Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i statistike MF za studeni ( izvor Hanfa )

Naravno cash je otišao u trezorske zapise, ali ovo je za svaku osudu:
Naši OIF-i – cca 100 mil. kuna
Strani OIF-i + cca 75 mil. kuna

Toliko o onome "kupujmo Hrvatsko "

Pozdrav i stegnimo remen. [cool]

CROBEX 1700!!!!!!

dan je pametniji od noći


CROBEX 1700!!!!!!

Crobex: 1705.63 Promjena: 2.45%

who dares, wins


Nismo nisko ,nego na dnu

Nismo više na dnu, malo iznad.
U području gdje je najlakše uloviti sklizave lignje.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Kako letimo,visoko,visoko. Ako nastavimo ovako,odosmo do kraja godine do 2500. [proud]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Kako letimo,visoko,visoko. Ako nastavimo ovako,odosmo do kraja godine do 2500. [proud]

AJde poletite još malo više da prodam ovo što mi je ostalo i nikad više na ovo lopovsko njesto


Kako letimo,visoko,visoko. Ako nastavimo ovako,odosmo do kraja godine do 2500. [proud]

Haha.. pozlatile ti se riječi… [wink]


Evo i statistike MF za studeni ( izvor Hanfa )

Naravno cash je otišao u trezorske zapise, ali ovo je za svaku osudu:
Naši OIF-i – cca 100 mil. kuna
Strani OIF-i + cca 75 mil. kuna

Toliko o onome "kupujmo Hrvatsko "

Pozdrav i stegnimo remen. [cool]

Po ovome izgleda da OMF-ovi u OIF-ovima imaju manje od 350 000? Ili možda krivo gledam?

Surround all arround when it hits the ground

mi kao da smo u poziciji amera
gledam na atpl ekipa kupuje prodaje kao da su na placu

ima dosta tehničara s malim (portfeljom) a i fundamentalaca

za sad je neodlučno

javim vam se s novim vijestima s zagrepačke berze

Postanite Eu-robovi



Kako letimo,visoko,visoko. Ako nastavimo ovako,odosmo do kraja godine do 2500. [proud]

AJde poletite još malo više da prodam ovo što mi je ostalo i nikad više na ovo lopovsko njesto
[/quote]
Evo, stotica za Vašu iskrenost!
Burza nije igra, pouka za nas koji ostajemo u ‘igri’.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Opa , neuspio pokušaj probijanja 1700, vraća se crobex na 16xx….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Svjetska banka objavila je nove prognoze koje nude malo optimizma u pogledu globalnog gospodarskog rasta u idućoj godini.

Svjetska banka predviđa dublju krizu. Svjetska banka tako predviđa usporavanje rasta svjetskog gospodarstva na svega 0,9 posto u idućoj godini i pad globalne trgovinske razmjene za 2,1 posto, budući da financijska kriza uzima danak u razvijenim i zemljama u razvoju diljem svijeta.

"Prognoze za svjetsko gospodarstvo značajno su pogoršane i globalna recesija bit će dalekosežnija i dublja nego što se ranije prognoziralo", stoji u priopćenju Svjetske banke.

…čemu sad ponovo tobogan?…a taman smo se fino penjali…
…baš smo djeca…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

imamo novak, novog novaka

dan je pametniji od noći



Kako letimo,visoko,visoko. Ako nastavimo ovako,odosmo do kraja godine do 2500. [proud]

AJde poletite još malo više da prodam ovo što mi je ostalo i nikad više na ovo lopovsko njesto
[/quote]

Može kolega,ma evo ti stotica kada se tako dijeli od srca. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close