Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To bi bila i jedinstvena prilika da se dokapitalizira HPB i stvori se dostojna moćna domaća banka. Da su imali pameti napravili bi to prije jer je neovisnost financija preduvjet opstanka svakog domaćeg tržišta.

Kada si se več dotaknuo HPB i jake domače banke, svi zaboravljamo na FINA-u, i kako su bankarski lobi uz pomoč pohlepnih političara uništili najjaču novčarsku instituciju i financijski servis u ovom dijelu Europe!
Imali su več gotov projekt transformacije u banku ali politika nije dozvolila.
Da im je to prošlo, Zaba, Pbz i ostale banke u srranom vlasništvu se ne bi sada ovako bahato ponašale, a Roha se ne bi morao zamarati sa zakonom o liberalizaciji deviznog tržišta niti svakojakim protumjerama.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mr. Fetty & co. on air (HTV1)
pa ako nekog interesira

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Evo upravo u otvorenom ekonomski mag svih vremena, Vedriš, zaziva devalvaciju kune, a Kuštrak bi najradije zažvalio Šukera i obrnuto (tak se pogledavaju) da progura za svog gazdu Todorića zamrzavanje plaća. Najgore od svega što će taj dvojac (uz pomoć maga Jurčića) savjetovati vrlog nam premijera. Pa zar u ovoj državi ne postoji nitko osim navedenog dvojca kojeg mediji forsiraju već danima. [bye]


Od ove krize mi fata jeza….ma koja kriza, ma u redu kriza je….no dobro, oduzmite 99% zagorceve imovine i imate 50% od iznosa kriznog fonda, zaprijetite Pasalicu i ostalim uglednim gradjanima (drustveno prihvatljivim) da cete ga ubit ko zeca ili nek vrati sta je ukro…..mislim da bi fond bio i prekrcan i imali bi Peljeski most sa 6 traka. Samo me zanima, gdje je zapela ona revizija privatizacije i di je stalo ono famozno vracanje novaca u Hrvatsku….mozda je sad pravi trenutak da se nofci vrate….


U skladu s vašim avatarom, ja bi predložio nacionalizaciju imovine od lopova. Već ste ih naveli nekoliko a ja ću i ponoviti: Zagorac, Pašalić, Rojs, Zubak jedan i drugi, pa lokalni šerifi tipa Brodarac, Kalmeta i ostali. Da im se oduzme nezakonito stečena imovina mogli bi kupiti pola amerike jer su sad kod njih cijene niže nek kod nas:))

Popis lopova ne treba daleko tražiti, samo u povijesti zadnjeg desetljeća, gdje se spominjalo nekakvih 200 bogatih obitelji, što vozača kamio što vozača bagera i ostalih visokokvalificiranih "meneitebeždera"

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

ako vam je teško probajte se opustiti uz malo taktova dobre muzike.
ja poslušam nešto kao u privitku i sve zaboravim.

Ne znam zašto, ali spopada me jeza

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ono što će većinu, koja sad i bude još dalje kukala na ovom forumu, spasiti je da si pronađe drugi posao ako ima prvi ili da se barem onog prvog uhvati kako treba.
I to što prije.
Tako će imati barem godinu dana vremena da namlati višak para koje će uložiti kad će tržište konačno doći do dna. Time će kad isto krene rasti jednako naglo vratiti do tada izgubljeno i još zaraditi.

Dobrobiti od samog rada, osjećaja korisnosti i smanjenog živciranja i negativnog uzbuđenja koje nastaje uslijed svakodnevnog praćenja burze i sukladnog nepoduzimanja ničega ne bih ni spominjao.


Ma koju godinu dana. Pa ako ovako nastavi do dna će doći za 1-2 mjeseca. Ovo više stvarno nije normalno. Nisam više pametan što da kažem osim da bi ovo moglo voditi do kraja … ČITAJ BIBLIJU PA ĆEŠ VIDJETI DA OVO IMA SLIČNOSTI SA SCENARIJEM POČETKA KRAJA…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


ako vam je teško probajte se opustiti uz malo taktova dobre muzike.
ja poslušam nešto kao u privitku i sve zaboravim.


a,ona: "amerika i engleska bit ce zemlja proleterska"

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

a smijali se ameri jugicu, kao to je smece od auta kvari se ne valja
pa dobro drugovi kapitalisti vi točajte svoje v8-v12 ljubimce a ja cu i dalje s tugom o očima sjetit se svoje zastave 128

što bi reko narod tko pod drugim jamu kopa sam u nju upadne

e da
ja sam vec pripremio sjekiru i idem sutra u drva da se pripremim za zimu, i ostalo mi jos dosta rakije od prije 5 godina pa eto
ja krizu dočekujem u toplom i pod gasom

uzdravlje i samo bez panike

Postanite Eu-robovi

hrvati i banke, to neide zajedno … pitajte se zašto do sada nije preživila nitit jedna osim HPB-a koji također nebi da nije glavonja iz vlade.., mi smo neozbiljni korumpirani špekulanti

Cookie Monster

Ovo za Guinnessovu knjigu rekorda. Ameri jučer ponovno postigli negativne rekorde:

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region1.html

Azja ih danas u stopu prati:

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia

A kako izgleda Ameri danas isto nastavljaju istim tempom:

http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

http://www.poslovni.hr/100630.aspx

Dobro jutro svima,

gledajuci dnevnik, jucerasnji, nekako ne nisam mogao oteti dojmu da se nalazim u ’93 il ’94, kad su trajanje impulsa skratili s 24 min na 8 ili tak nest, pod izgovorom, mi nismo mijenjali cijenu impulsa!!!??
Nevjerujuci tada ko klinac, necu vjerovat ni sad kad se izglasa ovo zamrzavanje, pardon, odgoda povecanja placa…..pffff.
Kao ono, sljedece godine ce place ici gore do 12%…..da da daaaaaa.

Sam sam gledo i nisam vjerovo….

Ak to prodje, mislim da cu istog trenutka oboliti os PTSP-a i prijavit se u Al’ kaidu….. a sta drugo?

Ajmo iz pocetka!!!

Banke na teritoriju RH, za razliku od globalne situacije, prepune su dobiti i likvidne. Uz svesrdu pomoć javnih medija, te same bespotrebno prolongirajući dodjelu kredita, zasad samo privremeno, imaju za cilj senzibilizirati javnost o pogoršanju situacije, iskorištavajući istu u podloj namjeri povečanja kamatnih stopa, ostvarujući time preduvjete i temelje za ekstra profite u budućem poslovanju.

sreca da smo mi nas veliki pad odradili prije…
sad cemo se manje sokirati.
mozda je i dobro da nismo jako skocili jer necemo niti jako padati…
[smiley]

New Report

Close