Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad smo već kod G1 ne sjećam se ni jednog modernog otvaranja u Šahu koje bi počimalo s prvim potezom G1.Uglavnom bi se za takav potez smatralo da je zastario da ne kažemo zaostao a to bi se isto mogl0 reći i za takvu vrst borbe ,politike!!

na g1 stoji bijeli konj.
otvaranje se zove "Retijevka" a konj skace sa g1 na f3.

a moze biti i "obrnuta kraljeva indijka" – objasnjenje motiva je:
Kravljeva indijka smatra najboljim modernim otvaranjem za crnog protiv d4.
a ovako bijeli ima potez vise i igra istu igru…

[tongue]





ovaj HT je stvarno bolno razočaranje.

A šta je sa drugim dionicama
[/quote]

druge dionice je bilo bolje ne gledati.
ht je danas bio na 204 bez kupaca….
strasno.

jel moguce da je ovo okret trenda?
da je krenuo bull market?
jel to moguce????
[/quote]

Ma otkuda to tebi samo?
[/quote]

bacam patke. [wink]

uf Tek sam sada otvorio kompjuter [pray] [bye].Bolje da stisne zima pa da medvedi odu na spoavanje. [yawn]

Dobro da si prodao Ledo


Bi ste bili sada za jedne izvanredne izbore u državi?

Ne, ja sam jedino za revoluciju + hapšenje 10ak tisuća ljudi

Hell is Empty and all the Devils are Here


Bi ste bili sada za jedne izvanredne izbore u državi?

I svi bi glasali za DR.ivu Sanadera [lol]



moze bar jedan razlog zasto cekati 5 godina da se povrate ulozena sredstva?
ponekad treba mijenjati srategiju,prilagodjavat se trzistu,a ne sve pustiti stihijski i cekati.
zasto bi 5 godina imao ulozena sredstva "koja mi ne trebaju".taj izraz u kapitalizmu je potpuno nepoznat.zasto uloziti novac koji mi ne treba?,da bi dobio jos novca koji mi ne treba?

Dragi kolega , neznam gdje si pročitao da mi novac ne treba, to nisam napisao, već nešto drugo. Čitaj ponovo,pažljivo. Rekoh nešto drugo… Hvala na pažnji…
[/quote]
ali se svodi na isto.imamo neki kes viska ulozimo ga popusimo i onda se tjesimo to je dugorocno….

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Kad se sjetim rijeci promjena vlasti, odmah mi je muka…jer…imate li vi ideju koga staviti?
Ja nekako nemam…kod nas novi ljudi ne izlaze iz bespuca povijesne zbiljnosti…
Kod nas su to metuzalemi ili reinkarnacije istih…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Zagrebačka burza: Uz minus od 5,4 posto CROBEX potopljen na razinu iz rujna 1995.

Vaš link

Eto što je strah u stanju napraviti. U poplavi loših vjesti, natječe se tko će gore objaviti pa se pretjeruje do stvarno krajnjih granica.

A šta se to pretjeruje ,sve je istina da je crobex otišao u mp3 a i mi zajedno s njim.Ne znam kad ću više u životu uspijeti zaraditi izgubljene novce na burzi.

Sutra je 17-godišnjica "programiranog" pada Vukovara. U ovim trenucima, isto se odigravana ZSE.


Sto mislite o devalvaciji kao rjesenje postojeceg stanja… sindikati se nedaju… mslim da je ovo jedino rjesenje koje ostaje…

molim Vas lijepo što kažete?? Devalvaciji kune? To je recept za kataklizmu, 90 % građana, poduzeća i Dražava: bili bi u komi. Netko (hehe znam tko :D) bi možda i dobro prošao/to iskoristio, ali nije vrijedno toga, treba tražiti recepte za "opće dobro" a ne opću kataklizmu 😀

Sutra bi se molgi iznenaditi zelenilom.
Obično je bilo dosad da kad avi čekaju daljni pad bude odbijanac i suprotno kad svi čekaju rast bude tobogan.
Ja sam se ovaj put zakockao jer od sada radim sve suprotno od mase pa kud puklo.
Danas uletio sa 60 % casha pa ako sutra bude rokalo dokupit ću još a ako bude išlo gore

[lol] [lol]


Kad se sjetim rijeci promjena vlasti, odmah mi je muka…jer…imate li vi ideju koga staviti?

promjena kažeš ha, DA, mi to možemo! Da, mi to možemo! Kada bismo i mi to jednom shvatili… Evo ja imam i konkretan prijedlog: g. Plinio Cuccurin, nakon što nadajmo se pobijedi na ovim predizborima, pa nakon toga na izborima, i kada odsluži neki dobar mandat kao župan – "Istarski Obama", možda i Hrvatska odluči "guvernera Obamu" pozvati iz savezne države Istre da i na federalnoj razini povede ovu veliku naciju ka napretku :P, gospodarskom napretku kao osnovom svakog drugo napretka, nema niti socijalne države niti ničega bez gospodarski jake države, Istra može postati jedna od najbogatijih regija u Europi, može i Hrvatska još puno napredovati – samo da se odlučimo dati sve od sebe za taj cilj. Postojanost cilja – neka postane tajnom našega uspjeha 😀

Ozbiljno, bez šale, bez zafrkancije: Hrvatska i kao cjelina, bez obzira na iznimno teško i složeno stanje u pojednim dijelovima Lijepe naše, ima veliki potencijal, to mi svi i dobro znamo, nije onda niti floskula niti isprazno ponavljanje u bilo kojem smislu: da je jedino što nam je sada prijeko potrebno, napokon "kvalitento vodstvo", to je istina, najživlja istina, e sada ako je činjenica i to da takvih strukutra/osoba nema u našoj politici… da nemamo koga izabrati… to je onda jedna jako tužna i jako OZBILJNA tvrdnja – poražavajuća, razočaravajuća, toliko da vas ovi padovi CROBEX-a trebaju još najmanje u životu brinuti.


Sutra bi se molgi iznenaditi zelenilom.
Obično je bilo dosad da kad avi čekaju daljni pad bude odbijanac i suprotno kad svi čekaju rast bude tobogan.
Ja sam se ovaj put zakockao jer od sada radim sve suprotno od mase pa kud puklo.
Danas uletio sa 60 % casha pa ako sutra bude rokalo dokupit ću još a ako bude išlo gore

[lol] [lol]

Ne bi se kladio da će sutra biti rasta jer se danas nije desio odbijanac.
Pad traje obično 3-4 dana, a danas je bio prvi dan.
Uz to je Amerika u crvenom i Europa.

Vrlo nepromišljeno ulijetati sa 60% casha.
Sretno.

New Report

Close