Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo,Dow trenutno u plusu za 1%,zadnjih tjedan dana se odbio od 7500 za tisuću bodova,a kod nas opći potop.
Još ako opet krenu margin callovi,a na kupnji skoro nikog nema..bit će veselo


Evo,Dow trenutno u plusu za 1%,zadnjih tjedan dana se odbio od 7500 za tisuću bodova,a kod nas opći potop.
Još ako opet krenu margin callovi,a na kupnji skoro nikog nema..bit će veselo

Zna li tko kad na naplatu stižu margin krediti da napiše


http://www.24sata.hr/news/clanak/i-bogati-ponekad-placu-na-dan-gubi-550-milijuna-kuna/90578/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

a mi kukamo….

A ja se još pitam kako to da Podravka svaki dan puni svoj trezor i pada minimalno u odnosu na ostale.

Surround all arround when it hits the ground


bez komentara

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55089

[lol] [lol] [lol] [lol] [angry] [angry]

vjerovatno su to ovi sta se njihovi mailovi, telefoni i adrese objavljuju… ***obrisano***


zavisi gdje, u propaloj americi i sarenoj eu nije a kod nas smo se svega nagledali i naslusali
sad kad pocnu pricat o vracanju povjerenja a upravo gledamo najnoviju epizodu pljacke.
prestrasno
izmoren sam od svih gluposti da toliko zelim biti koristan clan ovog drustva sto je visokomoralno i ulijeva povjerenje od drzavnog vrha nanize

Ooohooo pa stari prijatelju Looka Borna kako je? Kako magma?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Evo,Dow trenutno u plusu za 1%,zadnjih tjedan dana se odbio od 7500 za tisuću bodova,a kod nas opći potop.
Još ako opet krenu margin callovi,a na kupnji skoro nikog nema..bit će veselo


Evo,Dow trenutno u plusu za 1%,zadnjih tjedan dana se odbio od 7500 za tisuću bodova,a kod nas opći potop.
Još ako opet krenu margin callovi,a na kupnji skoro nikog nema..bit će veselo

Zna li tko kad na naplatu stižu margin krediti da napiše
[/quote]

Cini mi se ovih dana svakodnevno [smiley]
nhf

još ak se i ovo dogodi, onda stvarno ode sve u k…c

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/fbi-upozorava-na-moguci-teroristicki-napad.html

ali imamo i mi našu Alkajidu
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/ako-sutkinja-ne-presudi-u-korist-thompsona-dignut-ceno-arenu-u-zrak.html

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


mislim da je ovo danas tak balon i da cemo u srijedu-četvrtak opet prema dole, kladim se da tonemo do 1.500 u skorije vrijeme

ovako sam prognozirao 24.11 u 11.52sati ,nažalost opet sam bio u pravu



Evo ja sam poslao jedam mail HANFI pa me interesira oćeli pristati na moju ponudu.

Budući da HANFA ničemu ne služi pa bih vam ja predložio budući ništa ne raditi pa niste nikome ni potrebni tržištem ionako vladaju Novoselac, Šuker i Sanader da lijepo dođete u Dalmaciju brati mandarine tako da bar jedan dan u životu budete korisni.

Ovo je prava sramota šta se događa na tržištu kapitala a vi šutite i gledate kako se u dijelo sprovodi financiski inžinjering.

SRAMOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sramota je,ali tu je stvar prioriteta.
Burza ili država?
Razmisli.
Bez države nema burze,jesam u pravu?
Logički odabir je država i krpanje dugova.

Trenutno je burza nebitna.
[/quote]

Jednostavno nema nikakvih opravdanja za 70%-tni pad burzovnog indexa.
Najveći ulagači na USA tržišta kapitala su stranci pa ipak se USA Vlada i FED itekako potrudili da se ne dogodi krah. Na ZSE su preko 90% ulagača HRVATI, i to je razlog da imalo odgovorna Vlast ne dopusti bilo kakvo nasilno osiromašenje bilo kojeg sloja svojih građana. Posebice jer je dobar dio tih građana svjesno i ciljano dovela na ZSE. Stalno se pitam zašto i ne nalazim odgovor.
U čije ime i interes i s čijim blagoslovom se događa krah ZSE????

Evo došao doma i tek sad vidim koliko smo pali.
Fondovi kupuju sve u šesnaest.

