Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na kojeg ubojicu ciljaš?

Ivane Hodak

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pronašli su ga?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pronašli su ga?

Meni se čini da je sve ti farsa…



Pronašli su ga?

Meni se čini da je sve ti farsa…

[/quote]
farsa i pol, tavica za ovčice

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Čuo sam da austrijanci kupuju zagrebačku burzu.Zna li netko nešto više o tome?

[color=blue][/color]vizionar







Ljudi može li komentar o kupnji / prodaji ZSE…

pa kako mislis da platim i porez na -50%.?ne brini kolega za porez ,nista od toga .
[/quote]
Prijatelju nisi jedini. Zato me i hvata panika…žena viče iz kuhinje prodaj ta g… dok još ima išta, jer ako dođu ovi izvana reće naši iz VLADE…je…ga nismo mi krivi.. vlasnici su Austrijanci.. pitajte njih. [angry] [bye]
[/quote]
Drugo važno pravilo ulaganja u dionice. Nikad ne slušaj ženu, osim ako nije čarobnica i kad viče iz kuhinje. Još ako prijeti vilicom…
[/quote]

Sad mogu odgovoriti, upravo je na metli odletjela van. Ma nema ona pojma koliko sam ja izgubio, da zna jao meni majko moja mila. Što vilica, da je vidiš pobro onako debelu 13x kg žive vage, pa što će joj vilica, a ja 75 kg. Evo je kroz prozor ulazi Bok !! [bye]
[/quote]

Ma šta nemoj ženu slušat, meni je moja u 9 mjesecu na krobiju cca 3000, govorila vrati kredite pa uloži šta ostane. Ma ne okrenut ću ih još jednom, viš da je sve mukte. Pa aj onda uzmi hateja i on ti je jeftin, sigurno neće puno pasti a bit će i dividende. Ma kakav hate, vidi lipa Jadroplova, Atlanske, Dalekovoda, ma džabe, evo sad je pravo vrijeme…

Sve ostalo je povijest [bye]
[/quote]

Nasmijao si me do suza, svaka ti čast. U ovoj našoj bolnoj istini malo smijeha nebi škodilo nikome, a ne samo tuci po normabelu, pa kad padne 5% i više dupla doza. Je..š takvu burzu, uopće nam ne ide naruku. Ja sam mislio uložiti stoju (isto kredit), dignuti tri do četiri, a sada samo vraćam kredit a Mudrinić se smije, j…e se njemu.
Drugi postovi ozbiljna tema. "IZLAZAK IZ BURZE DEFINITIVNO"

I very much love INGRA !!

PRODAJE SE ZSE !
Dodatno, u Hanfi se pitaju je li u interesu ulagača zaista da sad prodaju ili da sami rade na razvijanju burze… [lol] Ah ta HANFA [lol]

Sta mislite zasto vlasnici sada prodaju ZSE?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Mirovinski fond PBZ CO posudio Podravci 1,8 milijuna eura

"Mirovinski fond PBZ Croatia osiguranje obavijestio je Zagrebačku burzu da je upisao 1,8 milijuna eura komercijalnih zapisa Podravke.
Pozajmica PBZ CO-a Podravci je dogovorena izvan tržišta vrijednosnih papira, a cijena je 90,03 posto, dok je datum obavljene transakcije 5. veljače 2009."

NE BOJTE SE!!!
VAŠ NOVAC JE U PRAVIM RUKAMA
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Mirovinski fond PBZ CO posudio Podravci 1,8 milijuna eura

"Mirovinski fond PBZ Croatia osiguranje obavijestio je Zagrebačku burzu da je upisao 1,8 milijuna eura komercijalnih zapisa Podravke.
Pozajmica PBZ CO-a Podravci je dogovorena izvan tržišta vrijednosnih papira, a cijena je 90,03 posto, dok je datum obavljene transakcije 5. veljače 2009."
NE BOJTE SE!!!
VAŠ NOVAC JE U PRAVIM RUKAMA
[bye]


neka, napadamo sloveniju s tom lovom.
droga kolinska je na meti.



Mirovinski fond PBZ CO posudio Podravci 1,8 milijuna eura

"Mirovinski fond PBZ Croatia osiguranje obavijestio je Zagrebačku burzu da je upisao 1,8 milijuna eura komercijalnih zapisa Podravke.
Pozajmica PBZ CO-a Podravci je dogovorena izvan tržišta vrijednosnih papira, a cijena je 90,03 posto, dok je datum obavljene transakcije 5. veljače 2009."
NE BOJTE SE!!!
VAŠ NOVAC JE U PRAVIM RUKAMA
[bye]


neka, napadamo sloveniju s tom lovom.
droga kolinska je na meti.
[/quote]

Ma da?!
[huh]
Jel to dobro?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



neka, napadamo sloveniju s tom lovom.
droga kolinska je na meti.

Ma da?!
[huh]
Jel to dobro?
[/quote]
Je, ako se znaš kontrolirat [thumbsup]
http://www.poslovni.hr/107618.aspx

Nego, šta kažete na glasine o prodaji Zagrebačke burze?
Lijepo sam ja rekao prije jedno mjesec dana da ZSE još malo neće imati za struju i vodu.
Interesantno je i to da se odjednom i Abacus dokapitalizira.
Da li to znači da mora zadovoljiti tehničke uvjete za prodaju svog udjela?
U svakom slučaju ne znam da li bi to bilo dobro ili loše za nas

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


PRODAJE SE ZSE !
Dodatno, u Hanfi se pitaju je li u interesu ulagača zaista da sad prodaju ili da sami rade na razvijanju burze… [lol] Ah ta HANFA [lol]

Sta mislite zasto vlasnici sada prodaju ZSE?

Pa, zbog čega se prodaje!?, znam da je loše, te da bi trebao uslijediti oporavak, pa nek onda prodaju, ukoliko misle prodavati! … jedino se mislim, hm, jedino ako oni nešto znaju što mi svi ne znamo, a to je, da oporavka neće biti, nego naprotiv još lošije i lošije, pa vele prodaj dok možeš, ….

Što uopce znači "prodaja burze"? Kako se i gdje onda trguje?

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-cetvrti-uzastopni-dan-rasta-crobex-a,36929.html

New Report

Close