Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

Hvala kolega što ste nas obavijestili o tome.
Eto, zato služi forum.
Da se podijeli informacija sa kolegama forumašima.
A ne neki što sve čuvaju samo za sebe
[thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

da se nisi ti čuo sa Anđelkom proročicom,ona spomenu proljeće, a ti sad odjednom pred zimu

Sutra ATPL up kao kontra reakcija na izjavu Varge.



Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

da se nisi ti čuo sa Anđelkom proročicom,ona spomenu proljeće, a ti sad odjednom pred zimu
[/quote]

Najsigurnije bi bilo stupiti u kontakt sa vidovnjakinjom gđom Erikom Schwepper,100 % pogađa sve u životu. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.




Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

Jel to iz horoskopa???

Pa nebi bilo lose da malo argumentirate ako vec imate info a ne ovako…
[/quote]

Ako misliš na link….nema link.Palo mi na pamet pa sam zapisao da ne zaboravim.Ima nekoliko pokazatelja.Naprimjer tehničari su se primirili,evo croman se opet oprostio [rolleyes],sad čekam da i Vlad svečano objavi isto.Valjda je grafove puno teže gurati uzbrdo nego nizbrdo.
Ameri pozelenili od stida kolko su pali.I ono najindikativnije da sljedi promjena trenda,u ljevom koljenu ošječam umjerenu bol i zuji mi u desnom uhu [lol]
[/quote]

Iskreno se nadam da to nije nesto kronicno [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=489d740d-3495-4774-99b3-b9a70851ec13&ref=rss
ina raste, zanimljivo

kupuje se buducnost a ne proslost
http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/erste-analiza-ciljana-cijena-atlantske-plovidbe-2.786-kuna—kupiti!,25634.html

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Draga gospodo, umjesto da trošite vrijeme pišući gluposti, kupujte američku literaturu i obrazujte se .
Malo je kod nas profesionalaca.
čitajte moje postove koji su rijetki i znat ćete kako će se kretati burza.
svi vi koji mislite ući u dionice sada nemojte.
Još će pasti.
Samo za pr. prema mojoj analizi HT će pasti i moći će se kupiti i za ispod 210 kn.
Sjetite me se za mjesec dana, pa vidite tko je u pravu.

Učite!

Kako vidim da predviđate budućnost, molio bih vas da mi na private pošaljete brojeve lota. unaprijed zahvaljujem

Atlanska ide gore samo ako unište u-boat koji im svaki dan potopi jedan brod


Atlanska ide gore samo ako unište u-boat koji im svaki dan potopi jedan brod

ako tim U-bootom naviga Günther Prien, bit ce tesko, jako tesko.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Draga gospodo, umjesto da trošite vrijeme pišući gluposti, kupujte američku literaturu i obrazujte se .
Malo je kod nas profesionalaca.
čitajte moje postove koji su rijetki i znat ćete kako će se kretati burza.
svi vi koji mislite ući u dionice sada nemojte.
Još će pasti.
Samo za pr. prema mojoj analizi HT će pasti i moći će se kupiti i za ispod 210 kn.
Sjetite me se za mjesec dana, pa vidite tko je u pravu.

Učite!

Kako vidim da predviđate budućnost, molio bih vas da mi na private pošaljete brojeve lota. unaprijed zahvaljujem
[/quote]

Pa kad se već dijeli ja bi brojeve od talijanskog lota ako već netko ni je tražio.Isto na privat molim. Hvala unaprijed. [thumbsup]

who dares, wins



Draga gospodo, umjesto da trošite vrijeme pišući gluposti, kupujte američku literaturu i obrazujte se .
Malo je kod nas profesionalaca.
čitajte moje postove koji su rijetki i znat ćete kako će se kretati burza.
svi vi koji mislite ući u dionice sada nemojte.
Još će pasti.
Samo za pr. prema mojoj analizi HT će pasti i moći će se kupiti i za ispod 210 kn.
Sjetite me se za mjesec dana, pa vidite tko je u pravu.

Učite!


Poštovani, jako Vas je puno tu amatera,
tek sad vidim kolko ljudi malo zna o burzi ali to je razumljivo, nisu se imali gdje obrazovati, naši ekonomski fakulteti su smiješni.
ja imam sreću da sam godinama po netu i privatno se obučavao iz američke lterature i znam trgovati za razliku od velike većine, oni pametni će čekati moj znak za kupnju, a ja ću vam je reći samo zato da Vam dokažem da znam, pogledajte prethodne postove pa ćete vidjeti da ne griješim, svima koji su u dionicama preporučam da izađu, uskoro će moći ulaziti po cijenama 10-20 % nizim.
kraj pada vam jos nije ni blizu, tko će mi vjerovat zaraditi će a vi drugi ak mislite da znate bolje od mene samo drzite svoje trenutne pozicije.

pozz
[/quote]
pozdrav i tebi

moze burzmag(ionicar) prodat cu sve dionice i da cekam buy signal koji ce mi reci lik koji u svom postu omalovazava i pljuje po hrvatskim fakultetima. Da si napisao u svom postu jednu istinitu cinjenicu, info ili neki izvor nisam ocekivao, vec cinjenicu(npr.s&p na 800) ne bi sad tipkao ovih 500 znakova.
ljudi cuvajte svoj novac/dionice i ne oslanjajte se na necije buy signale/targete ili kojekakve americk e strucnjake.
knjigu u ruke
to je sve idem gledat tekmu

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

kupuje se buducnost a ne proslost
http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/erste-analiza-ciljana-cijena-atlantske-plovidbe-2.786-kuna—kupiti!,25634.html

Evo to ti je čisti dokaz da treba raditi kontra onoga što kažu analitičari. Znači kad su govorili kupiti, trebalo je prodati, a sada kada gosp. Varga kaže prodati, upravo sada treba kupiti, jer ne zaboravimo da ti analitičari najviše drukaju vodu na svoj mlin.

A sta su ovi svi ameri koji su popusili pare se obrazovali na nasim ekonomskim fakultetima ili su citali nase literature.. daj ne pricaj gluposti..
dionice nece gore jos godinu dana ali ne bu pale vise od 5% isto..

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

Kako vidim da predviđate budućnost, molio bih vas da mi na private pošaljete brojeve lota. unaprijed zahvaljujem

Pa kad se već dijeli ja bi brojeve od talijanskog lota ako već netko ni je tražio.Isto na privat molim. Hvala unaprijed. [thumbsup]
[/quote]

S tim dobitkom digla bih crobi na 4500
[lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Nemojte samo reči da vas nisam obavjestio da je došlo vrjeme rasta dionica.Šesto čulo je proradilo i nesebično sam ta saznanja podjelio sa svekolikim pukom [rolleyes]Samo nemojte opet lupati po asku kao da nema sutra [lol] Kad bolje razmislim,pošto ste nezahvalni, bolje da sam šutio i sutra sve sam kupio [rolleyes]Zapamtite,tri tjedna ,a onda ko se nije skrio magarac je bio.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close