Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otvaranje od 300 i nešto tisuća, kakva mizerija… Naravno EU već ne znam koji dan za redom zelena a mi opet lagano crveni [angry]

Možda se sramimo nečega pa smo crveni?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

S obzirom da smo na malom i nelikvidnom tržištu, ako misli izlaziti, …


ako je po predtrgovanju danas će se jako malo trgovati. [yawn]

Izgleda da je tako, ništa od trgovine danas.

Ja ovoga trenutka zaključujem ovu ukakanu godinu i idem u obližnji pub dostojno je ispratiti , a kako mi je žena u DAXu, potruditi ću se da ovu godinu zaboravim i prije ponoći!

Poštovani kolege, poštovani djelatnici i posjetitelji poslovnog.hr, želim Vam da vam se ispune sve vaše želje i ambicije u nadolazečoj godini, uz dobro zdravlje, obilje sreče i sexa!

Srdačan pozdrav i sretna Nova godina!

[thumbsup] [kiss]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Zagerec | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 30.12.2008.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Pogledajte ovih 3500 kom na HT-u.

Na prodaji prva.

Pa kaj onda? ima i lijeva kolona (kupnja) sa malo više komada na 197

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Dame i gospodo
10:25 h pao je i prvi milion prometa.

Ovo zaslužuje ovacije.

na burzi je prednovogodišnja rasprodaja kao da 2009 neće biti…

Sretna Nova svima i hvala svima kaj su rušili grobija na 1500 tako da ću za par
godina bit deblji za par milja…..p.s. nebi bilo loše da ga zgurate još i do 750 da
to još podebljam za još par milja ……fondovima želim propast u novoj, to važi i za
mirovince………živio superhik


Sretna Nova svima i hvala svima kaj su rušili grobija na 1500 tako da ću za par
godina bit deblji za par milja…..p.s. nebi bilo loše da ga zgurate još i do 750 da
to još podebljam za još par milja ……fondovima želim propast u novoj, to važi i za
mirovince………živio superhik

sinko da ti imas par milja ne bi im zahvaljivao sto su srusili grobi na 1500…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4fac7e18-3ea5-4b84-a921-0f7ae96d435e&readcomment=1#comment

To se kod nas nemože dogodit našim lopovima uvjek malo



Sretna Nova svima i hvala svima kaj su rušili grobija na 1500 tako da ću za par
godina bit deblji za par milja…..p.s. nebi bilo loše da ga zgurate još i do 750 da
to još podebljam za još par milja ……fondovima želim propast u novoj, to važi i za
mirovince………živio superhik

sinko da ti imas par milja ne bi im zahvaljivao sto su srusili grobi na 1500…
[/quote]

sinko, kaj se tiče dijonica trenutno imam ispod pol milje al za par godina bude
to barem 1-2 milje…..tu ne mislim na ath a grobi na 750 bi mi bio prilika za još bolji ulaz
pa pošto ga drukaju nek bude brzo ko kad vadiš zub….sinko moj živio superhik

Poštovani supatnici, članovi foruma, želim vam obilje sreće i zadovoljstva svake vrste u Novoj 2009 !
Mislim da će se želje bez većih poteškoća i ostvariti jer ne vjerujem da od 2008. može biti lošije.
Kolumbo

ajmo Mirkooo



sad se opet trebamo pitati koji su ustupci za odustajanje od povecanja kamata
valjda smo navcili da nis nije badave

i još jedna bitna stvar,odluka je samo odgođena pitanje dokad.

[/quote]

Zaboravljate da je taj ustupak o kojem govorite, Vlada RH već napravila prema ZABI ali i svim ostalim bankama u RH, povećavajući osigurani iznos štednje, čime je tada preventivno spriječeno moguće jače povlačenje depozita (stampedo o kojem se spekuliralo) iz bankarskog sustava …
Nije da ste samo vas dvojica zaboravili na tu činjenicu, nego je to izgleda zaboravio i Luković, pa ga je Vlada očito morala malo podsjetiti …

Minusi na gotovo svim kvalitatnim dionicama , Atlanska – 2 % , IGH – 2,50 % , INGRA, – 3,50 % , Tehnika – 5,60 , Viro – 5,75 % , Viadukt – 3,64 % Tisak – 8, 22 % pada li pada bit će lijepi minus na zatvaranju.

New Report

Close