova..
nije ni čudo da si izgubio 90% kad ni sam sebi više ne vjeruješ u ono što misliš [bye]


da rast je blizu ALEXANDAR pa ćeš prodati za dva dana , a šta onda.Kad je onda vrijeme za kupovinu

slušaj Alexandra i neces imati gubitke

izgubio sam ,svi su izgubili osim kojekakvi menađerčića iz fondova i njihovih bliski suradnika koji sa fondovskom lovom kupuju svoje privatne dionice pa zarađuju .A mi smrtnici smo svi u minusu ,ja osobno ne poznam tko je u plusu.Oni koju su prodavali prije godinu dana su već u par navrata ulazili i izlazili misleći da je to dno.Stanje u hrvatskoj se pogoršava ,novaca nema.

nikome od nas nije ovo lijepo za gledat sta se desava ali ljudi budite cvrste ruke i nemojte prodavat svoje dionice…sve ce uskoro izgledat puno bolje nego danas, ako niste prodali dok je crobex bio 5000,4000,3000 onda nemojte ni sada kada je 1.484,39 jer ce vam se pojedinci koji sada drukaju smijat za koji dan…ako nista vise razmisljajte o buducnosti

New Report

Close