Crni dan za građevinare, definitivno.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Od sutra, četvrtka, počinje raditi ODBOR ZA KRIZNO FINANCIJSKO STANJE U HRVATSKOJ ..
Ima li koga bliskog, da nas informira o tome-kakvi su početni koraci Vlade , koja je cit:- spičkala-
sav novac od INE , te što bi mudraci pametnog mogli HITNO smisliti, da se Crobex – vrati među
žive….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Evo došao doma i tek sad vidim koliko smo pali.
Fondovi kupuju sve u šesnaest.

Crni dan za građevinare, definitivno.

Sva sreća da si došao inaće nebi mi ni saznali da su danas građevinci najviše pali.Pa tko bi nam rekao?? Zaboravio si spomenuti brodare,oni su također pali.Katastrofa. A tek CEBA…pa Magma…jesi vidio?? [shocked] Užas,burza pada a tebe nema da likuješ.Da se nisi istrošio,mislim kao halketshum??
Ajde ljepo sutra otvori novi nik i onda ono klasično-bok ljudi,već duže pratim ovaj forum ali samo kao čitatelj a ovo je moj prvi post…….. [lol] [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


PD :Gubitak HEP-a 165,05 milijuna kuna

Hrvatska elektroprivreda zabilježila je u prvih devet mjeseci neto gubitak od 165,05 milijuna kuna, vidljivo je iz konsolidiranog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi.

Evo počinje se pripremati i HEP za udaju. Tako su i HT i INA radili gubitke. Kad ga prodaju raditi će milijarde kuna dobiti.
Upravi HEP-a ne da treba zamrznuti plaće (kako kaže naš vrli premijer) nego im treba oduzeti plaće i treba ih kazneno goniti jer nisu u stanju od monopiliste u državi napraviti ni 0 "nulu". [bye]

tebaju se samo riješiti svih Šilja i bit će toliko u plusu,jer uglavnom su svi davali Šilji novac od nelegalnih poslova širom Hrvatske

Znam privatno dvoje ljudi koji su izgubili sve….oba su dobrovoljci,ranjeni u ratu,branitelji….Imaju obitelj….Zato se smirite i tiskajte si te bubuljice pred ogledalom a ne ismijavati se ljudima koji su u velikim patnjama.Oni znaju izgubiti,to su dokazali u ratu (puno prijatelja se izgubilo…) ali neznaju gubiti kad ih netko izda,pokrade,puca u leđe…A to je dozvolila naša Vlada da se dogodi svima nama.
Ti ljudi su spremni na sve.Kad netko sve izgubi i nema ništa tad je najopasniji,a ne onaj mamin pubertetlija koji se vozi u dobrom autu,troši novce u Ludnici i ovdje se ismijava na tugu i patnju drugima….Ovo je nešto najgore što se je moglo dogoditi narodu HR.Nema tu izgovora i laži,sve je ovo moglo biti sprječeno ili u puno manjem padu da se je to želilo…..

Ušlogirao sam se da ti dam 100tku ali odmah ju netko umanjio. Bit će narodnjaci.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Članak iz Lidera u kojem se opisuje neki vrli burzovni mešetar kako dirigira cijenama dionica, me je podsjetio na lika iz Matrixa (g Smitha), ali zapravo me je ražalostilo slijedeće;
– stanje psihe ljudi na ovom postu je zastrašujuće.Kako možete pušiti takve stvari?Tekst je na nivou žutila iz nekakvog "Story-ja" koji piše o kojekakvim nebulozama o kojekakvim likovima iz polusvjesti pauperiziranog novinarčića koji se bori za koricu kruha pod urednikom tiraninom koji ga sveudilj mobbira.Ljudi moji i vi ste se ulovili članka koji opisuje tipa koji upravlja životom burze (da ne kažem našim životima cit. Đuro Tomljenović) i tvrdite da je to živa istina , te što radi Sanader, Samodol, Sa… i tkozna tko još, da tipa treba streljat, ubit….Ljudi daj te se sredite i budite dostojanstveni ulagači.Ako ne možete podnjet stanje burze, okanite se ćorava posla dok vam je vrijeme, jer ćete inače izgubit i zdravlje i pare.Bit ćete siromašni u Vrapču, jedino ćete tamo smjet pušit.Ako vam je cilj da u dogledno vrijeme možete pušit u zatvorenom prostoru koji nije osobno vaš, a onda be my guests…

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

New Report

Close