Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uzmimo kao pretpostavku da u slj. 10 godina svijet neće propasti, RH neće bankrotirati, neće biti svjetskog nuklearnog rata, neće nas pogoditi meteor.

Nikako ne vidim investicijske logike u ne ulaganju u dionice po ovim cijenama.

Ja se dobro sjećam kako se s Ingrom moglo u jednoj godini dignuti 500%.

I opet će se to ponoviti, koliko god mi pričali o tome.

da ali ne ingrom

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Na sve se strane pituriva tamnim nijansama crne boje. Kao što napisah nešto ranije:
– I svjetlo na kraju tunela bit će ugašeno do daljnjega, kako bi se navodno ušparalo na struji. [lol]
Nekome to odgovara pa je to prodao i tamo gdje ne treba. Kupaca za strah uvijek ima!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Uzmimo kao pretpostavku da u slj. 10 godina svijet neće propasti, RH neće bankrotirati, neće biti svjetskog nuklearnog rata, neće nas pogoditi meteor.

Nikako ne vidim investicijske logike u ne ulaganju u dionice po ovim cijenama.

Ja se dobro sjećam kako se s Ingrom moglo u jednoj godini dignuti 500%.

I opet će se to ponoviti, koliko god mi pričali o tome.

Ne razumijem, prije nekoliko dana pisali ste da ste DCF metodom došli do realne vrijednosti INGR manje od 30 kn? Možete li nam objasniti jeste li lagali onda ili lažete sada kada tvrdite da je INGR po 68 odlična kupnja? Hvala na odgovoru. [smiley]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

[thumbsup] Sve dolazi na svoje samo dosta malih dioničara je propalo zauvijek za burzu. Još pojedinci istresaju i kad vide da je Ameika Azija i Europa u zelenom rast je nezaustavljiv i brz. Netreba sada prodati niti jedinu dionicu.Neka veliki prodaju sami sebi to i onako stalno rade. Mi mali trebamo sačekati pravi porast na stare vrijednosti pa onda vidjeti što ćemo sa dionicama. Sada prodavati čista glupost i gubitak. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

E ljudi moji osječaj mi govori da je sad preavo vrijeme za rizik i kupnju dionica dalekovoda.
Dalekovodova dionica vrijedi malo više od 250 kuna.

Ali na situaciju kakva je na tržišto dionica prodati ćim bude 10 – 20 % u plusu. Jer bi mogla ponovno zaroniti.

Ukoliko budete trebali kredit za kupnju dionica svakako posjetite : http://www.krediti007.bloger.hr/

http://www.krediti007.bloger.hr/



Uzmimo kao pretpostavku da u slj. 10 godina svijet neće propasti, RH neće bankrotirati, neće biti svjetskog nuklearnog rata, neće nas pogoditi meteor.

Nikako ne vidim investicijske logike u ne ulaganju u dionice po ovim cijenama.

Ja se dobro sjećam kako se s Ingrom moglo u jednoj godini dignuti 500%.

I opet će se to ponoviti, koliko god mi pričali o tome.

Ne razumijem, prije nekoliko dana pisali ste da ste DCF metodom došli do realne vrijednosti INGR manje od 30 kn? Možete li nam objasniti jeste li lagali onda ili lažete sada kada tvrdite da je INGR po 68 odlična kupnja? Hvala na odgovoru. [smiley]
[/quote]

Nisam lagao, već sam parodirao određenog kolegu koji se istaknuo uporabom DCF metode:)

Hell is Empty and all the Devils are Here


[thumbsup] Sve dolazi na svoje samo dosta malih dioničara je propalo zauvijek za burzu. Još pojedinci istresaju i kad vide da je Ameika Azija i Europa u zelenom rast je nezaustavljiv i brz. Netreba sada prodati niti jedinu dionicu.Neka veliki prodaju sami sebi to i onako stalno rade. Mi mali trebamo sačekati pravi porast na stare vrijednosti pa onda vidjeti što ćemo sa dionicama. Sada prodavati čista glupost i gubitak. [thumbsup]

Slažem se. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

DLKV-R-A
Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
271,97 1 13:40:36

Tko tu koga?
Baš me zanima da li je skriveni
Top ask
CIJENA KOLIČINA
271,97 49

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ti definitivno moraš posjetiti http://www.krediti007.bloger.hr/ za tvoje dobro !

http://www.krediti007.bloger.hr/

Eto lijepe slike. Pola Europe u crvenom, Hrvatska praši +3,3%.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Nikako mi nije jasan ovaj rast. Ajd odbro "nabavio" Rohi još 4 milijarde, ali opet mi nije jasno. Ima toliko skupih dionica, od koji ćeš bar pola u narednih tri godine staviti ključ u bravu GARANTIRANO, ali zašto ostale, hmm… E znam dionice koje vrijede će pasti na trećinu vrijednosti, dok će ostale pa pa sa burze… Ima čak i pozitivnih stvari u ovoj krizi, samo je nezgodno pisati u ovom trenutku o tome.

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Tko to profitira od "stezanja remena" ili "već sad se može predvidjeti kad će kriza u Hrvatskoj prestati".
Znao sam da iza premijerove panike stoji neka prikrivena namjera/poruka:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/tko-to-profitira-od-stezanja-remena/411938.aspx

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Eto lijepe slike. Pola Europe u crvenom, Hrvatska praši +3,3%.

Je, još nam fali samo nekih +20% da ih stignemo… [wink]


Eto lijepe slike. Pola Europe u crvenom, Hrvatska praši +3,3%.

He, i europa bi trebala dobrano dole još. Pa od njih smo i naučili P/E 40-100 PB 4-7. Sjeća se tko enrona? Sad ćemo svi biti enron 😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.



Eto lijepe slike. Pola Europe u crvenom, Hrvatska praši +3,3%.

He, i europa bi trebala dobrano dole još. Pa od njih smo i naučili P/E 40-100 PB 4-7. Sjeća se tko enrona? Sad ćemo svi biti enron 😉
[/quote]

polako čovječe, kud si navro? Pa ići će dolje, ali mora i malo gore. Kaj bi ti samo 5400 i 1000 razine Crobexa. Pa jedan dan gore, a drugi dolje. E pa nemože tako!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close